• GoHome Professional
kuca plac barajevo lipovica ripanj do 695 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca plac barajevo lipovica ripanj do 695 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca plac barajevo lipovica ripanj do 695 eura

  • Za upit "kuca plac barajevo lipovica ripanj do 695 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 660 eura (malo jeftiniji)
    • 729 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BARAJEVO, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132278, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 108.000 €, 4700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Plac u zoni porodične gradnje , 47 ari , dimenzije 34mx140m. Lokacija na oko 2km od skretanja sa Ibarske - kod Zlatiborca. Indeks zauzetosti po informaciji o lokaciji 40%. Struja, voda. Informacija o lokaciji na uvid. Mogućnost kupovine polovine placa. Agenc. provizija 2% Agent: Smilja....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 75.000 €, 152000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Ripnju, odlična investicija. Plac se sastoji od više parcela i prodaje se kao jedna celina, u pitanju je šuma. Agenc. provizija 2% Agent: Jovana Popovic br. licence 5225 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 0112620734 JP11 . .

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 94.000 €, 96,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću na Avalskom putu, nedaleko od skretanja za Zuce, na pet minuta udaljenosti od izlaska na autoput,tržnog centra "Ava shoping park" i Ikea robne kuće. Kuća se nalazi na placu pravilnog oblika od 9 ari, površina kuće je 96m2. Sastoji se od prizemlja u kome se....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 135.000 € na 180.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 190.000 €
26.09.2025 - 135.000 €
10.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo - Baćevac kuća, 75m2 (terasa 10m2), prizemlje, grejanje na struju, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 51. 15a U ponudi vikend kuća u izvornom stanju stambene površine 65m2 sa terasom površine 10m2 i ostavom. Funkcioniše kao dvosobna jedinica. Nalazi se na ravnom....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 195.000 €, 8000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U sve popularnijem podavalskom mestu Trešnja, prodaje se veoma lep, ravan plac površine 79.06 ari. Nalazi se u građevinskoj zoni, na samo 20m od avalskog puta. Ima prilaz iz dve ulice. Pored placa kompletna inrfastrukturom (struja, voda, gas). Informacije o lokaciji na uvid. Za svaku....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 55.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 110821, uknjižen, plac. Plac sa velikim frontom u gradjevinskom podruciju opstina Barajevo a mesto Vucinac. Od asfalta je udaljen nekih 70m odakle su ujedno i priključci za vodu i struju. Jedan vlasnik. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 35.000 €, 1769,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 3 km od centra Barajeva u ulici ka Lisoviću - barake, tj od puta za Kosmaj, prodaje se ovaj odličan plac od nepunih 19 ari. Ono što posebno privlači pažnju i vrednost ovog placa čini posebno sto na vrhu placa pod manjom kosinom ima oko 3 ara sređene šume, a posle se prostire....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 95.000 € na 125.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 125.000 €, 450,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 95.000 €
05.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća u sirovom stanju Su+Pr+I+Pk, osnova kuće je 134m2.lepa parcela od 994 m2 i predivan pogled na okolinu. Nalazi se u neposrednoj blizini restorana ,,4 vetra,, na Ibarskoj magistrali. U suterenu su predviđene garaže i prostorije namene po iznoru. Prizemlje i sprat su....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.adventisrealestate.com

Luksuzno opremljena kuća u Baćevcu - oaza mira nadomak Beograda. Preporuka! .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuca plac barajevo lipovica ripanj (931)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>