• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 uknjižen

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 uknjižen" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.823 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na placu od 10 ari, gradjevinskog zemljista, nalaze se dve montazne kuce, uknjizene 1/1 na vlasnika. Obe su po strukturi dvosobni stanovi. Jedna je povrsine 44 m2 i kompletno je zavrsena, a nije do sada koriscena. U drugoj kuci, povrsine 45 m2, nisu zavrseni unutrasnji radovi. Prikljucena....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 124.000 € na 142.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 142.000 €, 74,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 139.000 €
14.11.2025 - 129.000 €
19.11.2025 - 124.000 €
22.03.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam kucu u opstini Mladenovac,Vlaska,na oko 2 km od Valtera u Vlaskom polju. Na 14 ari placa je nova kuca, nova iz temelja ,zapoceta 2023, zavrsena prosle....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 uknjižen'
99.000 €
99.000 €
71.000 €
  Kuća, BEOGRAD, 118.500 €, 97,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

                        Na  nepuna  2 km od centra Barajeva, na visni i u centru Lisovića sa zadovljstvom predstavljamo ovu kuću u zelenilu i voću pod velikim orahom uz koju kupac u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 89,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetna prilika za Vas koji cenite specifičnu staru gradnju ili za Vas koji znate da investirate. Ove dve unikatne nekretnine se nalaze na placu od 3 ara i za potpuno su renoviranje. Kuće se nalaze u centru gradskog naselja u zoni stambeno - porodične i poslovne gradnje i zbog takve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarička Padina, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogucnost prosirenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namesten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 79,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila, što sve skupa daje veću kvadraturu od uknjižene (76 m2). Plac je mali, ispred....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115126, 213a, pr, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, podrum, cela. Nudimo vam kucu ,sazidana 60 -tih godina,sa zdravim temeljima,podrumom. Potrebno je ulaganje,je da se sacini kupatilo,postavi parket,zameni stolarija,i zavrsi fasada,pretrese....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Košutnjak, 139.000 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% Klima.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Save Kovačevića, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 127.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno sredjena sa mnogo lepih detalja. Uknjizena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije usla u kvadraturu. Kupatilo veliko, komotno sa tus kabinom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.01.2025 - 129.500 €
04.06.2025 - 125.000 €
12.10.2025 - 127.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjižen, renoviran, parking. Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena , čisti papiri. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije ušla u kvadraturu.Kupatilo veliko, komotno sa tuš kabinom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća-Montažni objekat površine 63 m2 po strukturi 3.0 .Plac površine 4 ara.Plac uknjižen ,kuća u procesu legalizacije(ozakonjenja). Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 113.900 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119929, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, ostava. Na prodaju kuca u jednoj od najlepsih i najtrazenijih lokacija u Beogradu - Slavujev venac. Idealno mesto za miran zivot uz neposrednu blizinu svih vaznih sadrzaja. Nekoliko minuta hoda do Bulevara kralja Aleksandra,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Povoljni stanovi u manjem objektu, stan se nalazi u niskom prizemlju sa izlaskom na terasu trostrano orjentisan svetao i sunčan. Zgrada je renovirana (fasada, usponski vodobi struje vode kanalazacije, hodnici, uređenje dvorišta. Kupcu ostaje zamena sekundarne mreže vode struje stolarija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 36.000 €, 53,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća uknjižena na 53m2 u selu Mokra 3 km od Bele Palanke. Kuća je na parceli 440m2, plac se blago spušta od od ulice na čijem je početku kuća. Kuća se sastoji iz suturensko dela gde je jedna letnja kuhinja i podruma i sprata. Na spratu je prvo trem a onda se ulazi....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.000 € na 159.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 159.000 €, 52,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 169.000 €
15.02.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvoetažni stan u kući. Zaseban ulaz. Stan je na visokom prizemlju. Na gornjem nivou se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba, kupatilo i dve spavaće sobe. Na donjem nivou je kuhinja sa trpezarijom. Stan je adaptibilan u četvorosoban. Ima garažu, na kojoj se može napraviti terasa. Uknjižen....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 91.800 €, 108,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju montažna kuća na 4 ara placa. Kuća je novije gradnje sa garažom. Sređena, ima struju, vodu, asfalt, protivpožarni sistem. Od prostorija ima veliku dnevnu i dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostava.. Plac uknjižen, kuća na ozakonjenju. Samo za keš kupce.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu kucu na lokaciji Slavujev venac u sirem centru Beograda , blizina gradskog prevoza u Cvijicevoj , marketa i svih ostalih potreba . Kuca je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104350, 66a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Kuca sa placem se nalazi na oko 1200 metara,od Kragujevackog puta,na brdu. Asfaltni put je ispred placa. Kuca je stara,za,rekonstrukciju,rusenje,i pravljenje nove,uknjizena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 51.000 €, 40,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća površine 19m2 u prelepom negovanom dvorištu površine 2,5a. Nedavno renovirana i odmah useljiva. Izvršena je konverzija zemljišta. Objekat je uknjižen na 19m2 kao pomoćna zgrada. U dvorištu se nalazi letnjikovac i dve ostave ukupne površine 21m2 koji nisu uknjiženi.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120259, 14a, struja, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, cela. Ovo je sjajna prilika za svakoga ko želi da investira u uspešan biznis i uživa u prirodi! Na prodaju je moderna kućica od 37 m², smeštena na 15 ari....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120259, 14a, struja, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Ovo je sjajna prilika za svakoga ko zeli da investira u uspesan biznis i uziva u prirodi! Na prodaju je moderna kucica od 37 m², smestena na 15 ari....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Otkrijte savršeni dom nadomak Beograda! U Guncatima, Barajevo, očekuje vas moderna montažna stambena kuća koja pruža sve što vam je potrebno za udoban život. Sa dve spavaće sobe i jednim kupatilom, ova kuća uknjižene površine 36 m2, građevinske površine 50 m2, idealna je za manju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 34,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na odlicnoj lokaciji u Zemunu, Novogradskoj ulici, prodajemo ovu lepu, kompletno renoviranu kucu koja ne zahteva nikakava dodatna ulaganja. Nalazi se u izuzetno mirnom okruzenju bez buke i saobracaja. Poseduje izlaz na malu basticu koja pruza potpuni mir i udobnost. Iako je kuca dvorisna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Slavija, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjižen, dvorište/bašta. **PRESLATKA KUĆA SA BAŠTOM U CENTRU VRAČARA**Prelepa prizemna kuća od 28m2 sa pripadajućom baštom od oko 40m2, na par minuta hoda od Kalenić pijace. Kompletno je renovirana pre par meseci: nov krov, pvc stolarija, podovi, granitna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Vračar, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjizen, dvoriste/basta. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca od 28m2 sa pripadajucom bastom od oko 40m2, na par minuta hoda od Kalenic pijace. Kompletno je renovirana pre par meseci: nov krov, pvc stolarija, podovi, granitna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 29)

<< <1> >>