• GoHome Professional
kablovska podrum do 1300 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska podrum do 1300 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska podrum do 1300 eura/m2 pala cena

  • Za upit "kablovska podrum do 1300 eura/m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.000 € na 73.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 73.000 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 76.000 €
05.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 59 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u naselju Tabane, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan je renoviran, a posebno je važno što je urađena potpuno nova električna instalacija, što budućim vlasnicima donosi sigurnost....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 70.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 80.000 €
04.03.2026 - 75.000 €
20.03.2026 - 72.000 €
26.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Babe- Sopot (Partizanski put) kuća, uknjižena 55m2, PR, EG, podrum, plac 12 ari Na prodaju renovirana vikend kuća na izuzetnoj lokaciji u vikend naselju Babe, opština Sopot, u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja. Kuća je prizemna i funkcionalno organizovana: hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 83.500 € na 76.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVAČICA, 76.500 €, 61,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 84.000 €
09.02.2025 - 83.500 €
08.03.2026 - 76.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 83.000 €
17.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Terasa Interfon Podrum Cara Lazara Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 89.000 €
19.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 59.000 € na 56.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 56.000 €, 50,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2024 - 44.000 €
18.04.2024 - 46.000 €
08.04.2025 - 56.000 €
27.11.2025 - 59.000 €
05.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa stvarima, nalazi se u blizini Pedagoške akademije. Uknjižena kvadratura se odnosi na starogadnju , ne računajući kvadraturu terase. Uz stan dolazi i podrum. Stan se sastoji iz dnevnog boravka , spavaće sobe , kuhinje i trpezarije, prostranog kupatila i terase. Blizina....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 62.000 € na 56.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 56.000 €, 50,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 62.000 €
13.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se prizemna samostalna kuća površine 50kvm na placu površine 1800kvm. Građena je od čvrstog materijala. Kuća u svom sastavu poseduje: jednu sobu, toalet, kuhinju, pomoćnu prostoriju i podrum. U dvorištu je velika nadkrivena terasa sa zidanim roštiljem.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 188.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 188.000 €, 171,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 198.000 €
17.05.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, lux, nameštena kuća sa bazenom. Sastoji se od tri nivoa: I nivo - podrum, soba i tehnička soba; II nivo - dnevna soba sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo i terasa; III nivo (potkrovlje) - 2 sobe i kupatilo. Plac je ravan i ima 10 ari na kojem se nalazi bazen i letnjikovac, kao....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum do 1300 eura/m2 pala cena (130)
  • kablovska do 1300 eura/m2 pala cena (19)
  • kablovska podrum pala cena (40)
  • kablovska podrum do 1300 eura/m2 (468)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>