• GoHome Professional
klima do 92000 eura parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • klima do 92000 eura parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - klima do 92000 eura parking

  • Za upit "klima do 92000 eura parking" pronađeno 3 248 nekretnina - prosečna cena 1.473 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 87000 eura (malo jeftiniji)
    • 96000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namešten. Pvc stolarija, parket, klima, etažno grejanje na struju. Zgrada je jako lepa sa dekorativnom rasvetom u celoj zgradi. Poseduje video nadzor celog objekta. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, VINIK, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 40,60m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 91.950 €, 43,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.32 sa površinom od 42,50 m dostupan je na petom spratu, a cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost povraćaja PDV-a, kao i kupovina putem stambenih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'klima do 92000 eura parking'
91.600 €
91.600 €
92.000 €
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3. 0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namesten. Pvc stolarija, parket, klima, etazno grejanje na struju. Zgrada je jako lepa sa dekorativnom rasvetom u celoj zgradi. Poseduje video nadzor celog objekta. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 92.000 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan 36m Sr. Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 36m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 92.000 €, 117,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u blizini Zelene pijace, u mirnom delu grada, na placu površine 355m2. Zbog svoje lokacije i dobre pozicije, osim za stanovanje, objekat je pogadan za korišćenje i u poslovne svrhe. Kuća ima 117m2 stambenog prostora i podrum oko 70m2 i sledeće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u prizemlju, idealan za starije osobe, porodice sa decom ili kao praktična investicija za izdavanje. Stan je funkcionalno raspoređen i odmah useljiv. Struktura i raspored: Odvojena spavaća soba Dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 53,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo lux stan u vikend naselju, Novi Banovci. Stan je po strukturi trosoban i površine je 53,29m2 + 20m2 terase. Nalazi se na u prizemlju stambene zgrade od tri sprata u novogradnji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, master....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem TOTALNO NAMEŠTEN STAN 41m2 sa terasom, pvc stolarija, parket, klima, etažno grejanje na struju.. Zgrada je jako lepa, posedujem video nadzor celog objekta, dnevna soba-spavaća soba-kupatilo (veliko) - hodnik-kuhinja-terasa. Spušteni plafon, blinda vrata (ne kineska), jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 63,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u Novim Banovcima, površine 63m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo, toalet. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 92.000 €, 42,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam montažno - demontažni objekat novije gradnje na potezu Bocke/Sremska Kamenica. Prizemna kuća koja sadrži dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, trepezariju i spavaću sobu. Zidovi od izolacionog materijala debljine 18cm. Za sve ostale informacije pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.000 €, 40,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban namešten, komforan stan – odličnog rasporeda. Stan je veoma svetao i ima pogled na dve strane, jednu u dvoriste, a drugu na Frušku goru, ka ulici. Stan ima natkrivenu terasu, komarnike na svim prozorima i terasi, roletne i trakaste zavese. Poseduje parking mesto....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 91.840 €, 55,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 91.800 €, 108,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju montažna kuća na 4 ara placa. Kuća je novije gradnje sa garažom. Sređena, ima struju, vodu, asfalt, protivpožarni sistem. Od prostorija ima veliku dnevnu i dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostava.. Plac uknjižen, kuća na ozakonjenju. Samo za keš kupce.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 91.590 €, 45,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 91.415 €, 44,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 500 U srcu prirorde, na nepunih 45 minuta od Beograda! Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Kosmaj Residence donosi savremeno stanovanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 91.300 €, 49,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako zeli te mir i udobnost, ovo je stan za vas. Dvosoban stan od 49m2, 1700e po m2, parking mesto koje ide uz ovaj stan 8000e. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 92.130 €, 50,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na IV spratu ukupne površine 49,8m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.040 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj stan se nalazi na drugom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.000 €, 35,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA INVESTICIJA – LOKAL / STAN SA PARKING MESTOM! Predstavljamo Vam izuzetnu nekretninu koja pruža više mogućnosti – lokal koji se vrlo lako može preurediti u funkcionalan stan sa odvojenom spavaćom sobom! Ova nekretnina je idealna kako za život, tako i za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 91.000 €, 87,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex od 87 m² u mirnom delu Bačke Palanke – idealan za porodice koje žele komfor, funkcionalnost i toplinu doma. Struktura: Prostrana dnevna soba Potpuno opremljena kuhinja Tri spavaće sobe Dva kupatila za maksimalnu praktičnost Parket visokog kvaliteta Velux....

 
 
 
  Stan, BANJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višnjička Banja, trosoban uknjižen stan , 44m², visoko prizemlje, ima poseban ulaz. U ponudi je trosoban funkcionalan dvostrano orijentisan stan sa posebnim ulazom. Nalazi se u mirnoj i zelenilom zaklonjenoj ulici, Slanački put u Višnjičkoj Banji. Karakteristike: Ima ulaz kao kuća-....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.990 €, 67,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², kvalitetne i sigurne gradnje. Cena: 1. 350 €/m² sa PDV-om PARKING MESTO JE UKLJUČENO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.900 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo Vam ponudimo stan u Učiteljskom naselju, opština Zvezdara. Stan se nalazi u niskom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je građena kvalitetnim materijalom i novije je gradnje. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.867 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.867 €, 43,26 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

🏡 Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.780 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.760 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.720 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Prodaje se jednosoban stan površine 43,2 m², idealan za one koji žele mir i komfor, a da im je sve pri ruci. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke, sa istočnom orijentacijom i prelepim pogledom na Frušku goru. 📍 Lokacija: 🚴‍♀️ 150 m od nasipa i biciklističke staze, 👶 700 m....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 90.700 €, 51,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 50.4m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje koriste se materijali vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.700 €, 49,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.650 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan brzo useljiv stan u samom centru Adica. Dvorišno orijentisan. Prodaje se sa parking mestom u dvorištu. Cena je sa pdv-om. Zgrada je extra kvaliteta i opreme. 064/8222-116 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.650 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan brzo useljiv stan, idealnog rasporeda na 1.spratu u samom centru Adica. Dvorišno orijentisan. Prodaje se sa parking mestom u dvorištu. Cena je sa pdv-om. Zgrada je extra kvaliteta i opreme. Na dva minuta do Pošte, dva minuta do vrtića, tri minuta do Doma zdravlja, minut do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adamićevo Naselje, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera na Adamovićevom naselju. Smeštena je na 4. spratu od 5, u zgradi sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, idealna za život jedne osobe ili kao investicija. U dvorištu zgrade je obezbeđen parking za stanare. Uknjižena. Za više informacija pozovite 0668442299....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se odlična garsonjera u Ulici Cara Dušana. Uz stan postoji mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu zgrade. Zgrada je odlično pozicionirana, okružena svim sadržajima potrebnim za modernu svakodnevnicu. Stan se prodaje potpuno namešten, kao na fotografijama.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.550 €, 27,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 504)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>