• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 150000 evra 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra 80 m2 što veći

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra 80 m2 što veći" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.318 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 134.500 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 84m2, 1.5 ar, norveški radijatori,klima,PR/I, telefon, podrum. Legalizacija. Kuća u mirnoj ulici. Sastoji se od dve etaže, na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinom, na drugoj etaži se nalaze dve spavaće sobe. Urađena PVC-stolarija, novi krov....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarička Padina, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogucnost prosirenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namesten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3. 0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav sa kućicom u dva nivoa. Na glavnoj palubi (prvi nivo) nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa, a na gornjoj velika spavaća soba....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 150000 evra 80 m2 što veći'
57.000 €
57.000 €
71.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Blok 45, 100.000 €, 85,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Splav na metalnim i plastičnim pontonima na početku savskog nasipa prema Galovici, zatvorenog prostora oko 55m2 i preko 30m2 terase Cena 100000 e Kontakt; 063223606 Savski Kej.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 127.000 €, 85,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Samo za keš kupce! Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena. Parking čisti papiri. nema dvorište i dodatni plac. Jedinstvena ovakva nekretnina u mirijevu. Nije u zajedničkom dvorištu, samostalna na placu! Kuća za dvoje. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Konjarnik, 68.000 €, 85,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo retko u ponudi, izuzetno ušuškana kuća na Konjarniku sa prelepo uređenim dvorištem. Izuzetno je pozicionirana, nadomak Bulevara kralja Aleksandra i Ustaničke ulice. Površina kuće je 85m2 i prostire se na placu od 3 ara. Po strukturi je prizemna kuća. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 85,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Interfon Braće Miladinov Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 79.000 €
24.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Terasa .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U podnožju Kosmaja i oko 14km od Mladenovca, nalazi se selo Velika Ivanča. Kuća koju vam predstavljamo nalazi se na samo 500 metara od centra sela, na placu od 12 ari i na asfaltnom putu. Sam objekat je formiran kao stambeno poslovni prostor. Na spratu je stan, površine 83m2, po strukturi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 149.000 €, 83,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Klima Terasa Podrum Pešterska Spratnost: 1 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 56.650 €, 81,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je prizemna, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve velike spavaće sobe i jedne male sobe, kupatila i ostave. Površina kuće je 81m2. Na placu od 4,7 ara nalaze se i pomoćni objekti. Kuća je starije gradnje i potrebna su izvesna ulaganja. Uknjižena, svojina....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća na placu od 5 ari koji izlazi na dve ulice. Širina placa kojom izlazi na obe ulice je 25 m. Kuća je montažna, zidana 2015. godine. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostrane i svetle dnevne sobe sa izlazom na terasu i dvorište, kuhinje i trpezarije, hodnika i kupatila.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Borči od 80 kvadrata na dva sprata. Nalazi se u blizini Pravoslavne Crkve, u mirnom kraju. Pogodna je za porodicu sa decom. Na 15 minuta je udaljena od autobuskih linija 95 i 96 koje su dobro povezane sa centrom grada. U donjem delu kuće se nalaze 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 105.000 €, 80,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

ALTINA POCETAK, ZEMUN. Prodajem dve stambene jedinice na placu od 4,3 ara i to: Useljiv stan 50 m2, koji je deo starije prizemne kuce (kuca je sa tri stana svaki po 50 m2, pod istim suvlasnickim krovom), moj stan od 50 m2 je u sredini izmedju dva stana, kuca je zdrava, solidna sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 79,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila, što sve skupa daje veću kvadraturu od uknjižene (76 m2). Plac je mali, ispred....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 79 m2 i 5,24 ari. Uknjižena. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 109.000 €, 77,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Milana Gligorijevića 1. prilaz, Zvezdara, 109000€, 77m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Milana Gligorijevića....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom koja ne gleda ka ulici; uknjižena je na 77m2 grejne površine, poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Vrčina, svega 500 metara od Kragujevačkog puta i oko 5 kilometara od autoputa. Idealna je za sve koji žele da uživaju u tišini, prirodi i prostranom dvorištu, a da pritom budu blizu Beograda i svih važnih saobraćajnica. ? Osnovne informacije:....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 124.000 € na 142.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 142.000 €, 74,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 139.000 €
14.11.2025 - 129.000 €
19.11.2025 - 124.000 €
22.03.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 164.500 €, 74,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PR+PK,kuća u zajedničkom dvorištu sa još 5 kuća, prva do ulice, uknjižena na 72m2, Etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Ispod prizemne etaže nalazi se podrum od 16m2 (ne ulazi u kvadraturu kuće) koji ima prozor ka ulici,a u koji se silazi iz predsoblja. Mogućnost zamene za stan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115126, 213a, pr, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, podrum, cela. Nudimo vam kucu ,sazidana 60 -tih godina,sa zdravim temeljima,podrumom. Potrebno je ulaganje,je da se sacini kupatilo,postavi parket,zameni stolarija,i zavrsi fasada,pretrese....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Košutnjak, 139.000 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.