• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra opremljen što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 150000 evra opremljen što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra opremljen što jeftiniji barem 80 m2

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra opremljen što jeftiniji barem 80 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 937 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 882 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 134,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve manje kuće na zajedničkom placu, u blizini glavne autobuske stanice, 134 m2 . Objekti se nalaze na parceli površine 285m2. Prvi objekat je površine 94 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, starije je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U podnožju Kosmaja i oko 14km od Mladenovca, nalazi se selo Velika Ivanča. Kuća koju vam predstavljamo nalazi se na samo 500 metara od centra sela, na placu od 12 ari i na asfaltnom putu. Sam objekat je formiran kao stambeno poslovni prostor. Na spratu je stan, površine 83m2, po strukturi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 119.000 €, 183,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju splav 183m prizemlje +sprat, odlično održavan i potpuno funkcionalan u izuzetnom stanju bez oštećenja, redovno održavan i potpuno opremljen za korišćenje. Registrovan, maksimalnog kapaciteta do 12 osoba. Pogodan kako za ličnu upotrebu, tako i za komercijalno izdavanje.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 150000 evra opremljen što jeftiniji barem 80 m2'
57.000 €
75.000 €
150.000 €
 
-6%

Promena cene sa 144.000 € na 136.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 136.000 €, 267,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 150.000 €
06.03.2026 - 144.000 €
15.05.2026 - 136.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

EKLUZIVNA PRILIKA Boleč – Nova kuća sa velikim potencijalom Na odličnoj lokaciji u Boleču, nedaleko od autobuske stanice i sa direktnim izlazom na asfaltni put, prodaje se nova kuća vrhunskog kvaliteta, idealna kako za porodični život tako i za investiciju. Kuća je građena od kvalitetnih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127784, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju uknjizena kuca, sa placem iza objekta, prilazom sa ulice i parkingom u dvoristu.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 155.000 €, 138,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

VRČIN LUX KUĆALux kuća na 20 min od Beograda,TC Ikea, VrčinOdlična ponuda, Lux - moderna kuća (vikendica) zastanovanje I odmor, novogradnja, površine 112 m2 + 20 m2 + 16 m2, koja pruža priliku za uživanje u idiličnoj oazi mira nadomak Beograda u naselju Vrčini spod Avale.Kuća poseduje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 160.000 €, 154,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj U ponudi je komforna kuća na izuzetnoj lokaciji u selu Nemenikuće, nadomak Kosmaja - savršen izbor za one koji traže mir, privatnost i blizinu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom koja ne gleda ka ulici; uknjižena je na 77m2 grejne površine, poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo. Kuća je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>