• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • kuce beograd do 150000 evra što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra što veći

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra što veći" pronađeno 314 nekretnina - prosečna cena 1.231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u sivoj fazi, OZAKONJENA, PR+VPK, na 4 ara . U središnjem delu naselja, leva strana ka Jajincima. Brzo useljivo i završivo za življenje.. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 169,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se vertikala kuće u nizu od 169 m2, Zemun polje (Kamendin) Kuća se sastoji od Sut+Pr+1+Ptk na 1,31 ara placa. Objekat poseduje četiri mokra čvora. Grejanje na kotao u podrumu, radijatori u celom objektu plus EG grejanje. Dva parking mesta uz samu kuću. Gradska kanalizacija,voda,struja,gas.kablovska.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 169,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126437, 1.31a, spratna, sut,vpr,i,potk., uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja. Prodaje se kuca u nizu ,moze da bude i kao stan sa duplexom,u Zemun polju (Kamendin).Kuca se sastoji od: Suturena koji ima 24 m2 i ima zaseban ulaz,soba,kuhinja,kupatiloPrizemlja koji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 105.000 €, 166,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je porodična kuća u Baćevcu, 90 m2 Pr+1+Po na površini placa od 10 ari. Kuća je pravljena po planu i po strukturi je i za višečlanu porodicu. Poseduje i pomoćni objekat koji se sastoji od garaže sa radionicom i nedovršenim stanom na spratu. Ispred kuće je prelepo dvorište....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u ponudi !!! Vertikala kuće spremna za useljenje čeka svog novog vlasnika! Ovaj šarmantni dom u Draževcu, opština Obrenovac, Beograd, nudi spoj komfora i funkcionalnosti. Sa svojom pažljivo osmišljenom unutrašnjošću, pruža vam sve što vam je potrebno za ugodan život izvan gradske....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarička Padina, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111028, 7a, spratna, terasa(2). SPLAV, Odlicna pozicija izmedju golf terena i novog mosta gleda na novo beogradsku stranu. Splav star 10ak godina u odlicnom stanju na dva nivoa, na svakom terase za uzivanje. Stambeni deo je 55m na dva nivoa. Dve inverter klime. Obale....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine!!! Po merenju 160m2 + 4ara placa, TA, terasa. Godina gradnje 2011. Uknjižena građevinsku površinu površina 151m2, korisna 129m2. Kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve etaže i prizemlja.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 128.000 €, 160,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Boleću, površine 160m2. Kuća je spratna i sastoji se od prizemlja i prvog sprata. Po strukturi, prizemlje se sastoji od dnevno trpezarijsko dela sa kuhinjom, dve spavaće sobe sa izlazom ka terasi, kupatila i dva hodnika. Na prvom spratu je kuhinja,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 138.000 € na 157.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Borča, 157.000 €, 160,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2024 - 127.000 €
25.10.2024 - 138.000 €
01.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

Po merenju 160m2 + 4ara placa, TA, terasa. Godina gradnje 2011. Uknjižena građevinsku površinu površina 151m2, korisna 129m2. Kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve etaže i prizemlja. Svaka eztaža je zasebna jedinica. Kuća poseduje i podrum. Agent Dunja 064/320-3762 Broj u registru....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 159.000 €, 158,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum, garaža 25m2, plac 6.20a, struja, voda Prodaje se renovirana, uknjižena kuća u centru Barajeva površine 158m2 sa pomoćnim objektom - garažom površine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 157,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na 300 m od tržnog centra u Barajevu tj. autobuske stanice i stanice voza predstavljamo vam ovu lepu kuću korisne površine 157,87 m2, građevinske površine 201 m2. Kuća je uvučena od prometne ulice 50 m i do kuće se dolazi putem koji je nasut sitnim makadamom. Plac je ograđen sa pola....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 160.000 €, 154,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj U ponudi je komforna kuća na izuzetnoj lokaciji u selu Nemenikuće, nadomak Kosmaja - savršen izbor za one koji traže mir, privatnost i blizinu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Postoji pomoćni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 75.000 €, 153,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, nedaleko od restorana Vinogradi. Tri etaže po 51m2.i 7,6ari placa. Uknjiženo kao porodična stambena zgrada od 51m2. Pomoćni objekat od 13m2. Asfalt,gradska voda,struja,kanalizacija. Agencijska provizija 2%. . .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 148.000 €, 151,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se prostrana porodična kuća u mirnom delu Vrčina, na lokaciji gde imate utisak da ste potpuno u prirodi, iako ste nadomak Beograda. Vazduh je izuzetno čist, mir i tišina su zagarantovani, a tu je i bunar sa hladnom, kvalitetnom vodom, pored postojećeg gradskog vodovoda. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 138.000 €, 151,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Popova Bara Nova 210, Palilula, 138000€, 151m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Popova Bara Nova 210, Palilula Popova....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 151,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 151 m2. Kuća je podeljena u dva stana. Prvi stan se nalazi u prizemlju i po strukturi je jednosoban neto površine 44,32 m2. Drugi stan se nalazi u nivou prvog sprata i po strukturi je jednoiposoban neto površine 55,39 m2. Ozakonjeno. Parking,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 157.000 €, 151,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 4 ara Na prodaju kuća na dve etaže sa dva odvojena stana. U prizemlju kuće je stan koji se može koristiti i kao lokal. Sastoji se od jedne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 157.000 €, 151,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Popova bara nova 210 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

150m2, 7 ari placa,EG, podrum, parking, telefon, interfon. Uknjiženo 59m2 Kuća na odličnoj lokaciji u Železniku na 7 ari placa. Spratna kuća koja može da funkcioniše kao dva zasebna trosobna stana. Novija gradnja, što znači da nema dodatnih ulaganja. Grejanje je etažno, kotao je na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Slavija, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo plac od 500 m2 (5 ari) i kuću od 150 m2 u Beogradskoj ulici u Rušnju, opština Čukarica, Beograd. Ova nekretnina sastoji se od: - prostranog dvorišta, - garaže, - ulaznog hodnika sa stepeništem, dnevnog boravka sa kuhinjom, dva kupatila, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 128.000 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Obrenovac, Mala Moštanica kuća, 5+, 150m20(terasa 15m2), 6.5a, PR+1+PK, EG, parking, garaža, asfaltni put. Odlična kuća na vrlo lepoj lokaciji u blizini crkve, škole, autobuskog stajališta i prodavnica. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja sa terasama na spratu i potkrovlju.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Novi Slankamen, Slankamenački vinogradi, centar, prodajemo vikend kuću površine 130m2. Kuća je priključena na trofaznu struju. Struktura Kuća Kvadratura 150m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje Ostalo Stanje Izvorno.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarička Padina, 112.000 €, 145,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107848. 3.0, 145m2 (tri terase 45m2), PR+|, EG, parking, struja, voda Splav, lociran na najlepsem delu Ade Ciganlije, gde je _pristup dozvoljen samo vlasnicima. Dvostrano je orientisan sa otvorenim pogledom ka reci. Sastoji se od prizemlja i sprata, sa tri terase. Postavljen....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 110.000 €, 145,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Ada Ciganlija - KUĆICA NA VODI 3.0, 145m2 (tri terase 45m2), PR+I, EG, parking, struja, voda Splav, lociran na najlepšem delu Ade Ciganlije, gde je pristup dozvoljen samo vlasnicima. Dvostrano je orijentisan sa otvorenim pogledom ka reci. Sastoji se od prizemlja i sprata,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 3. 46a U centru Borče na par minuta hoda od škole, vrtića, Doma zdravlja, autobuskog stajališta, pijace i mnogobrojnih marketa, nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €, 144,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća nesvakidašnje arhitekture u Barajevu, Ravni gaj, uknjižena na kompletnu kvadraturu, kuća se nalazi na prelepom uređenom i održavanom placu površine 10 ari. Kuća je na dva nivoa, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 149.000 €, 144,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo, lepu intimnu kuću od 144m2 na 3 ara lepo održavanog dvorišta, na Zovama preko puta konaka, najlepšem i najatraktivnijem delu, izuzetu iz gužve i vreve Zlatibora. Na oko 2.5km od centra. Grejanje na kamin i norveške radijatoreKuća je kvalitetno zidana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 65.000 €, 144,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju. Ukupna kvadratura kuće sa spratom iznosi 144m2. Na placu se nalazi lokal površine 120m2, pogodan za obavljanje mnogobrojnih delatnosti. Površina....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 100.000 €, 140,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2, sastoji od dve stambene. Prve se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i kupatila. Druga se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Terasa Veliko Selo-Teslina 61 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 139.900 €, 137,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu kuću od 137 m2, koja se nalazi u odličnom, mirnom naselju, u Borči - Pretok, na 6,5 ari placa. Plac je uknjižen na 6.5 ari placa. Kuća je na legalizaciji. Kuća ima prizemlje i prvi sprat. Sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,2 kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kotež, 137.000 €, 136,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća spratnosti P+PK ukupne bruto površine 136.82 m2 ukupne neto površine 112.12 m2 Struja ,Voda.Odlična lokacija, blizina centra Koteža novi naziv ulice Milanovačka.U procesu legalizacije.Za sredjivanje Terasa.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 130.000 €, 135,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Atovi Nova 13 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 155.000 €, 135,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Centralno grejanje Terasa Podrum .

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 84.900 € na 94.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 94.800 €, 135,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 89.000 €
18.03.2026 - 84.900 €
10.04.2026 - 94.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Splav-Makiš od 135m2 (100m2 pod objektom), struja, gradska voda, razvedeno Eg, tri sobe + galerija, 2 mokra čvora i terase od 35m2, namešten. Na obali dva parking mesta. Odlična investicija. Ag.provizija je 2% Za više informacija kontakt telefon 063/859-8343 Aleksandar Obrenovački....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 84.900 €, 135,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo splav smešten na odličnoj lokaciji u Makišu. Splav ima prizemlje i galeriju, 100m2 pod objektom i terasu od 35m2. Sastoji se od tri sobe, galerije, dva mokra čvora i terase. Splav se nalazi u mirnom delu, u neposrednoj blizini glavnog puta, gde prolazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 134,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve manje kuće na zajedničkom placu, u blizini glavne autobuske stanice, 134 m2 . Objekti se nalaze na parceli površine 285m2. Prvi objekat je površine 94 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, starije je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 165.000 €, 132,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 170.000 €
06.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetna ponuda, vrlo lepa i prostrana kuća u Brestoviku, opština Grocka. Ova fantastična kuća se nalazi nadomak Dunava i blizu Gročanske Ade. Prostire se na 132m2 površine i poseduje i podrumsku prostoriju. Nalazi se na placu od 10,7 ari sa prelepo uređenim dvorištem. Kuća je na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 315)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>