• GoHome Professional
klima pala cena 70 m2 do 310000 eura zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • klima pala cena 70 m2 do 310000 eura zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - klima pala cena 70 m2 do 310000 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "klima pala cena 70 m2 do 310000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.833 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 260.000 €
10.10.2025 - 246.000 €
12.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 15 Spratnost: 20 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1378 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Luksuzan, moderno renoviran stan na Galenici, u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan je površine 73 m² i sastoji se od tri odvojene....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 233.000 €
12.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1986 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'klima pala cena 70 m2 do 310000 eura zadnjih 7 dana'
229.000 €
229.000 €
185.000 €
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 233.000 €
11.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 204.160 € na 197.120 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 197.120 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 204.160 €
12.05.2026 - 197.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054316, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 64m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 179.000 €
15.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jovana Bijelića, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-71m2 , ugovorna površina-71.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Jovana Bijelića, u mirnom i najlepšem delu naselja Braće Jerković. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Tesla, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
15.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>