• GoHome Professional
kuce beograd do 5000000 luksuzan 360 m2 do 2000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 5000000 luksuzan 360 m2 do 2000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 5000000 luksuzan 360 m2 do 2000 eura/m2

  • Za upit "kuce beograd do 5000000 luksuzan 360 m2 do 2000 eura/m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.642 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 340 m2 (malo manji)
    • 380 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 675.000 €, 352,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka - Avala kuća, 352m2, PR+I+PTK, tri garaže, struja, voda, kanalizacija, plac 8. 40 ari Luksuzna kuća sa bazenom i tri garaže na placu od 8. 40 ari. Grejanje je podno + FAN COIL sistem, sistem toplotne pumpe vazduh-voda. Prizemlje: 140. 94m2 Prvi sprat: 101. 44m2 Potkrovlje:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 720.000 €, 352,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

Nesvakidašnje luksuzan kompleks od 3 kuće u podnožju Avale. Kuće su okružene zelenilom a položaj im je takav da možete da uživate u svim čarima prirode, na samo 15tak minuta od Beograda. Kuća ima 352m2 i sastoji se od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Pored slika možete pogledati....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 735.000 €, 365,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo prelepu lux, porodičnu kuću sa bazenom koja se nalazi u jednom od najlepših delova Miljakovca, u ulici Stanka Paunovića Veljka. Izgrađena na zemljištu površine 450m2, okružena zelenilom i šumom, ova nepokretnost obezbeđuje miran i spokojan porodičan život. Uređena je osmišljena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 5000000 luksuzan 360 m2 do 2000 eura/m2'
630.000 €
596.800 €
419.900 €
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 590.000 €, 330,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 109383, 3a, spratna, 1, klima, terasa(3), uknjižen, nov, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambeno-poslovna. Lux kuća, novijeg datuma izgradnje, kvalitetna gradnja po odličnim standardima. Površine u gabaritu 118m/2, građevinska površina 414m/2, korisna površina....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 590.000 €, 330,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109383, 3a, spratna, 1, klima, terasa(3), uknjizen, nov, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambeno-poslovna. Lux kuca, novijeg datuma izgradnje, kvalitetna gradnja po odlicnim standardima. Povrsine u gabaritu 118m/2, gradjevinska povrsina 414m/2, korisna povrsina....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 450.000 €, 345,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća, nova, neuseljavana,uknjizena, sa kompletnom dokumentacijom, dva zasebna ulaza,devet soba ,sedam spavaćih soba i dva dnevna boravka, donji sprat ima centralno grejanje,gornji sprat podno grejanje, garaza 32 m2, veliki tavan jako funkcionalan, uradjena izolacija po knauf....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 340.000 € na 309.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Centar, 309.000 €, 356,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 340.000 €
22.03.2026 - 309.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi - Lux novo - Grocka kuća 5.0+, mereno 356m2, uknjiženo 157m2 (četiri terase), PR+I+II+III+PTK, kamin/inverter klime, interfon, internet, KATV, video nadzor, parking, garaža, plac 9ari Prodaje se luksuzna kuća novije gradnje 356m2, na placu od 9ari u Grockoj. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 330.000 €, 360,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Borča u Kumaničkoj ulici prodaje se komforna kuća na 10ari građevinskog placa sa predivnim ravnim dvorištem. Nalazi se u blizini raskrsnice Ovča - Borča kod "Putnika". Kuća ima šest soba i veliki dnevni boravak, po strukturi je višesobna. Ima 2 mokra čvora i 2 zasebna ulaza.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 645.000 €, 350,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac- Jove Ilića- ulica Jovana Popovića 350m2, 5+, 3.5 ari placa. Luksuzna kuća se sastoji od 4 etaže ( Suteren, prizemlje, I sprat, potkrovlje ), od koga je svaka etaža opremljena i spremna za svakodnevni život ( spavaće sobe, kupatilo, terasa.) Iza kuće se nalazi dvorište....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>