• GoHome Professional
kablovska porasla cena što veći parket do 3600 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska porasla cena što veći parket do 3600 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska porasla cena što veći parket do 3600 eura/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kablovska porasla cena što veći parket do 3600 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 3400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 380.000 € na 429.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 429.000 €, 130,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 390.000 €
01.03.2026 - 380.000 €
13.05.2026 - 429.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je troiposoban stan koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu na najtraženijoj lokaciji u gradu. Površine je 130m2, nalazi se na IV spratu, orijentisan je ka jugu i zapadu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 360.000 € na 380.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 380.000 €, 156,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 360.000 €
13.05.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je penthaus koji se nalazi u modernom stambenom kompleksu na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. Površine je 156m2 i nalazi se na XI spratu. Pored komfornih prostorija, poseduje i veliku terasu sa koje se pruža predivan pogled na Bulevar. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 492.119 € na 513.515 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 513.515 €, 135,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 469.325 €
05.04.2026 - 492.119 €
10.05.2026 - 513.515 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Novi Beograd – ekskluzivan 5.0 penthouse sa panoramskom terasom U ponudi je izuzetan penthouse u savremenoj novogradnji na Novom Beogradu, namenjen onima koji traže više – više prostora, više svetla i pogled koji se proteže preko celog Novog Beograda. Stan....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 185.000 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ČAJETINA, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 209.000 €
11.03.2026 - 203.500 €
10.05.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu kuću u modernom kompleksu , kompletno opremljenu sa wellness sadržajem u naselju Šainovci, jednom od najmirnijih i najpoželjnijih delova Zlatibora. Kuća je smeštena na posebnoj parceli površine 4,5–5 ari, a površina objekata je 100m2, raspoređena na dva....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.120 € na 124.580 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 124.580 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 110.700 €
07.12.2025 - 114.200 €
11.02.2026 - 121.120 €
13.05.2026 - 124.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se dvoiposoban stan površine 69,21m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 111.400 €
10.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 98.600 € na 101.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 98.600 €
13.05.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan na lepoj lokaciji na Paliluli. Površine je 58m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade. Stan je veoma komforan sa dobrim i funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 98.000 € na 100.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 100.800 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 98.000 €
15.05.2026 - 100.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.500 € na 90.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 87.500 €
15.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan, idealan za udoban život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i lođe. Odličan raspored omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • porasla cena što veći parket do 3600 eura/m2 zadnjih 7 dana (29)
  • kablovska što veći parket do 3600 eura/m2 zadnjih 7 dana (2)
  • kablovska porasla cena što veći do 3600 eura/m2 zadnjih 7 dana (8)
  • kablovska porasla cena što veći parket do 3600 eura/m2 (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>