• GoHome Professional
kuce beograd do 130000 evra 170 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 130000 evra 170 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 130000 evra 170 m2

  • Za upit "kuce beograd do 130000 evra 170 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 590 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 632 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Centar, 139.000 €, 178,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Porodična stambena kuća, zasebna na svojoj parceli površine 5 ari, uknjižena, na odličnoj lokaciji, nadomak samog centra Grocke, na svega 20tak km od centra Beograd, u blizini velikog broja linija gradskog prevoza, škola, mnogobrojnih marketa, Dunavskog keja Idealna po svom rasporedu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi !!! Vertikala kuće spremna za useljenje čeka svog novog vlasnika! Ovaj šarmantni dom u Draževcu, opština Obrenovac, Beograd, nudi spoj komfora i funkcionalnosti. Sa svojom pažljivo osmišljenom unutrašnjošću, pruža vam sve što vam je potrebno za ugodan život izvan gradske....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na Miljakovcvu 3 u sivoj vazi, 2x90m2, PR+PTK, na 4. ara Ozakonjena .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 130000 evra 170 m2'
119.000 €
119.000 €
53.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u sivoj fazi, OZAKONJENA, PR+VPK, na 4 ara . U središnjem delu naselja, leva strana ka Jajincima. Brzo useljivo i završivo za življenje.. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 86.500 €, 172,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Održavana kuća na odličnoj lokaciji, na samo 100m od Dunava, kvalitetno građena, na placu od 5.5a. Donji deo kuće je ukopan i rađen od prirodnog kamena, a sastoji se od dve sobe i ostave. Gornji nivo kuće se sastoji od trema/terase sa kog se ulazi u dnevni boravak sa kaminom, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 134.000 €, 172,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ozakonjena (legalizovana)kuća Spratnosti Pr+1 Ukupne bruto površine 212,05 m2 ,ukupne neto površine 172,13m2 u okviru kojeg su formirane dve stambene jedinice stan br.1 u nivou prizemlja po strukturi trosoban neto površine 86,95m2 i stan br.2 u nivou prvog sprata po strukturi trosoban....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 105.000 €, 166,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je porodična kuća u Baćevcu, 90 m2 Pr+1+Po na površini placa od 10 ari. Kuća je pravljena po planu i po strukturi je i za višečlanu porodicu. Poseduje i pomoćni objekat koji se sastoji od garaže sa radionicom i nedovršenim stanom na spratu. Ispred kuće je prelepo dvorište....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 128.000 €, 160,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Boleću, površine 160m2. Kuća je spratna i sastoji se od prizemlja i prvog sprata. Po strukturi, prizemlje se sastoji od dnevno trpezarijsko dela sa kuhinjom, dve spavaće sobe sa izlazom ka terasi, kupatila i dva hodnika. Na prvom spratu je kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine!!! Po merenju 160m2 + 4ara placa, TA, terasa. Godina gradnje 2011. Uknjižena građevinsku površinu površina 151m2, korisna 129m2. Kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve etaže i prizemlja.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>