• GoHome Professional
klima parking do 87000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • klima parking do 87000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - klima parking do 87000 eura

  • Za upit "klima parking do 87000 eura" pronađeno 2 890 nekretnina - prosečna cena 1.436 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 82000 eura (malo jeftiniji)
    • 91000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, ČAJETINA, 78.000 €, 25,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep i fenomenalan aparrtman na zlatiboru u prelepom kompleksu, sa spa, bazenima, restoranom i ostalim aktivonostima u sklopu objekta. Vrlo lepa lokacija, 2 minuta kolima od jezera, a 15 minuta pešaka. Apartman je jednoiposoban sa odvojenom spavaćom sobom, GRATIS terasa od 10m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 78.000 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Trosarini na mirnoj lokaciji. Stan je po strukturi dvosoban, povrsine 56m2, sa lodjom, na Visokom prizemlju zgrade. Sastoji se od hodnika sa kupatilom, odvojenim dnevnim, odvojenom spavacom sobom i odvojena kuhinja kao i trpezarija, sve prostorije su prostrane i zasebne, TA....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 78.000 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115233, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.500 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 24 m², u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, ulica Cara Dušana Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom Kompletno nameštena ,mogućnost useljenja odmah Terasa Uknjižena – moguća kupovina putem stambenog kredita....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.900 €, 38,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.750 €, 55,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 77.700 €, 42,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130595, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 88.580 €, 32,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad - nudimo jednoiposoban stan od 32m², koji se nalazi u mirnoj ulici na Podbari, u ulici Jug Bogdana. Stan se nalazi na 5. spratu (potkrovlje) u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za investiciju. Nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 88.580 €, 47,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Savina-retko u ponudi. Uknjižen stan u funkciji dupleksa. Dvorišno orijentisan, svetao-sa prelepim pogledom i zatvorenom terasom . U ceni stana klima, ugradna kuhinja i ugradni plakar u spavaćoj sobi. Porodičan stan za svaku preporuku, u kvalitetnoj zgradi zidana ciglom(sendvič zid).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.580 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija garsonjera u NOVOM SADU,CARA DUŠANA, povrpine 24m2. Stan se prodaje sa nameštajem. Obezbeđen i parking u dvorištu zgrade.Nalazi se u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada, Zavređuje pažnju. Vredi pozvati i pogledati stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan stan površine 31m2 na odličnoj lokaciji - Grbavica, blizu Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji od: dnevne sobe sa kuhinjom, manje odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 3. spratu i dvorišno je orijentisan što garantuje mir, tišinu i prijatnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju polunameštenog, renoviranog stana na traženoj lokaciji. Stan je opremljen sa kuhinjom i kupatilskim nameštajem rađenim po meri od iverice premijum kvaliteta i klimom. Takođe ima i veliku terasu od 5,8m2 dvorišno orijentisanu okruženu zelenilom. Na terasi se nalazi....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 77.500 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjižen, novogradnja. Prodaje се stan uknjižen polusuteren kod Bulevara Oslobođenja,30 m2,gradsko centralno grejanje,može za lokal ili za izdavanje,nije vlažno,nema buđi, ima hodnik,kupatilo,špaiz,kuhinju i sobu,2 prozora,1 dvokrilni,1 jednokrilni,gleda....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 77.500 €, 160,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2, ukupne površine 160m2. Prizemlje je adaptirano i sastoji se od ulaznog dela, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 77.500 €, 97,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća (ozakonjena) od 125 m2 bruto površine, (97 m2 neto površine) i 88.51 ari zemlje u sklopu kuće. Struktura kuće: P+1. Struktura prizemlja: terasa, hodnik, dnevni boravak, kupatilo, odvojena kuhinja sa trpezarijom i ostava. Struktura sprata: spoljašne stepenice, predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.500 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjizen, novogradnja. Prodaje се stan uknjizen polusuteren kod Bulevara Oslobodjenja,30 m2,gradsko centralno grejanje,moze za lokal ili za izdavanje,nije vlazno,nema budji, ima hodnik,kupatilo,spaiz,kuhinju i sobu,2 prozora,1 dvokrilni,1 jednokrilni,gleda....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 77.500 €, 87,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 87m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi na drugom spratu kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, sa izlaskom na terasu, dve velike spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.600 €, 25,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ulici Cara Dušana. Ova nekretnina se nalazi u odlično povezanom delu grada, što omogućava brz i lak pristup svim ključnim delovima Beograda – kako gradskim jezgrima, tako i mirnijim delovima. Osnovne karakteristike: Tip: Garsonjera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 88.600 €, 48,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan blizu Buelevara Oslobođenja. Stan je pos strukturi JIS na veoma lepoj poziciji. Nalazi se nerdaleko od škole, vrtića, marketa i svega ostalog. Stan ima veliki dnevni boravak, odvojena k,uhinja šankom, i sona u masardi. Zgrada je veoma lepoa i kvalitetno građena sa liftom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 77.360 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 77.350 €, 88,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe i kupatia. Stanje stana je izvorno, dakle potrebna je odredjena investicija oko renoviranja. U postupku uknjizenja. Ovo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 35,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednoiposoban stan na Telepu. Zgrada se nalazi u mirnom delu Telepa. Stan je dvostrano orijentisan. Ispred zgrade nalazi se parking. Za dodatne informacije i razgledanje stana, slobodno pozovite naše agente prodaje. b119 sifra: 538551 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, ADA, 77.250 €, 122,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelepu kuću na mirnoj lokaciji u blizini Tise. Ova kuća je perfektno održavana, prodaje se kompletno nameštena. Sve što vam je potrebno je već tu, garaža, letnjikovac koji je uknjižen! Za dodatne informacije kontaktirajte naše agente prodaje.064/8222-116 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan preuređen od garaže ali uknjižen kao stan 1/1 na vlasnika. Novogradnja je u pitanju. Stan poseduje prizemni deo gde je smeštena od ulaza kuhinja sa dnevnim boravkom, drvene stepenice vode na galeriju gde su spavaći i radni deo, kao i kupatilo. Veoma....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 77.250 €, 113,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Čereviću na 100m od Dunava! U blizini se nalaze pošta, marketi, pijaca, apoteka, autobusko stajalište, sve neophodno za život. Kuća je čvrste gradnje. Odlična! Uknjižena na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Pozovite za više informacija! Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom hotelu, prostire se na 30 m² i sadrži prostranu terasu, pružajući savršen ugođaj za odmor i opuštanje. Zgrada je moderne gradnje, a svi stanari imaju pristup wellness i spa centru, kao i bazenu, što ovu nekretninu čini idealnim mestom za opuštanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nameštenu garsonjeru u ulici Branka Bajića. Stan se sastoji iz hodnika, jedne prostorije, kuhinje, jednog sanitarnog čvora i zatvorene terase. Zgrada ne poseduje lift. Mogućnost parkiranja ispred zgrade. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, mogućnost kupovine stana putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena garsonjera na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na 4. od 5 spratova u zgradi sa liftom. Lokacija je odlična kako za život tako i za iznajmljivanje, zgrada okružena sa svim sadržajima neophodnim za modernu svakodnevnicu.Stan je ulično orijentisan, u dvorištu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 77.250 €, 350,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stambeno - poslovni prostor na odličnoj lokaciji,magistralni put Bačka Palanka -Sombor-Novi Sad.Poslovni trostor se nalazi na placu od 1079m2.Od toga 350m2 je poslovni prostor,170m2 hala za više namena,42m2 kancelarija,42m2 prodavnica,60m2 garaža sa kanalom.Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 77.250 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na par minuta od strogog centra grada. Maksimalno iskorišten svaki kvadrat, i nameštaj radjen po meri, ovu nekretninu čine veoma interesantnom. Trenutno se izdaje kao stan na dan, tako da je idealna kako za život - tako i kao investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 28,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 28m2, a podne preko 45m2. Stan je izuzetno funkcionalan jer poseduje dve odvojene spavaće sobe u ovoj kvadraturi. Pogodan za mlađe osobe.Parking u dvorištu. Odlično povezan sa glavnim saobraćajnicama. Pozovite da pogledate. Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2 spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 77.200 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama pređašnjih objekata.....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Podrum Novo naselje Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik i Kole Rašić škole, 10 minuta hoda do centra grada, Difa, Ekonomskog fakulteta Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 110,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 77.000 €, 167,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Stara Zvezda, od kojih je jedna starije gradnje, površine 61 m2, useljiva je i uz mala ulaganja uslovna za život. Od prostorija poseduje zastakljenu terasu, hodink iz koga se ulazi u kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 77.000 €, 56,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan- Duplex u naselju Kotež, dobra lokacija- ulica Veletinska,blizina centra Koteža.U fazi ozakonjenja Terasa, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 77.000 €, 60,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan od 60 m² u mirnom i uređenom delu Padinske Skele, smešten u novom naselju. Stan se nalazi na 1. spratu održavane zgrade i predstavlja idealno rešenje za porodičan život. Struktura i karakteristike: Dnevna soba sa puno prirodnog svetla Spavaća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 135,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 77.000 €, 36,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan površine 36m² u modernoj i kvalitetnoj novogradnji, na 3. spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i praktičan za život, sa odličnom orijentacijom i izolacijom. Osnovne karakteristike: Površina: 36 m² Sprat: 3.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.700 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 69m2 u stambenom objektu bez lifta na trećem spratu (nije poslednji), ima blage kosine, ali je ceo prostor koristan. Stan se nalazi iznad hotela Marica, na lokaciji odličnoj za miran porodični život. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz koga je ulaz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 473)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>