• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra interfon što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 150000 evra interfon što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra interfon što manji

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra interfon što manji" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • klima
    • podrum
    • lođa
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 164.500 €, 74,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PR+PK,kuća u zajedničkom dvorištu sa još 5 kuća, prva do ulice, uknjižena na 72m2, Etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Ispod prizemne etaže nalazi se podrum od 16m2 (ne ulazi u kvadraturu kuće) koji ima prozor ka ulici,a u koji se silazi iz predsoblja. Mogućnost zamene za stan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 170.000 € na 157.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Žarkovo, 157.000 €, 84,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan stan od 50 m² na drugom spratu kuće, sa odvojenim ulazom – idealan za miran porodični život ili izdavanje. U prizemlju se nalazi garaža (uknjižena na 18 m², stvarno veća), trenutno adaptirana u manji stan, sa mogućnošću korišćenja kao garaža, lokal ili dodatna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 85,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Interfon Braće Miladinov Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 150000 evra interfon što manji'
150.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 3. 46a U centru Borče na par minuta hoda od škole, vrtića, Doma zdravlja, autobuskog stajališta, pijace i mnogobrojnih marketa, nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Fontana, 79.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.klikdooglasa.com

Lokacija : Beograd,Vranic Imovinsko-pravni status : Kuca je uknjizena i poseduje upotrebnu dozvolu. Kompletno adaptirana [telefon] . godine Parcela : Povrsina [telefon] ari Objekti na lokaciji : Dvoriste ogradjeno, ograda do ulice od kovanog gvozdja na betonskom parapetu. Glavna kapija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>