• GoHome Professional
kablovska porasla cena do 310000 eura luksuzan što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska porasla cena do 310000 eura luksuzan što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska porasla cena do 310000 eura luksuzan što skuplji Najnovije

  • Za upit "kablovska porasla cena do 310000 eura luksuzan što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €
13.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 15.000 € na 20.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VINIK, 20.000 €, 685,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 15.000 €
13.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na prodaju - Podvinik(Vinik)Prodaje se pripadajući udeo 1/6 placa površine 685kvm od placa ukupne površine 41 ar na Podviniku.Plac je ograđen i nalazi se u Muštarskoj ulici, upisan je sa privatnom svojinom kao gradsko građevinsko zemljište u katastru nepokretnosti. Odlična lokacija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 230.000 € na 236.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • porasla cena do 310000 eura luksuzan što skuplji najnovije (7)
  • kablovska porasla cena do 310000 eura što skuplji najnovije (2)
  • kablovska porasla cena do 310000 eura luksuzan što skuplji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>