• GoHome Professional
kuce beograd što skuplji oglasi objavljeni od posl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd što skuplji oglasi objavljeni od posl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta 360 m2

  • Za upit "kuce beograd što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta 360 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 340 m2 (malo manji)
    • 380 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 890.000 €, 379,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo kuću sa pet stambenih jedinica površine od 379m2 građevinske i korisne od 263m2 samu na placu, bez velikih ulaganja, na odličnoj lokaciji. Prizemlje ima dve jednosobne stambene jedinice i jednu garsonjeru. Prvi sprat ima trosoban stan. Potkrovlje ima....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000.000 €, 330,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vračar, Hram, porodična kuća sa garažom na 3a pogodna i za pp .. / Vračar, Neimar, ispod Hrama Sv. Save, Lamartinova, zasebna porodična kuća iz 1992g na 3ara sa garažom, 3 nivoa + tavan, viši plafoni, gips, mermer, balusterijade, alu-drvo stolarija, 4T, klime, više kupatila, 4 m.čvora,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.908.400 €, 367,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jedinstvena nesvakidašnja unikatna luksuzna kuća u privatnoj ulici na samo 10 minuta od centra grada u mirnom prirodnom šumskom tihom ambijentu. Kuća se nalazi u privatnoj ulici koja je okružena vilama. Visoko kvalitetna specifična gradnja, pozicionirana na samom obodu zelene....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 2.000.000 € na 1.800.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Senjak, 1.800.000 €, 368,00 m2 cca 4890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 2.000.000 €
20.03.2026 - 1.800.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski Venac, Senjak Ekskluzivna prodaja agencije. kuća, 368m2 (38m2 terase, 27m2 garaža), PR/2, EG, garaža, podrum, interfon, klima, video nadzor, ostava. Upravo renovirana kuća u najlepšem delu Senjaka na tri nivoa, sa visokim plafonima, prednjim i zadnjim dvorištem, parkingom u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.730.000 €, 328,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena vila, spoj moderne arhitekture i vrhunskog kvaliteta, sa panoramskim pogledom ka Avali Izuzetna, luksuzno dizajnirana, kompletno opremljena. Enterijer odiše prefinjenošću i toplinom zahvaljujući pažljivo biranim materijalima, dekorima i unikatnom, ručno rađenom nameštaju.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.500.000 €, 343,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

U samom centru Zemuna, u blizini stadiona i nadomak Gardoša, u ponudi petosobna ekskluzivna kuća, kompletno opremljena i prodaje se sa stilskim nameštajem, zasebnim dvorištem i velikim bazenom sa svim instalacijama, pripadajućim garažnim mestom i pomoćnim, jednoiposobnim, za stanovanje....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 1.750.000 € na 1.390.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Hram, 1.390.000 €, 330,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.750.000 €
10.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram, porodična kuća sa garažom na 3a pogodna i za pp .. / Vračar, Neimar, ispod Hrama Sv. Save, Lamartinova, zasebna porodična kuća iz 1992g na 3ara sa garažom, 3 nivoa + ptk, svetla, funkcionalna, viši plafoni, gips, mermer, balusterijade, alu-drvo stolarija, 4T, klime,....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 1.750.000 € na 1.390.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Hram, 1.390.000 €, 330,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.750.000 €
10.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram, klinika, škola, pp, kuća za svaku delatnost .. / Vračar, Neimar, ispod Hrama Sv. Save, Lamartinova ul, zasebna porodična kuća pogodna za firme, za poslovnu zgradu, kliniku, školu, pp i sl.., kuća iz 1992g na 3ara sa garažom, 3 nivoa + tavan, svetlao, funkcionalan prostor,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Terazije, 1.350.000 €, 350,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2018.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 27110, 1a, spratna, pr+1+2+3, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, stambeno-poslovna. Izuzetna kuca sa prelepim dvoristem, pomocnim objektom, garazom i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 1.335.000 €, 350,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na Bukulji, izuzetne vrednosti. Predmet kupovine je turistički objekat zajedno sa franšizom, registrovan u APR-u i kategorizovan sa 4*. U središtu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuce beograd što skuplji 360 m2 (214)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>