• GoHome Professional
klima do 97000 eura što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • klima do 97000 eura što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - klima do 97000 eura što manji

  • Za upit "klima do 97000 eura što manji" pronađeno 7 067 nekretnina - prosečna cena 1.603 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 92000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 36.000 €, 22,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva garsonjera, u lepo održavanoj zgradi novije gradnje. Etažno grejanje, niski mesečni troškovi. Vrlo lepo iskorišćen prostor. Na dobroj lokaciji, pogodna za život i za izdavanje. Prodaje se nameštena. Predata za legalizaciju. Agent Olgica Petrović, lic.br. 5830 Telefon: 063/1035-409....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 33.990 €, 22,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 32.890 €, 22,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lokal u samom centru grada, u pasažu nadomak Zmaj Jovine ulice. Za više informacija nazovite nas već danas! 063/7561705 A.Š. 547548 Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 22,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.100 €, 23,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prijatna i funkcionalna garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke.Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.600 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera površine 23m2- Grbavica. Poseduje terasu. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Na odličnoj lokaciji u blizini centra, Futoške pijace, TC Promenade, kafića, restorana Idealna nekretnina za investiciju! Uknjižena 1/1 bez tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u neposrednoj blizini centra grada, fakulteta, Spensa Terasa sa ostavom. Ulično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici,, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 23m2. Nalazi se na jednoj od najatraktinijih lokacija na početku ulice Braće Ribnikara. Stan je prijatan i uredan i prodaje se namešten. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Odlično je povezan sa Spensom, Futoškom pijacom, Limanima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.000 €, 23,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119409, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.000 €, 23,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Grbavici. Na atraktivnoj lokaciji blizu centra, Spensa, Promenade. Vlasnik. Uknjizena 1/1. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 99.500 €, 23,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjiženo 1/1. Garsonjera na atraktivnoj lokaciji. U blizini škola, vrtića, kafića i restorana. Stan bez većih ulaganja, svetao. Mogućnost dogovora oko kupovine garaže. Za više informacija kontaktirajte nas! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 80.000 €, 23,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u centralnoj ulici na Karaburmi. Zgrada sa pristojnim ulazom i zamenjenim ulaznim vratima. Lift u zgradi. Stan je u izvornom stanju i zahteva znatna ulaganja. Mali hodnik, kupatilo sa prirodnom ventilacijom i dnevni boravak. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 80.000 €, 23,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, odličan 1.0 stan na Karaburmi, u ulici Marijane Gregoran. Stan senalazi u neposrednoj blizini Big shopping centra i Karaburma sshopping centra. Zgrada sa ulazom i zamenjenim ulaznim vratima. Lift u zgradi. Stan je u izvornom stanju i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 78.000 €, 23,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na Grbavici, površine 23m2, sa vrlo funkcionalnim rasporedom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, što ga čini savršenim za život ili kao investiciju za izdavanje. ~ SLOBODAN PARKING ZA STANARE ZGRADE ~ **Osnovne karakteristike:** - **Površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 74.150 €, 23,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavam prodaju opremljenog renoviranog stana na Salajci. Zgrada se nalazi u mirnom delu ulice,idealno za studente ili kao investicija za izdavanje. Ispred zgrade parking za stanare. Uknjižen,moguća kupovina na kredit. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1011710 Kontakt:0652813132....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.900 €, 23,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE GARSONJERA NA GRBAVICI SA PARKINGOM U DVORIŠTU ZA STANARE ZGRADE NA ODLIČNOJ LOKACIJI BLIZU PROMENADE, SPENSA, FAKULTETA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE, KUPATILA. ODLIČNA NEKRETNINA KAO ZA ŽIVOT TAKO I ZA IZDAVANJE ZBOG BLIZINE SVIH....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.070 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Sajma, prodaje se kompaktna i funkcionalna garsonjera površine 23m², na visokom prizemlju uredne stambene zgrade. Odlično iskorišćen prostor – stan je svetao, idealan za život ili izdavanje. Kuhinja uračunata u cenu – funkcionalna i spremna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.000 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavano prodaju odlične garsonjere na lokaciji bez buke i sa puno zelenila. Ulično orjentisan. U neposrednoj blizini se nalazi marketi, vrtići, škole, zdravstvene ustanove, sajam, teniski i fudbalski tereni, igrališta, Bulevar Kralja Petra, Bulevar Oslobođenja, autobuska i železnička....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija odlicna, blizina skole, trznog centra, gradskog saobracaja, vidikovacke pijace. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Arena, 69.000 €, 23,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Novija zgrada, kod Arene, lokal u prizemlju. 23 m2 mereno, uknjiženo 15 m2. Front 10m. Mokri čvor, CG, klima. Obezbeđen rešetkama. Višenamenske mogućnosti. Odlična investicija, trenutno je pod zakupom, zakupac zainteresovan za dalju saradnju. Dogovor. Agencijska provizija je 2% Šta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 67.000 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125764, I/, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se stan od 23,3m2 u blizini Pasiceve ulice u centru. Uknjizen. Namesten, odmah useljiv. Moze kredit za mlade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 67.000 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125764, I/, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se stan od 23,3m2 u blizini Pašićeve ulice u centru. Uknjižen. Namešten, odmah useljiv. Može kredit za mlade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.860 €, 23,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL art.nsgroup@gmail.com Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 62.320 €, 23,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 23,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na dobroj lokaciji!! Hitno!!! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst- Cerska 0. 5, 23m2, prizemlje, grejanje TA peć/norveški radijatori/klima, telefon, interfon Na prodaju garsonjera na Vračaru, na samo par minuta od Čuburskog parka i Kalenić pijace, u mirnoj ulici. Stan je deo prizemnog stambenog objekta od fasadne cigle. Ima zaseban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Kanalizacija Interfon Cerska Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan (1/1) na odličnoj lokaciji na Vračaru – retka prilika za kupovinu u mirnoj ulici, nadomak Čuburskog parka i Kalenić pijace. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Idealan je kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija, sa....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 23,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.08.2025. - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2025.,

www.gsigma.rs

Centar - dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2 u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). Renoviran, grejanje i hlađenje na klimu, laminat... Stan se prodaje sa svim nameštajem... Grejanje nema Klima Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 104.000 €, 23,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Tašmajdan, Ilije Garašanina, 22.6m2 22.6m2, 0.5, SU/5, EG, klima, lift, terasa, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Izuzetno atraktivna lokacija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 23,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična garsonjera na Adicama! Idealna prilika kako za život tako i za investiranje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: E mail: office.nsgroup@gmail.com Mobilni: 0616178229 Agencijska sifra : 552283 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 50.000 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam simpatičnu garsonjeru u zgradi koja je useljena pre par meseci! Ova kompaktna garsonjera je kompletno opremljena a tako se i prodaje. Odlična je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje. ID: 541331 - kon.tel 069/2244173 Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 49.850 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Mala ususkana garsonjerica u Petrovaradinu. Nova, opremljena novim aparatima i namestajem spremno ceka svog novog vlasnika. Daleko od gradske buke, a u okruzenju koje se kvalitetno urbanisticki razvija. Odlicna kao investicija. Sve informacije na broj 0611436777 Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 48.500 €, 23,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 23m2, GARSONJERA Prodajemo stan uknjižen kao garaža u novoizgradjenoj zgradi u Petrovaradinu. Stan se nalazi u dvorištu zgrade i funkcioniše normalno kao stan, a u papirima se vodi kao garaža pa su komunalije i troškovi znatno niži. Idealna povoljna investicija za dalje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.410 €, 23,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se višenamenski lokal od 23m2 na Novoj Detelinari. Lokal je uvučen, u pasažu i prodaje se u sirovom stanju. Odličan je za bilo koju delatnost, zatvorenog tipa. Uvedena su struja, voda i grejanje, ali bi instalacije morale da se razvuku. Neophodno je prilagođavanje prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.380 €, 23,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garažna garsonjera smeštena u neposrednoj blizini fudbalaskog trening centra Vujadin Boškov i Lipovog Gaja. Garsonjera se nalazi u prizemlju nove zgrade potpuno je nova moderno opremljena.Dvorišno orijentisana.Pvc stolarija,tarket parket,kuhinja po meri.U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 46.500 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u blizini Univera 021 i BIG-a. Uknjižen 1/1, može kredit. Parket je u fazi hoblovanja i lakiranja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – dvosoban duplex stan površine 23m2 u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). Renoviran, grejanje i hlađenje na klimu, laminat, uknjiženo, jedan vlasnik. Stan se prodaje sa svim nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera u naselju Gaj, Barajevo, u prizemlju nove trospratne zgrade. Stan površine 23 m², idealan za samca, par ili kao investicija za izdavanje. Sastoji se od jedne prostrane sobe sa kuhinjskim delom i trpezarijom, kupatila i ulaznog hodnika. Ima izlaz....