• GoHome Professional
kuće DORĆOL BEOGRAD porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće DORĆOL BEOGRAD porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće DORĆOL BEOGRAD porasla cena

  • Za upit "kuće dorćol beograd porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 1.050.000 €, 306,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Trazite zasebnu kuću na gornjem Dorćolu - jedinstvena prilika! Na najboljoj lokaciji Dorćolske padine prodajemo zasebnu uknjiženu kuću na 2.65 ari. Kuća je predratna i idealna je i za ugostiteljski objekat ili neku drugu poslovnu delatnost. Uknjižena je u osnovi na 143m2 (netto ima....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Terazije, 698.000 €, 204,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća sa dvorištem u srcu grada – Gornji Dorćol, kod Prirodno Matematičkog Fakulteta, spratnosti Sut+PR+I Imamo izuzetnu priliku da vam ponudimo luksuznu kuću sa dvorištem, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Gornjem Dorćolu, svega 3 minuta hoda od Knez Mihailove....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Dobracina, 4.0 kuca od 85 m2, bez terase, na placu od 0.77 ari, PR + I sprat, toplotne pumpe, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, uknjizena na 58 m2 (kao 2 stana, svaki po 29 m2), 2 parking mesta u dvoristu, starogradnja. Kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalemegdan, 635.000 €, 221,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.eminentnekretnine.rs

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Struktura Kuća Kvadratura 221m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje / 2 Grejanje Etažno Stanje Standard.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 765.000 € na 698.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 698.000 €, 155,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 765.000 €
27.04.2026 - 698.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kuća na Dorćolu, u mirnoj ulici koja pruža potpunu privatnost u samom centru grada. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 698.000 €, 155,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Dorćolu, u mirnoj ulici koja pruža potpunu privatnost u samom centru grada. Kuća je nedavno kompletno renovirana, pažljivo osmišljena kao moderan i funkcionalan prostor, sa naglaskom na svetlost, otvorenost i povezanost enterijera sa spoljnim ambijentom. Ukupna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 159.500 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvorišnu kuću , koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Odlična lokacija za investiciju. Sastoji se od dve stambene jedinice sa posebnim ulazima. Za kompletno renoviranje. Agencijska provizija 2%. Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 635.000 €, 221,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca Stari grad , Dorcol , neposredna blizina Kalemegdana , 221m2 ( uknjizena kvadratura 77,30m2 + 143,70m2 na osnovu adaptacije i rekonstrukcije unutar gabarita objekta i izmenom geometrije krova ) , eg / struja , podno grejanje u kupatilima , kompletno rekonstruisana i renovirana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 63.900 €, 71,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišna kuća u najlepšem delu Dorćola. Pogodna za porodicu ili kao poslovni prostor. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuće dorćol beograd (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>