• GoHome Professional
klima namešten do 46000 eura 60 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • klima namešten do 46000 eura 60 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - klima namešten do 46000 eura 60 m2 što veći

  • Za upit "klima namešten do 46000 eura 60 m2 što veći" pronađeno 83 nekretnina - prosečna cena 628 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman I, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opemljen stan,lep raspored hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3 sobe,kupatilo,toalet,terasa,idealno za porodicu ili ljude koji rade od kuće,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiv odmah,cena 500e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

65m2 •dnevni boravak •kuhinja (ugradna rerna, sudomasina) sa prirodnom ventilacijom i manjom terasicom •ostava •kupatilo sa kadom • 2 x spavaca soba (od toga jedna manja) •posebna prostorija koja je moderno uredjena kao garderober •veca terasa * Stan se izdaje namesten, okruzen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sam, Grbavica, ulica Tolstojeva. Namešten dvoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i velika terasa. I sprat u stambenoj zgradi novije gradnje. Cena zakupa sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'klima namešten do 46000 eura 60 m2 što veći'
45.500 €
39.000 €
35.750 €
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na Novom naselju na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve bašte, ulične i dvorišne, šanka sa kuhinjom, 3 različite prostorije i 2 mokra čvora. Trenutno posluje kao kafić ali je moguće iznajmiti lokal u druge svrhe poslovanja. Izdaje se namešten ili kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV NAMESTEN STAN NA BULEVARU MALA MIRNA ULICA DVORIŠNO ORJENTISANO USELJIVO ODMAH KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Stan u fazi opremanja. Namešten dvoiposoban stan nadomak Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom, odvojen toalet i manja terasa. Pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KATASTRA, BUL.OSLOBOĐENJA, MAKSIMA GORKOG, PEŠAČKE ZONE, 2min.od SPENS-a i SUD-a.. Uredan i svetao salonski stan na uglu Železničke i Laze kostića, ulično orijentisan. Po strukturi dvosoban. Sastoji se od dve velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Centar grada U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada , površine 63m² , koji se nalazi na 4. spratu kvalitetne i uredne zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv i pruža idealan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, namešten, dvosoban stan u ulici Stevana Musića. Stan se sastoji iz hodnika, odvojene dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom (obe prostorije imaju izlaz na terasu), odvojene spavače sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Miran kraj sa puno zelenila. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, NOVO NASELJE, JUGOVIĆEVO, TROSOBAN, 62M2. Oglašavamo izdavanje odličnog trosobnog stana u novoj zgradi. Stan je perfektno namešten, komotan, sve je novo i odlično održavano, parkinga ima dosta oko zgrade, računi su mali. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 9100556(....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten kozmetičko frizerski salon u centru grada, ali može biti i prazan. Prilagodiće se potrebama zakupca . Prostor ima izloge i zaštitne rešetke. Od prostorija ima jedan veliki radni prostor, dve sobe, predprostor, čajnu kuhinju i toalet. Ispred lokala je moguće koristiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Podgoričkoj ulici, iza NIS-ove zgrade. Blizina Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, centra kao i svega potrebnog za život. Stan se izdaje kompletno namešten. Useljiv od oktobra. Za više informacija pozvati. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad - ukupne površine 60m2 - 3 odvojene prostrane kancelarije sa portalima preko celog zida, mala kuhinja i toalet - svaka prostorija ima svoj klimatizer - idealno za tihe delatnosti (kozmetički salon,masaže, kancelarije) Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan u blizini Tašmajdana i fakulteta, dvostaano orjentisan, kompletno namešten ,nova mašina za veš, tv aparat može da se kupi u dogovoru sa zakupcima, Stan je useljiv od 01.10.2025.god. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Kompletno namešten, renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, TC Promenada, Spensa, Merkatora, niza trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj svetao i komforan stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u blizini Botaničke bašte. Stan ima 2 spavaće i dnevnu sobu, CG, klime, protočni bojler, KTV, optički internet. Skroz namešten, sa puno plakara, zimi izuzetno topao a leti hladovina. Izdaje se na minimalni period od godinu dana. Odmah useljiv.Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje prelep, osunčan stan na savršenoj mikrolokaciji NBG-a! Stan se nalazi kod Arene, u čuvenim "televizorkama", osunčan potpuno opremljen i namešten za udoban život i lokacijski savršen mikro i makro konfiguracije. Sastoji se iz open space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoba stan za poslovni prostor u centru Novog Sada, ulica Matice srpske. Prostor se izdaje za tihe delatnosti, idealno za kancelarije, škole jezika, it sektor Grejanje na struju, na norveške radijatore (u najhladnijim mesecima računi oko 7-8000 rsd). Nameštaj koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica, 60m² | 5. sprat | Kompletno namešten | Pet friendly 🐾 U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 5. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Centar grada, 60m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je prostran, svetao i funkcionalan, idealan za one koji žele udoban dom u samom srcu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Todora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan i svetao stan na odličnoj lokaciji, u srcu grada. Idealno za samce, parove ili mlađe porodice. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom. Terasa sa prelepim pogledom. Spavaca soba sa francuskim ležajem i plakarom. Potpuno namešten i opremljen (kuhinjski aparati,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompletno renoviran i namešten, dvosoban salonski stan nadomak pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor sa visinom plafona preko 3,5m čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten dvoiposoba stan na II spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*****Izdajem dvosoban smeštaj kompletno namešten kapaciteta do 6 ljudi i pogodan je za terenske radnike.**** ---Ima klimu, wi fi, kablovsku televiziju.--- ***Restoran sa kuvanom hranom, prodavnice,pekara, mesara- sve je na 150 do 200 metar od smeštaja.*** ***Obezbeđena posteljina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 12, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Двособан , површине 60 м2 , на другом спрату , опремљен за канцеларију. Стан се састоји од ходника, кухиње (потпуно опремљене), дневне собе са лођом , једне собе и купатила . Једна телефонска линија . Интернет и ТВ – СББ доо Месечни троскови око 23.000,00 динара (Инфостан, струја,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na Vi spratu sa liftom od 60m2 na odličnoj lokaciji u blizini hotela Novi Sad ili Železničke stanice u Gagarinovoj ulici.Stan je potpuno namešten i opremljen-sve što je potrebno za udoban život-od visokokvalitetnih uređaja do nameštaja,u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dupleks stan na Novoj Detelinari, povrsine 60m2. Na donjoj etazi se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom,wc i terasa, na gornjoj etazi dve spavace sobe i kupatilo. Na obe etaze se nalazi klima uredjaj. Stan se izdaje namesten, potpuno opremljen, sve ostaje u njemu sto je na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan dvosoban stan sa dve terase i ostavom, na prvom spratu, ulično orjentisan, svetao. Nalazi se u neposrednoj blizini svih značajnih institucija, više fakulteta, Kliničkog centra, gradskog prevoza i auto-puta. Za svaku preporuku! 2112 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 83)

<< <1 2> >>