• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra što jeftiniji interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 150000 evra što jeftiniji interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra što jeftiniji interfon

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra što jeftiniji interfon" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • 2.sprat
    • klima
    • podrum
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Fontana, 79.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.klikdooglasa.com

Lokacija : Beograd,Vranic Imovinsko-pravni status : Kuca je uknjizena i poseduje upotrebnu dozvolu. Kompletno adaptirana [telefon] . godine Parcela : Povrsina [telefon] ari Objekti na lokaciji : Dvoriste ogradjeno, ograda do ulice od kovanog gvozdja na betonskom parapetu. Glavna kapija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

150m2, 7 ari placa,EG, podrum, parking, telefon, interfon. Uknjiženo 59m2 Kuća na odličnoj lokaciji u Železniku na 7 ari placa. Spratna kuća koja može da funkcioniše kao dva zasebna trosobna stana. Novija gradnja, što znači da nema dodatnih ulaganja. Grejanje je etažno, kotao je na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 85,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Interfon Braće Miladinov Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 150000 evra što jeftiniji interfon'
164.500 €
 
-8%

Promena cene sa 170.000 € na 157.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Žarkovo, 157.000 €, 84,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan stan od 50 m² na drugom spratu kuće, sa odvojenim ulazom – idealan za miran porodični život ili izdavanje. U prizemlju se nalazi garaža (uknjižena na 18 m², stvarno veća), trenutno adaptirana u manji stan, sa mogućnošću korišćenja kao garaža, lokal ili dodatna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 3. 46a U centru Borče na par minuta hoda od škole, vrtića, Doma zdravlja, autobuskog stajališta, pijace i mnogobrojnih marketa, nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>