• GoHome Professional
kvadratnekretnine što manji 1.sprat do 170000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine što manji 1.sprat do 170000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine što manji 1.sprat do 170000 eura

  • Za upit "kvadratnekretnine što manji 1.sprat do 170000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 758 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1. 5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i nalazi se kod OFK-a stadiona. Pozicioniran je na prvom spratu u zgradi koja se lepo se održava, sa malim brojem stanara. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2. 0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina Đeram pijace, stajališta gradskog prevoza, fakulteta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Profesorska kolonija - Smederevska 1. 0, 46m2, lođa 2m2 + francuski balkon, 1/3, CG, klima, interfon Na odličnoj lokaciji, u Profesorskoj koloniji, u ponudi za izdavanje svetao jednosoban stan na prvom spratu zgrade koja nema lift. Zgrada ima tri sprata, mali je broj stanara.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Borča, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2. 0, 46m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi (struja i voda). Blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica - Vidikovački venac 1. 5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Borča, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2. 0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 160.000 €
05.12.2025 - 159.000 €
06.02.2026 - 153.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2. 0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran stan na prvom spratu lepo održavane zgrade. Stan ima komotni dnevni boravak iz koga se izlazi na terasu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
27.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2. 5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Bulevar heroja sa Košara 3. 0, 62m2 (lođa 3m2), CG, lift, 1/8, video nadzor Moderan i funkcionalan trosoban stan na prvom spratu u zgradi od ukupno osam spratova. Stan je opremljen i pruža prijatan i savremen ambijent za svakodnevni život. Posebnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3. 0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 800 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Mite Ružića 3. 0, 92m2, dve terase, I sprat, norveški radijatori, klima, interfon, inetrnet, KATV Izdaje se prostran, funkcionalan trosoban stan sa panoramskim pogledom na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neporednoj blizini SC Olimp, Bulevara kralja Aleksandra i svih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.100 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Timočka 3. 5, 103m2 (terasa 8m2), 1/2, EG, telefon, interfon Izdaje se izuzetno lep i funkcionalan troiposoban salonac kompletno namešten (može i nenamešten). Stan je četvorostrano orijentisan na prvom spratu sa velikom terasom, tri mokra čvora i dva kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 118,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Cerska PP, 118m2, VPR+1, CG Izdaje se poslovni prostor na dva nivoa (visoko prizemlje i prvi sprat). Visoko prizemlje: jedna prostorija, kuhinja, kupatilo. Prvi sprat: kuhinja, kupatilo, jedna manja i jedna veća prostorija. Agencijska provizija po opštim uslovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.550 €, 126,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 3. 0, 126m2 (terasa 20m2), prvi sprat, CG, lift, interfon, garaža Luksuzan stan u elitnoj zgradi za uživanje, odmor i relaksaciju. Stan je kompletno opremljen (nameštaj, peškiri i komplet posuđa). Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.990 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 3. 0, 131m2, terasa 25m2, 1/3, CG, lift, interfon, parking mesto U neposrednoj blizini Vukovog spomenika izdaje se savremen trosoban stan u stambenom kompleksu "Oaza" sa obezbeđenjem, parking mestom, prostranom zastakljenom terasom površine....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Socijalno, 2.000 €, 199,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Sad - Socijalno kuća, 199m2 (terasa 12m2), SUT+PR+PTK, CG, interfon, podrum Izdaje se kuća na izuzetnoj lokaciji, u srcu Novog Sada, u blizini Socijalnog, na duži period. Kuća se nalazi u plavoj parking zoni. Kuća sadrži tri zasebne stambene jedinice: garsonjeru, jednosoban i....

 
 
 
  Kuća, ŠIMANOVCI, 175.000 €, 359,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka kuća, 359m2 (stambeni deo 129m2 + poslovni deo 230m2), terasa 8m2, PR+I, CG, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 24. 38a U ponudi kuća sa poslovnim prostorom u centru Šimanovaca, na placu površine 24. 38 ari (front prema ulici 10m). Kuća....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 5.000 €, 375,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Senjak - Sanje Živanovića kuća, 6. 0, 375m2 (terasa 32m2), PO+PR+I+II, EG, plac 894m2, telefon, interfon, podrum, dve garaže, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Izdaje se kuća na Senjaku sa izuzetno lepo uređenim vrtom i dvorištem u blizini francuskog vrtića i engleske....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 9.000 €, 653,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Bulevar Maršala Tolbuhina poslovni prostor, 653m2, PR+I/2, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaže Ozdaje se funkcionalan i prostran poslovno-kancelarijski prostor. Sastoji se od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje(321m2): dve velike prostorije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 11.780 €, 693,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad - Terazije poslovni prostor, 693m2, prvi sprat Izvanredan prostor u strogom centru grada, na prvom spratu poslovne zgrade. Ceo sprat je open space. Postoji mogućnost zakupa i suterena, prizemlja, drugog i trećeg sprata. Odlična pozicija za sve namene: supermarket, robna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 15.000 €, 1250,00 m2 cca 12 €/m2