• GoHome Professional
kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta luk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta luk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta luksuzan do 150000 eura

  • Za upit "kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta luksuzan do 150000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126163, IV/V, luks renoviran, parking, tavan, stambena zgrada. Prodaje se lux sredjen stan na Vidikovcu! Kablovska TV, klima, interfon, internet, parking. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, dve spavace sobe, hodnika, toaleta i tavana na koji se penje spustajucim stepenicama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 82m na Zlatiboru naselje "Tajna" Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Naselje Tajna Kvadratura: 82m2 Broj soba: 3 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Dodatne informacije Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima, U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 116,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jedinstveno luksuzan stan sa modernom opremom i prelepim pripadajućim dvorištem od 76m2. Stan je svetao, funkcionalan i poseduje sve potrebno za ugodan i komforan život na skrivenoj lokaciji a blizu svih potrebnih sadržaja. Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 PRODAJE SE KUĆA 82m NA ZLATIBORU! u naselju " Tajna" Spratna lux kuća od 82m u prizemlju kuće je veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, na spratu je još jedna spavaća soba, kupatilo i galerija. Kuća ima svoje parking mesto. Kuća se prodaje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs