• GoHome Professional
kablovska renovirano barem 50 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • kablovska renovirano barem 50 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska renovirano barem 50 m2

  • Za upit "kablovska renovirano barem 50 m2" pronađeno 1 024 nekretnina - prosečna cena 2.582 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.000 €, 47,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban kompletno renoviran stan na lepoj lokaciji. U blizini: škola, vrtića, autobuskog stajališta, marketa Kraj sa puno zelenila i parking prostora. U ceni kuhinja bez tehnike, ugradni plakari i klima. Uz stan se dobija i podrumska ostava cca 6 m2. Uknjižena nekretnina 1/1 na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 47,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 47m2. Stan je komplet renoviran i odličnog je rasporeda. Nalazi se u mirnom delu Grbavice u blizini Škole, pijace, vrtića kao i ostalih sadržaja. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Visoko prizemlje, visina sprata. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 47,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlican dvosoban stan od 47m2. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja nema lift. Kompletno je renoviran i u ceni je kompletan namestaj. Za ostale detalje pozovite Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 72.900 €, 47,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA ODLIČNOJ POZICIJI U blizini centra u Zemun polju prodaje se ovaj svetao dvosoban stan. Renoviran je i odmah useljiv.Uknjižen je na 35m2, a po premeru ima 47m2. Sastoji se od: hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom , spavaće sobe i terase. Jugoistočno orjentisan.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet renoviran-dvosoban namešten uknjižen stan na Detelinari. Šifra 508625 Kontakt 064/8222-116 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam renoviran dvosoban stan lociran u mirnoj ulici, na Staroj Detelinari. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se u neposrednoj blizini škola, vrtića i autobuskih stajališa. Stan se prodaje delimično namešten, a uz njega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 139.050 €, 68,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran trosoban stan na Avijaciji. Kvalitetna gradnja, nalazi se u neposrednoj blizini autobuskih stajališta ali i ostalih bitnih sadržaja. Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 47,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan dvosoban stan na jednoj od traženijih lokacija, na Grbavici. Stan je kompletno renoviran. Za sve detalje oko ove nekretnine pozovite agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 47,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, renoviran dvosoban stan na Grbavici, u blizini Limanske pijace! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 68,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 47+7m² (podrum), na 1. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 230.000 €, 69,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na izuzetno traženoj lokaciji, Liman IV, prodaje se prostran i u potpunosti renoviran dvosoban stan površine 69 m², uknjižen 1/1, bez tereta. Ovaj stan kombinuje moderan dizajn, funkcionalnost i mirno okruženje, idealno za porodični život, parove ili kao investiciju. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 65.000 €, 69,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u najmirnijem delu Bečeja, naselje Sever Đurkić. Prizemlje - visoki parter. Kompletno renoviran, nove instalacije, keramika, PVC spoljna i MDF unutrašnja stolarija. Sendvič izolacija zidova. 69 m2 upisano, plus dve terase 6m2 i 5m2, i podrum 14m2. Korišćenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno lep, uknjižen, RENOVIRAN 3 soban stan u Novom Sadu, DETELINARA, površine 69 m²+8 m2 zastakljena terasa koja može poslužiti kao sobica i podrum 30 m2.Dobra lokacija u blizini svih sadržaja za život.Vredi pozvati i pogledati stan Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično renoviran stan, odličnog rasporeda. PVC stolarija, blindirana ulazna vrata. Zastakljena terasa sa grejnim telom koja nije ušla u kvadraturu. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trosoban stan, na drugom spratu, odlično održavane zgrade, bez lifta. Stan je uknjižen na 69m2, sa velikom terasom i pripadajućim podrumom. Centralno grejanje, topla voda, klima, KTV i internet. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 199.800 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, LIMAN 4 površine 69m2. Stan je kompletno renoviran i nalazi se na jednoj od najlepših lokacija za život u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Odlično je povezan i sa ostalim delovima grada. Poseduje dodatno terasu sa hladnom ostavom koja nije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 194.670 €, 69,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman IV, ulica Banović Strahinje. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj lep i veoma svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, ulazni hodnik, kupatilo sa ležećom kadom i terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem dvosoban namešten stan (47m2) na Grbavici u Puškinovoj ulici (extra lokacija). Stan je sveze renoviran sa novim krevetima! Limanska pijaca je na 3 min od stana, blizu autobuske stanice, škole, centar je na 15 min pešaka kao i fakulteti. Centralno grejanje, klima, Tv, prvi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121926, II/V, lift, terasa. Prostor je renoviran i namešten sa centralnim grejanjem. Stan ima kupatilo, ostavu i terasu, orijentisan je ka zapadu sa pogledom na dvorište. Potpuno je opremljen sa klimom, kuhinjskim elementima, frižiderom, šporetom, rernom, ležajem, plakarima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 195.000 €, 70,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice Žorža Klemansoa, da bi od spoja sa ulicom Vojvode Dobrnjca prešla u Poenkareovu ulicu. Ova lokacija se ubrzano razvija i gradi, čime se pretvara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Opis Nekretnine: Vrsta nekretnine: Trosoban stan Kvadratura: 72m² Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Terasa, Lift, Parking, Garaža, Podrum, Ostava, Internet, Telefon, Satelitska TV, Kablovska TV, Klima uređaj Tekst oglasa:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 330.000 €, 70,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

2.0, Tašmajdan, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2, 3/5, CG, lift, terasa, lođa, parking, renoviran Odličan svetao renoviran stan na prestižnoj lokaciji kod Tašmajdana. Dvostrano orijentisan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevni boravak, spavaću sobu, odvojenu trpezariju, kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

516449-Odlična nekretnina, na izuzetno mirnoj lokaciji sa parkom i igralištem u dvorištu. U neposrednoj blizini je autobuska stanica, velike prodavnice, škole i vrtići. Ispred zgrade veliki parking van zone koji je na raspolaganju Vašim gostima i Vama. Ovaj stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun polje je jedno od Beogradskih naselja koje se najviše razvija, tome je doprinela odlična povezanost sa ostatkom grada, škole, vrtići i sve ostale institucije kojde su potrebne za urban život. U prilici smo da Vam ponudimo duplex u izuzetno mirnoj i tihoj ulici sa velikim parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Renoviran, namešten stan bez ulaganja. Drugi red zgrada, miran deo Bulevara oslobođenja. U blizini je vrtić ,osnovna škola, restorani, marketi i sve ostalo potrebno za urban život. Odlična lokacija u odnosu na Železničku stanicu nekih 650 m a do Novosadskog sajma 850m. Dva mokra čvora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 252.350 €, 70,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ODLIČAN, KOMPLET RENOVIRAN,uknjižen 3 stan u Novom Sadu, LIMAN II, površine 70 m² +deo terasa, dvorišno orijentisan,dva lifta,dva mokra čvora,dve terase,na jednoj ostava.Dosta plakarskog prostora u hodnicima. Atraktivna lokacija ,a u blizini su svi sadržaji za ugodan porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, nadomak Liona, opština Zvezdara. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade od dva sprata. Površine je 70m2 i vrlo je prostran. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, LIMAN 3, DVOSOBAN / TROSOBAN STAN 70 m2 - Uknjižena nekretnina na jednoj od najlepših i najtraženijih novosadskih lokacija, nadomak samog Limanskog parka. Stan je izvorno dvosoban sa odvojenom trpezarijom i odvojenom kuhinjom. Vrlo lako se može preurediti, ne bi li se dobila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran 2025. godine, ovaj stan od 70m² nudi sve za sofisticiran i udoban život. Sa 2 prostrane spavaće sobe, elegantnim dnevnim boravkom i 2 terase s pogledom, opremljen je najmodernijim detaljima i inverter klimom. Smešten u mirnoj zgradi sa liftom i video nadzorom, ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 70,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3. 5 stan u NOVOM SADU, BULEVAR površine 70m2. Stan je izuzetno funkcionalan, nalazi se uz blizini svih sadržaja potrebnih za život. Renoviran je i prodaje se komplet namešten. Vredi pogledati. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran i namešten stan, moderno opremljen,odličnog rasporeda,hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja je odvojena,2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,ostava,dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad i Frušku goru.Jedna od najlepših lokacija za urban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Blok 70 prodaja stana. Na odličnoj lokaciji, prvi red zgrada do Savskog keja u četvorospratnici. Kompletno renoviran, sunčan i dvostran stan. Sa odličnim rasporedom: Hodnik, toalet, ostava, kuhinja povezana šankom sa trpezarijom, velika spavaća soba i dnevna soba proširena na deo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan u odlično održavanom ulazu! Ova lokacija je veoma tražena, zbog blizine nekoliko tržnih centara, prodavnica, fakulteta, škola i svih ostalih potrebnih sadržaja. Zgrada ima dve biciklane koje Vam stoje na raspolaganju. Stan je prostran i odlično renoviran, pa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan dvosoban Limanski stan sa potencijalom prepravke u trosoban. Jedna od najboljih lokacija za život u gradu, neposredna blizina Limanskog parka i Štranda. Komforan sa odvojenom kuhinjom, odvojenim trpezarijskim prostorom, dnevnim boravkom od 25m2, i prostranom spavacom sobom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2. 5 stan u Novom Sadu, BULEVAR, 75 m². Odličan raspored prostorija.U ceni ostaje ugradni nameštaj.Dva mokra čvora.Blizina svih potrebnih sadržaja za život. Idealna lokacija. Stan je renoviran, bez ulaganja. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 225.000 €, 70,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji jako lep , svetao , renoviran stna, korisne površene 70m , plus zastaklena lođa od 8m i pripadajuća podrumska prostorija. Stan je po strukturi dvoiposoban, sa centralnnim grejanjem , pvc stolarijom, jugoistočne orjentacije. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, funkcionalan stan na prestižnoj lokaciji! Cena: 260000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski venac, Senjak Površina: 70m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - kupatila - podrum - -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokacij prestonice, u blizini Zvezdara teatra, u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu novije zgrade, uredne i održavane, sa slobodnim parkingom ispred. Zbog odlične lociranosti, svi infrastrukturni sadržaji -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan, na II/XV, pvc stolarija. Stan je potpuno renoviran i polunamešten, sa mogućnošću opremanja osnovnih stvari za život i rad. Dvostrano orjentisan. Prostorije: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja sa ostavom severo-istok, spavaći deo je orjentisan južno i ka dvorištu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran,nov nameštaj,podno grejanje,3 klime,odmah useljiv. Infostan je oko 5500 dinara;KTV i internet oko 4500 dinara,struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 610)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>