• GoHome Professional
kuće loznica 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće loznica 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće loznica 130 m2

  • Za upit "kuće loznica 130 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LOZNICA, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija, lokacija! Na jednoj od najboljih lokacija u centru grada - Mala Meraja, u ulici Kneza Mihaila - prodaje se uknjižena kuća sa placem površine 5.26 ari. Ova nekretnina pruža retku priliku za udobno stanovanje u postojećoj kući, ali i za građevinsko proširenje ili izgradnju,....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 35.000 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

U živopisnom brdovitom predelu, na 12,5 km od centra grada Loznice (Zapadna Srbija), prodaje se mala prizemna kuća sa velikim placem. Ovo je odlična prilika za sve koji traže mir, prostor i prirodu, a ipak žele da ostanu u blizini grada. Osnovne informacije: • Površina kuće: 58 m²....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 25.000 €, 65,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.indomio.rs

U selu Donje Nedelice (Zapadna Srbija, opština Loznica) prodaje se plac površine 10 a na kojem se nalazi mala stara kuća površine 65 m2. Kuća nije sređena za život, zahteva potpuno renoviranje. Priključeni su struja i gradski vodovod. Kupatila nema. Plac je namenjen za izgradnju,....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 85.000 €, 81,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) prodaje se jednospratna kuća u kojoj je skoro bila urađena renovacija. Površina kuće je 81 m2, dok površina placa je 3.3 a. Kuća se sastoji iz hodnika i velike dnevne sobe, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 140.000 €, 262,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

4 km udaljeno od grada Loznica (Zapadna Srbija) se prodaje lepa udobna kuća. Ukupna površina kuće iznosi 262 m2, dok stambena 200 m2. Kuća ima tri nivoa. Na prvi se ulazi sa terase (sa prednjeg dela kuće). Tamo se nalaze trpezarija sa kuhinjom i dnevna soba. Ulaz na drugi nivo se....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 150.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Loznici (Zapadna Srbija) 2.5 km udaljeno od centra grada pored puta Loznica-Šabas se prodaje potpuno renovirana kuća. Kuća ima na sprat sa unutrašnjim stepeništem. Površina kuće je 170 m2, dok stambena površina je 140 m2. U prizemlju se nalaze hodnik, dnevna soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 72.000 €, 203,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

3.5 km od centra Loznice na putu ka Tršiću, nalazi se ova nekretnina. Smeštena na 4.5 ara placa, vrlo funkcionalna i pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se od: Braće Panić, Loznica, Srbija ; Loznica, Braće Panić, uknjižena, na dobroj lokaciji.

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

U centru naselja Lešnica (opština Loznica, Zapadna Srbija) prodaje se odlična kuća za veliku porodicu uz pomoćne zgrade i zemljište. Površina kuće iznosi 200 m2, površina parcele — 10a. Kuća je dvospratna sa velikim potkrovljem, nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 175.000 €, 166,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.indomio.rs

U gradu Loznici (Zapadna Srbija), u Klupcima se prodaje nova savremena dvospratna kuća površine 166 m2, koja ne zahteva nikakvih dodatnih ulaganja. Prizemlje čine terasa, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe i ostave. U dnevnoj i spavaćoj sobi je instalirana klima.....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 160.000 €, 492,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika kuća za život i biznis U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) prodaje se velika kuća, koja se sastoji od dva prostorna stana-dupleksa i prostorije namenjene za vođenje biznisa. Ukupna površina kuće izgrađene 2007. godine iznosi 492 m2. Kuća se sastoji od....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuće loznica (49)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?