• GoHome Professional
kuća srem do 25000 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća srem do 25000 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća srem do 25000 110 m2

  • Za upit "kuća srem do 25000110 m2" pronađeno 1 012 nekretnina - prosečna cena 1.116 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 23750100 m2 (malo manji)
    • 26250120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 72000 eura
    • do 90000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 908 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI BANOVCI, 230.000 €, 765,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja dve kuće i dva pomoćna objekta na placu od 1000m2. Velika kuća je u sivoj fazi, i nephodno je ulaganje kako bi je priveli nameni.Manja kuća u kojoj može da se stanuje se nalazi iza velike kuće.Poseduje podrum sa prostorijama koje imaju dovolju visinu za razne potrebe kupca.Ova....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 1.236.000 €, 762,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila sa smart home sistemom- savršen spoj komfora i tehnologije. Ova ekskluzivna vila nudi vrhunski komfor uz najmoderniju tehnologiju. Opremljena smart home sistemom, omogućava ulazak na otisak prsta, dok se u svaku prostoriju ulazi beskontaktno, putem šifre. Vrhunski je....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 1.263.000 €, 762,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća srem do 25000110 m2'
2.000.000 €
400.000 €
379.500 €
  Kuća, STARA PAZOVA, 470.000 €, 706,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna porodicna kuca/vila sa velikim placem, pomocnim objektima, odlicno odrzavana, kako kuca tako i celo dvoriste. Komforna, nudi spoj funkcionalnosti, udobnosti i prijatnog ambijenta sa puno svetla. U sklopu dvorista nalazi se privatni posed sa uredjenim zelenilom....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 379.500 €, 700,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Imamo izuzetnu priliku da Vam na putu Stari Banovci - Stara Pazova ponudimo vrhunsku nameštenu i uknjiženu kuću sa 3 zasebna stana i 4. u sivoj fazi..Objekat poseduje 2 odvojena sistema grejanja na gas, 4 mokra čvora, odličnu novu pvc i alu stolariju, Kuća je potpuno renovirana 2020.god.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 227.000 €, 690,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

NESVAKIDAŠNJE POVOLJNA PONUDA! MANJI, PRIVATNI HOTEL APARTMANSKOG TIPA, ODLIČNA PRILIKA ZA BIZNIS! Stambeno-poslovni objekat, novija vila sa apartmanima, na lokalitetu koji sve više dobija na atraktivnosti kao turistička destinacija, na obroncima Fruške gore, ušuškana u zelenilo Vrdničke....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 240.000 €, 660,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Starim Banovcima, u ulici Zdravka Jekića prodaje se objekat površine 644m2 + tavanski prostor. Objekat se nalazi na ograđenom placu površine 8,8ari. Priključen je na vodovodnu, električnu, gasnu i kanalizacionu mrežu. Izgrađen je do sive faze, sa visinom plafona od 3,2m. U osnovi....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 650.000 €, 655,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U krugu centra Stare Pazove, kuća sa poslovnim prostorom. Kuća ima 5 spavaćih soba, od toga dve sa svojim garderoberima. Kuhinja, dve dneve sobe, kamin u jednoj. Drveni detalji, široki štokovi od punog drveta, prelepa keramika, parket u celoj kući. Tri kupatila. Poslovni prostor,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 295.000 €, 650,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Kuća, IRIG, 295.000 €, 650,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prostranu kuću smeštenu u najlepšem delu Iriga, na mirnoj lokaciji idealnoj za porodični život ili bavljenje turizmom. Kuća je udaljena svega 900 m od centra Iriga, oko 3 km od manastira Novo Hopovo, a u neposrednoj blizini nalazi se i poznata vinarija Kovačević.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 467.210 €, 648,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Stambeno-poslovni objekat, jedinstvenog sadržaja. Idealna nekretnina za manje firme, IT sektor, i druge delatnosti. Objekat sadrzi 324m2 u prizemlju, od toga kancelarije, dva toalera i hala. Na spratu od 324m2 je stambeni deo. Grejanje na gas, samim tim i mali....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 650.000 €, 640,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno poslovni objekat u centru Stare Pazove, uknjižen na kvadraturu 640 m2 + garaža od 26m2, sve to na placu od 5,3 ari. Kuća strukture PR+PTK u osnovi ima 185 m2. Prizemlje čini dnevna soba sa trpezarijom, kuhinjom i kupatilom, dugačkim hodnikom sa podnim grejanjem, dolazimo....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 315.000 €, 608,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjizenu kucu luksuzno dizajniranog enterijera sa dvoristem od 6 ari u Novim Banovcima,naselje Kablar.Izgradjena od najkvalitetnijih materijala,izuzetno funkcionalna i komforna,uradjena termoizolacija,fasada,poseduje centralno grejanje.klima uredjajeSastoji se od 4 nivoa......

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 600,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U Belegišu, nadomak centra, porodična kuća izuzetno kvalitetne gradnje. Infrastruktura - trofazna struja, gradska voda i dostupnost plina. Kuća se greje etažnim grejanjem na pelet. Visina plafona 2,60 m. U kući se nalazi divna, zastakljena terasa, prostrano i lepo predsoblje sa stepenicama....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 350.000 €, 600,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova - Centar kuća, 5.0, 600m2, 150m2 stambena površina (terasa 5m2), PO+1+PK, gas, plac 41a, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, asfalt. U ponudi izuzetan stambeno poslovni objekat! Ugostiteljski objekat sa dugogodisnjom tradicijom i dobrom reputacijom, već....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 350.000 €, 600,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Prhovu, u ulici Šimanovačkoj, ukupne kvadrature oko 600m2. Plac se sastoji od dve parcele ukupne površine 50,49 a. Kuća se u osnovi oko 150kvadrata i sastoji se od suterena gde je prostrana garaža kao i deo objekta koji se koristi kao skladišni prostor, ima dva ulaza,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 257.500 €, 576,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforna kuća u Rumi u prometnoj ulici. Kuća je spratnosti Polusuteren+P+1 sa mogućnošću uređenja i potkrovlja. Bruto površina objekta 620m2. Deljivo na 4 stambene jedinice + garaža. Poseduje 4 kupatila i jedan toalet. Suteren i prizemlje pogodni za poslovnu namenu. Kuća....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 379.000 €, 568,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je stambeno-poslovni kompleks ukupne površine 568 m2 na parceli od 939 m2, smešten u glavnoj ulici u Starim Banovcima. Na odličnoj i lako pristupačnoj lokaciji, kompleks obuhvata tri objekta: prva kuća (PR+1) površine 174 m2 sa novom stolarijom i centralnim grejanjem; druga....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 350.000 €, 555,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Višenamenska kuća Novi Banovci Na prodaju kuća koja ima veliki kapacitet 555m2. Veliki podrum koji može da se izdaje kao poslovni prostor. U prizemlju veliki lokal i odvojen jednosoban stan. Na prvom spratu komletno uređen stan sa 2 spavaće sobe , velikom dnevnom , staklom odvojena....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 350.000 €, 555,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na placu od 7,70 ara Pogodna za višečlane porodice U neposresnoj blizini izlaza na autoput Struktura : Garaža , ulaz sa ulice (100m2) Lokal u prizemlju (100m2) Stan od 65m2 u prizemlju ulaz iz dvorišta 1 sprat:kuhinja sa trpezarijom , kupatilo, ostava , dnevna soba ,2 spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 249.000 €, 550,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu od 10 ari nalazi se kuća na sprat sa potkrovljem (PR+I+PTK), korisne uknjižene površine na 168kvm, građevinske oko 250kvm. U sklopu kuće su dva 3.0 stana, gde svaki stan funkcioniše kao zasebna stambena celina koja se sastoji iz 3 sobe, kuhinje, kupatila, 2 terase i hodnika.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 175.000 €, 550,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je na 80 m od budućeg autoputa Novi Sad-Ruma. Kuća se nalazi na putu za banju Vrdnik. U sklopu kuće se nalazi resotran. Kuća je sa 9 ari placa. Kontakt telefon: 063519661 Slobodan .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 350.000 €, 546,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna, moderna kuća vrhunskog kvaliteta, smeštena u jednom od najatraktivnijih delova Inđije, u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini centra grada. .

 
 
 
  Kuća, IRIG, 340.000 €, 526,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U središtu banje Vrdnik, u mirnoj, okruženoj zelenilom, ulici, na svega 350 m udaljenosti od strogog centra (parka, pijace, javnog prevoza), 700 m od hotela Termal, a 550 m od manastira Ravanica, nalazi se parcela površine 840 m2 sa izgrađenim objektom spratnosti Su+P+Pk, siva faza.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 159.000 €, 510,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Novi Slankamen, 200 metara od centra prema Starom Slankamenu, nedaleko od Dunava - Plac preko 30 ari (tri vezane KP,) sa ogradom i kapijama, okućnica 10 ari - Stambeno poslovni objekat, zidana kuća 4 etaže ozakonjeno 510 m2 (Ps+Pr+1+Ptk); 4 stambene jedinice - Pomoćni objekti - Asfalt....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 185.400 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

kuća 500m2 plac 1149m2/11.49ar trofazna struja gradska voda i bunar u dvorištu gas ispred kuće gradska kanalizacija tri klime u kući podrum 200m2 garaža pomoćne prostorije Prodaje se sa nameštajem uknjižena 1/1 house 500m2 plot 1149m2/11.49 are three-phase current city ​​water and....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća od 500m2 na ravnom placu od 350m2 Kuca ima jos dva odvojena stana sa odvojenim priključcima za struju i gas Svaki stan ima sobu, kuhinju i kupatilo. Kuca je izolovana (bez fasade) Ima trofaznu struju Dve radionice Garažu Podrum Terasu Gas Gradsku kanalizaciju Gradsku vodu Kuća....

 
 
 
  Kuća, PAVLOVCI, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Pavlovcima sa poslovnim prostorom (hale). Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 335.000 €, 495,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U centru Vrdnika prodaju se dve kuće (495m2) na placu od 11 ari. Prva kuća pr+ptk (338m2) kompletno uknjižena. Kuca ima 4+ spavace sobe. Druga kuća sut+vpr+ptk (157m2) uknjizena, ima 4 spavace sobe. Gas prolazi pored kuće. Odlična lokacija i investicija. Mapa pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 670.000 €, 472,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Kuća se nalazi u Starim Banovcima, udaljena je 2 minuta od uključenja na autoput E75, do Novog Beograda se stiže za oko 20-25 minuta. Struktura Kuća Kvadratura 472m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje / 1 Grejanje Gas Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 549.000 €, 455,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivno imanje sa vilom u neposrednoj blizini Zemuna, u selu Surduk. Nekretnina je idealna kako za miran život i uživanje, tako i za različite vrste biznisa: etno i seoski turizam, restoran, zdravstveni ili rehabilitacioni centar, dom za negu starih, organizaciju evenata,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 449.888 €, 450,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Magnat 064.5.800.900 - ekskluzivno prodaje u ulici Kralja Petra, u elitnom kraju poznatom kao Krstašice / kod Vinske kuće Kovaćević / na granici Nacionalnog parka Fruška gora, na Opštini Irig, Magnat prodaje Imanje od 40 ari sa 2 kuće (ukupno preko 340m2 + 110 ostava i pušnica), sa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dodatno: uknjizena, odmah useljiva, klima, ktv, podrum, telefon, internet, dve garaze, parking, cetiri terase, pomocni objekat/pusnica, gradska kanalizacija, voda, struja. Dodatni opis: Na Prodaju: Prelepa Porodična Kuća u Inđiji Ova prostrana i funkcionalna kuća, smeštena na parceli....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 315.000 €, 450,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Ovaj objekat je poznat u naselju kao Oaza mira. To je kompletan restoran podeljen u dve sale, za piće i ručavanje. Poseduje sve prateće objekte koji opslužuju restoran: šank, kuhinja, pekara, garderoba, veliki frižideri, ostave, bašta. Plac koji je kultivisan, ograđen sa voćem, cvećem....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 181.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća sa potkrovljem(Pr+Sp+Pk) 450 m2, na placu 4,9 ari. Kuća organizovana kao pet zasebnih stanova (3 trosobna i 2 dvosobna); svaki stan ima terasu i ugradne kuhinje; PVC stolarija; izolacija; graža 70 m2; I-839 .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 259.560 €, 450,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MODERNA PORODIČNA KUĆA U INĐIJI – 450 m², DVE STAMBENE JEDINICE **Prodaje se prostrana moderna kuća u Inđiji, površine 450 m², na placu od 4 ara. Zbog vertikalne podele, kuća je idealna za dve porodice, sa potpuno odvojenim prostorijama. *Raspored prostorija (1/2 kuće): *Polusuteren:....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 395.000 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je organizovana kao mala stambena zgrada, sa više zasebnih jedinica i garažom. Namenjena je ljudima koji žele da spoje stanovanje i poslovanje na istoj lokaciji, nalazi se u gradu Inđija, između dva najveća grada u Srbiji – Beograda (udaljenog 45 km) i Novog Sada (36 km), što....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 150.000 €, 444,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Pećincima , u ulici Braće Vidaković, ukupne kvadrature 444 m2, prostire se na placu od 17,74 ar. U prizemlju objekta se nalazi radionica i stan od oko 70 kvadrata sa zasebnim ulazom, dnevnom sobom, trpezarijom sa kuhinjom, tri sobe i kupatilom....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 250.000 €, 440,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem veliku porodičnu kuću u Sremskoj Mitrovici,površine 440 kvadrata sa 9 soba,garazom i podrumom.Plac ima 5 ari,posadjene su kajsije u dvorištu. Telefon : 0669016795 .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 315.000 € na 310.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 310.000 €, 431,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 315.000 €
01.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Nova Pazova - Kneza Mihaila kuća, 431m2 (terasa 15m2), PR+I, GAS/struja/čvrsta goriva, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 15 ari Prodaje se velika kuća udaljena 300 metara od centra Nove Pazove. Sastoji se od tri zasebne stambene jedinice, kotlarnice,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 520.000 €, 425,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikend kuća-rezidencijalna vila u srcu Fruške Gore, cena za kuću je 520000 e+ agencijska provizija 3 %.,u blizini manastira Hopovo, render za moderan koncept stanovanja, vrhunska nekretnina u završnoj fazi gradnje sa upotrebnom dozvolom +++ Agencijska oznaka kuće 3046396 , Fruška....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 535.000 €, 425,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vikend kuća-rezidencijalna vila u srcu Fruške Gore, u blizini manastira Hopovo, render za moderan koncept stanovanja, vrhunska nekretnina u završnoj fazi gradnje sa upotrebnom dozvolom +++ Agencijska oznaka kuće 3046396 , Fruška Gora u blizini manastira Hopovo .Vikend kuća-rezidencijalna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 510)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>