• GoHome Professional
kuće opovo do 52000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće opovo do 52000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće opovo do 52000 eura

  • Za upit "kuće opovo do 52000 eura" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 315 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 314 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, OPOVO, 27.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu u centru Barande, 11,96 ari placa, 150 m2 stambene povrsine, useljiva, pomocni objekti 7 prostorija, kupatilo, kuhinja, stara gradnja (Ima ulaganja) Tavan, terasa, parking, garaza, dvoriste. Legalizovana kuca Cena 27000 eura, 26205 Baranda, Srbija, Trg Marsala Tita 36....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 25.000 €, 114,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Sakulama, selu na udaljenosti od oko 45 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 114 m2, sa 15 ari placa. Kuća zidana od cigle, zidovi dobri, krov dobar, nema vlage. Kuća salonskog tipa sa visokim plafonima i velikim sobama, kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta,....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem komplet seosko domacinstvo [telefon] km od Beograda selo Sakule kuca [telefon] m&sup [telefon] ; sa pomocnim objektima na placu od [telefon] ari.Cena [telefon] hiljada evra. Nikola Stojimirovic [telefon] drugi konrakt telefon Snežana Stojimirovic [telefon] .

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 15.600 €, 38,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju nedovršene kuće na putu od Opova ka Sefkerinu (ulica/potes Kozja leđa) Kuća je u sivoj fazi izgradnje. Površina je 38 m2 a površina parcele 17 ari. Pozovite: Zoran 060/677-1033 Agencijska provizija iznosi 500 evra (petstotinaevra) u dinarskoj protivvrenosti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>