• GoHome Professional
klima parking do 100000 eura 50 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • klima parking do 100000 eura 50 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - klima parking do 100000 eura 50 m2

  • Za upit "klima parking do 100000 eura 50 m2" pronađeno 427 nekretnina - prosečna cena 1.550 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi modarno opremljen do sada ne useljavan stan u novoizgrađenoj zgradi. Površine 48m2. Stan je potpuno opremljen nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se od dnevne sobe trpezarije sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Poseduje podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Novog Sada, Pupinova palata Karakteristike stana: • Dvosoban stan, 48m2 • Kompletno i moderno opremljen • Struktura: ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, spavaća soba, terasa • Pogled na Petrovaradinsku tvrđavu sa terase Dodatne pogodnosti: • Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 42.500 €, 50,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 34.000 €, 50,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 61.200 €, 51,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.430 €, 53,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 53,23m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 102.240 €, 53,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA!!! Nudimo Vam na prodaju trosoban stan, nov i odmah useljiv. Odličan kvalitet gradnje, podno grejanje na gas, stolarija, keramika, kao i ostala oprema je u mnogo višem kvalitetu od ostalih zgrada u okruženju. Svaki stan ima svoj kotao, ugrađen klima uređaj i parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.400 €, 47,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.500 €, 53,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, EXTRA POVOLJNO 79500 evra, IZUZETNA LOKACIJA ŠIRI CENTAR KOD GRADSKE BOLNICE I MEDICINSKOG FAKULTETA, UKNJIŽEN, KOMPLETNO SREĐEN, PRELEP, IDEALAN ZA IZDAVANJE, DVOSOBAN KOMFORAN STAN FUNKCIONALAN, SUNČAN, LEPO OSVETLJEN, IMA LEP POGLED, IZUZETAN RASPORED....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Poštovani zakupci, u prilici smo da Vam ponudimo nov, do sada ne useljavan dvosoban stan od 47m2 u srcu Voždovca, u neposrednoj blizini Trošarine, Lidla,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 53,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u blizini Pravnog fakulteta. Površine je 53m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe kupatila i zatvorene terase. Stan je kompletno renoviran, zamenjena instalacija struje i vode,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.200 €, 53,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41190, 061 234 30 11 Stefanela, Stan je u prizemlju, istočno orijentisan, renoviran i namešten od 53m2. Ima dve sobe, kuhinju, hodnik, degažman, kupatilo, terasu, ostavu, tavanski deo i biciklanu. Ugrađena su nova, sigurnosna vrata i estetska rešetka na terasi. Nalazi se u lepoj,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.610 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je komforan dvosoban, površine 46,64m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 109.950 €, 53,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2022.,

www.indomio.rs

Poseduje interfon, kablovsku, internet i video nadzor. Stan je renoviran pre 4 godine. Stan je komplet zvučno i termo izolovan. Zamenjene sve elektro u vodovodne instalacije. Hodnik, kupatilo, kuhinja, trpezarija i obe terase su u pločicama visokog kvaliteta. Ostalo je da se zamene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 88.350 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 46.5 m2. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugozapadno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 36.000 €, 53,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća uknjižena na 53m2 u selu Mokra 3 km od Bele Palanke. Kuća je na parceli 440m2, plac se blago spušta od od ulice na čijem je početku kuća. Kuća se sastoji iz suturensko dela gde je jedna letnja kuhinja i podruma i sprata. Na spratu je prvo trem a onda se ulazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.050 €, 53,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130557, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu - Adamovićevo naselje. Stan je moderno uređen i spreman za useljenje. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Cara Dušana. Karakteristike: - Površina stana: 53m2 - Struktura: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 96.900 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Stan na Paliluli. Stan je u novogradnji, na 6. spratu zgrade sa liftom, po strukturi jednoiposoban, povrsine 53m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom, terasom i spavaca soba. Stan je nov, u stanu ostaje ugradna kuhinja bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 108.560 €, 53,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne gradnje i pristupačne cene.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 74.608 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna samo u prizemlju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 83.880 € na 88.160 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 88.160 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 82.950 €
04.03.2026 - 83.880 €
19.04.2026 - 88.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 46,40m2,II sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMESTEN STAN,UGOVOR NA GODINU DANA. KUCNU LJIBIMCI NISU DOZVOLJENI KAO I PUSENJE U STANU. USELJIV ODMAH.DEPOZIT U VISINI KIRIJE AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 84.900 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Savina-retko u ponudi. Uknjižen stan u funkciji dupleksa. Dvorišno orijentisan, svetao-sa prelepim pogledom i zatvorenom terasom . U ceni stana klima, ugradna kuhinja i ugradni plakar u spavaćoj sobi. Porodičan stan za svaku preporuku, u kvalitetnoj zgradi zidana ciglom(sendvič zid).....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.020 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 47.07 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 103.955 €, 53,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u novogradnji u Surčinu. Odlična lokacija, blizina marketa, škole, vrtića. Veoma lep, funkcionalan stan trosoban stan, svetao i sunčan. El.kotao, inverter klima, termo blok. Očekivan završetak radova i useljenje krajem avgusta 2025. Građevinska dozvola. . Parking,....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 59.900 €, 53,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, na odličnoj lokaciji u centru grada, pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Veličina stana je 53m2. Zbog svoje odlične pozicije, stan je idealan i za kancelariju ili neku drugu poslovnu aktivnost uslužnog karaktera. Stan se nalazi na 1. spratu,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 93.060 €, 47,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i moderno projektovan jednoiposoban stan površine 47 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, u mirnom delu Kaludjerice, u ulici Đure Đakovića. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dobru prirodnu osvetljenost i prijatan ambijent....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 83.070 €, 47,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeni objekat, spratnosti Po+P+6, gradi se na veoma traženoj lokaciji u naselju Pantelej, između Somborskog bulevara i hotela Zen, u neposrednoj blizini osnovne škole Čegar i Stefan Nemanja, okruženo velikim brojem prodavnica, apoteka, kafića i ostalo. U blizini se nalazi i Pantalejska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 31.020 €, 47,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.000 €, 47,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126669, PR/III, klima, terasa, novogradnja, parking. U ponudi je stan na odlicnoj lokaciji u Bizertskoj ulici, svega 200 m od Zrenjaninskog puta. Kvalitetna, savremena gradnja i obezbedjeno parking mesto. Lokacija je dobro povezana sa svim delovima grada, u blizini....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.000 €
17.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 105.550 €, 53,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 53,23m2 projektovane površine, po strukturi je dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa delom za trpezariju i kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 89.000 €, 47,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126669, PR/III, klima, terasa, novogradnja, parking. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji u Bizertskoj ulici, svega 200 m od Zrenjaninskog puta. Kvalitetna, savremena gradnja i obezbeđeno parking mesto. Lokacija je dobro povezana sa svim delovima grada, u blizini su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 80.615 €, 47,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.42m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....