• GoHome Professional
klima do 977 eura/m2 što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • klima do 977 eura/m2 što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - klima do 977 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "klima do 977 eura/m2 što skuplji" pronađeno 3 649 nekretnina - prosečna cena 696 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • 928 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 70000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • interfon
    • kablovska
    • 2.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 260.000 €, 250,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Sremskoj Kamenici – odmah useljiva, bez ulaganja! Prodaje se funkcionalna i očuvana porodična kuća od 220m² stambenog prostora i 30m² garažnog prostora u mirnoj i atraktivnoj ulici u Sremskoj Kamenici, ispod Instituta. Lokacija je idealna — svega 10 do 15 minuta....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 260.000 €, 250,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni objekat u blizini Pravnog fakulteta,250m2, na placu od 1,6 ari. Objekat se sastoji od deset soba, maksimalnog kapaciteta 25 osoba. Sobe su po strukturi dvokrevetne, trokrevetne i četvorokrevetne. Svaka soba poseduje kupatilo, klima uređaj, mini frižider,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 259.000 €, 330,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA 063518546 Oglašavamo ekskluzivnu prodaju Porodična kuća Su+Pr+1 ukupno 241m petosobna, U Prizemlju veliki dnevni boravak, kuhinja posebno + spavaca soba letnja terasa, kupatilo, na spratu tri sobe, kupatilo, i u suterenu dve velike prostorije i kupatilo, kuća zahteva....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 259.000 €, 241,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodčna kuća 241m Su+Pr+1 Sr.Kamenica Slavka Rodića plac 630m Lokacija: Gornja Kamenica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Slavka Rodića Kvadratura: 241m2 Površina zemljišta: 630m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 257.500 €, 270,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje, atraktivnog izgleda, ukupne površine 270m2, P+1+Pk, sa zasebnim ograđenim dvorištem u kojem se nalaze 3 parking mesta. Enterijer kuće je....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 225.000 € na 257.500 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 257.500 €, 263,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2024 - 225.000 €
21.04.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2024.,

www.status-nekretnine.com

Suteren+prizemlje+potkrovlje. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 257.500 €, 298,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2022.,

www.oglasi.rs

Nudimo odličnu spratnu kuću novije gradnje u mirnom kraju grada, na granici Telepa i Adica. Prizemni deo kuće je kompletno sređen i adaptiran za život, sa lepim rasporedom prostorija i iz hodnika u sve prostorije. Kuhinjsko-trpezarijski deo, komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 257.500 €, 300,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Plac 607,5 m2 sa kućom od 200 m2 i pomoćnim objektom od 100 m2, dvorište prostrano sa zelenom površinom vrhunski održavano. Kuća od 200m2 je na sprat sa centralnim grejanjem (gas i čvrsto gorivo) i klima uređajima. Pomoćni objekat je takođe opremljen centralnim grejanjem (gas i čvrsto....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 333,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća na mirnoj lokaciji, svršeno održavana izrađena od kvalitetnijih materijala. Iza kuće prelepa livada za uživanje. Za više informacija pozovite 021/526633 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 250,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma kvalitetno građena kuća u ul. Kiš Ernea. Kuća ima 4 etaže, a upisana je kao tri posebne stambene jedinice + podrum i garaža. Centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo po izboru. Svaka etaža ima po dve terase. Kuća je dvojna pod istim krovom ali komplet sve odvojeno. Plac je....

 
 
 
  Stan, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Besprekorno održavana - Petosobna - Uknjižena - Bez ulaganja! Na prodaju porodična kuća u centru Rumenke, blizina gradskog prevoza, osnovne škole, marketa, apoteka Kuća je građena od čvrstog materijala, besprekorno održavana bez dodatnih ulaganja, fenomenalnog rasporeda, sastoji....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 255.000 €, 360,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija kuca sa odvojena dva stana. Stan na visokom prizemlju - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace sobe, wc, kupatilo, ulazni hodnik, terasa i zastakljena terasa. Stan na spratu - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ulazni hodnik, kupatilo, dve spavace....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 250.000 €, 260,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 90351, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv, cela. Lokacija same kuce je na 500m od glavne ukice a na 300m od osnovne skole"Vuk....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 250.000 €, 260,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90351, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, deljiv, cela. Lokacija same kuce je na 500m od glavne ukice a na 300m od osnovne skole'Vuk....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 285,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2018.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 27653, 7a, spratna, 2, struja, klima, terasa(4), uknjižen, renoviran, garaza, dvorište/bašta, podrum, horizontala. Kuca na tri nivoa, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, cetiri spavace sobe,biblioteka,garderober,dva kupatila, cetiri terase,garaza i zapoceti objekat sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 285,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Od centra Divcibara 600 metara nalazi se Vila Narcis ukupne povrsine 250m2 a nalazi se na placu od 10 ara i prodaje se. Predvidjena je za turisticki najam i nedaleko je od ski staze Centar. Pozicionirana je u prelepom prirodnom ambijentu, okruzena borovima i jelama i cvecem, pa ce....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Medaković, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca 250m2 + 36m2 garaza. Prizemlje stan 100 m2, sprat - dva stana po 50 m2 završeno i useljivo. Tavanski prostor oko 50m2. Kuca je napravljena 1997 godine, predato za legalizaciju, plac prenešen na mene. Ima trofaznu struju, kanalizaciju, vodu, grejanje na gas. Cena 250000....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2024.,

www.gsigma.rs

Porodična stambena zgrada, sa autoservisom naselje Gradnulica. Do ulice nalazi se autoservis, u potkrovlju kuće dvosoban stan (dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik i spavaća soba). U dvorištu se nalaze još dve stambene jedinice. Komforan trosoban stan....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113345, 31a, spratna, pr+1, struja, bazen, klima, uknjižen, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. U mogućnosti smo da vam ponudimo,na samo 2 km od Sopota ,u mestu Nemenikuće,dve kuće ukupne površine 300kvm,a....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113345, 31a, spratna, pr+1, struja, bazen, klima, uknjizen, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. U mogucnosti smo da vam ponudimo,na samo 2 km od Sopota ,u mestu Nemenikuce,dve kuce ukupne povrsine 300kvm,a....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajem 2 kuće na jednom placu u urbanom, a mirnom delu Veternika, 10 minuta od centra, škole i vrtića, a 2 minuta peške od gradskog prevoza. Na placu od 458m2 se nalaze dve 2-etažne kuće, starije i novije (sagrađena 2012.godine) gradnje, obe potpuno opremeljene za ugodan život.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 250.000 €, 301,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Durlanu, 301m2, na placu od 4,5 ari. Kuća se sastoji od suterena , visokog prizemlja, sprata i potkrovlja. U suterenu se nalazi garaža, ostava, prostor za kotlarnicu kao i stambeni deo koji čine dnevna soba, spavaća i kupatilo, na visokom prizemlju i spratu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 250.000 €, 310,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), cela. Kuca u Taraisu izmedju Zeleznika i Sremcice. Uknjizena na 310 kvadrata....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 250.000 €, 310,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), cela. Kuca u Taraisu izmedju Zeleznika i Sremcice. Uknjizena na 310 kvadrata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 250.000 €, 310,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 320,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa porodična kuća odlične gradnje u naselju Apelovac. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih godina u ekspanziji. Kuća je samostojeća, u osnovi 90m2, spratnosti p plus 1 plus pk. Nalazi se na placu ukupne površine 3.65 ara.....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 250.000 €, 247,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Bubanj, u blizini kompleksa Novi Niš. Udaljena svega oko 3km od centra, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta.. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 247m2, spratnosti....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 250.000 €, 337,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Velika porodicna kuca sa dva lokala u prizemlju i dva sprata stambenog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 250.000 €, 337,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Velika porodicna kuca sa dva lokala u prizemlju i dva sprata stambenog....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 250.000 €, 344,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2024.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća na veoma atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini ulice Cara Dušana. Kuća je uvučena od uličnog fronta. Prizemlje i sprat. U prizemlju nalazi se komforan dvosoban stan okvirne površine 65 m2. Visina tavanice 3m tako da može biti pogodan i za poslovan prostor. Dupla....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 250.000 €, 345,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena porodična kuća površine 345 m2 u naselju Кotež 2, u izuzetno mirnom kraju. Кuća se nalazi na 1,59 ari placa, sastoji se od po+pr+1+ptk. Prizemlje (podeljeno je na dva manja stana od 26,56m2 i 44,75m2, od kojih je jedan i uknjižen kao stan i poseduje odvojeno brojilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 250.000 €, 366,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99099, 2.7a, spratna, 3, struja, klima, terasa(3), novogradnja, cela. U ponudi kuća na top lokaciji! Prizemlje se trenutno koristi kao poslovni prostor,prvi sprat opremljen i sastoji se od hodnika,veoma prostranog dnevnog boravka,kuhinja,tri sobe,kupatilo,wc i terasa.Drugi....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 250.000 €, 399,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Meljak - Bratstva i jedinstva kuća, 5.0+, 399m2, PR+1+PK, CG, garaža, parking, klima, ostava. Odlična kuća na 20a placa u Meljaku uz Ibarsuku magistralu. Pogodna za višečlanu porodicu, s obzirom da je fizički odvojeno, prizemlje, sprat i potkrovlje, a može se koristiti i....

 
 
 
  Kuća, RAJKOVAC, 250.000 €, 400,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K696 Na samom pragu Mladenovca prodaje se kuća površine 400 kvadratnih metara. Smeštena na placu od 5 ari, u selu Rajkovcu. Ova velika kuća je pozicionirana u blizini autobuskog stajališta gde staje autobus za Beograd, omogućavajući brz i lagan pristup gradskim sadržajima,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ada Ciganlija - Radnička splav, 3. 0, 240m2 (terasa 50m2), tri inverter klime U ponudi splav-kuća na Adi Ciganliji, lociran na idealnom mestu u visini golf kluba, a preko reke prema Bloku 70. Izgrađen kao visokokvalitetna konstrukcija, vrlo modernog dizajna, osiguran sa....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 808 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća u Surčinu na 7 ari placa, garažom od 20m2, dvospratna je, 100m2 + 100m2 + 40m2 - Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne sobe, spavaće sobe, jedne manje sobe,....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Ada Ciganlija - Radnička splav, 3.0, 240m2 (terasa 50m2), tri inverter klime U ponudi splav-kuća na Adi Ciganliji, lociran na idealnom mestu u visini golf kluba, a preko reke prema Bloku 70. Izgrađen kao visokokvalitetna konstrukcija, vrlo modernog dizajna, osiguran sa duboko....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Dodatno: uknjizena, odmah useljiva, klima, ktv, podrum, telefon, internet, dve garaze, parking, cetiri terase, pomocni objekat/pusnica, gradska kanalizacija, voda, struja. Dodatni opis: Na Prodaju: Prelepa Porodična Kuća u Inđiji Ova prostrana i funkcionalna kuća, smeštena na parceli....

 
 
 
  Kuća, PAVLOVCI, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Pavlovcima sa poslovnim prostorom (hale). Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 501)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>