• GoHome Professional
kablovska porasla cena barem 80 m2 što veći opreml - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska porasla cena barem 80 m2 što veći opreml - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska porasla cena barem 80 m2 što veći opremljen Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kablovska porasla cena barem 80 m2 što veći opremljen zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+40%

Promena cene sa 247.200 € na 347.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 347.200 €, 104,00 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 283.250 €
20.01.2025 - 257.500 €
16.03.2025 - 247.200 €
08.05.2026 - 347.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan potpuno opremljen 4-soban stan. Stan poseduje dve terase sa kojih se pruža pogled na Zmaj Jovinu gimnaziju, Sabornu crkvu i Trg republike. Odlična lokacija, blizina pešačke zone, parkinga, Dunavskog parka. osnovne škole i Zmaj Jovine gimnazije. Stan ima dva mokra čvora, kupatilo....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom i zelenilom okruženom delu Avale izdajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, idealnu za višegeneracijsko stanovanje, turistički najam ili luksuzan život van gradske gužve. Tri potpuno odvojene stambene jedinice, savršen spoj komfora, privatnosti i luksuza, svaka sa svojim....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 330.000 €
13.02.2026 - 300.000 €
01.04.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 449.000 € na 480.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 449.000 €
08.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 370.000 € na 405.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 97,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 350.000 €
19.12.2025 - 370.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu. Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase. Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • porasla cena barem 80 m2 što veći opremljen zadnjih 7 dana (17)
  • kablovska barem 80 m2 što veći opremljen zadnjih 7 dana (4)
  • kablovska porasla cena što veći opremljen zadnjih 7 dana (1)
  • kablovska porasla cena barem 80 m2 što veći zadnjih 7 dana (4)
  • kablovska porasla cena barem 80 m2 što veći opremljen (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>