• GoHome Professional
kablovska do 110000 eura 60 m2 Oglasi objavljeni o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska do 110000 eura 60 m2 Oglasi objavljeni o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska do 110000 eura 60 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kablovska do 110000 eura 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Terasa Parking Interfon Telefon Kablovska Internet Klima .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 58,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 103.000 €, 60,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi odličan dvosoban namešten stan površine 60 m2 koji se nalazi u Prijepolja u stambenoj zgradi Blok Stadion 6, ulica Izeta Čavića , sedmi sprat. Kupovinom stana dobijate kvalitetno adaptiran i opremljen stan, ugradnu kuhinju koja je povezana sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

Odličan. U prilici smo ponuditi luksuzan stan površine 60 m2 koji se nalazi se u centru Prijepolja u stambenoj zgradi, pored starog Vračara, ulica Sandžačkih brigada broj 49 sa prelepim pogledom na reku Lim. Kupovinom stana dobijate modernu ugradnu kuhinju, sa masivnim hrastovim stolom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila, što sve skupa daje veću kvadraturu od uknjižene (76 m2). Plac je mali, ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2023.,

www.codex.co.rs

Predstavljamo ovaj izuzetan lokal u novoj zgradi, smešten na jednoj od veoma prometnoj lokaciji i pruža beskrajne mogućnosti za različite poslovne delatnosti. Lokal se nalazi u potpunoj novogradnji. Veliki i dobro osvetljeni prostor, idealan za izložbu proizvoda ili usluge. Prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u srcu Dorćola, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Ovaj prostor površine 60m² nalazi se na visokom prizemlju i idealan je za različite delatnosti poput kancelarija, škola jezika ili show-room-a. Prostorni raspored uključuje tri....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RIPANJ, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 75.000 €
08.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Ripanj kuća, 60m2, 18a, PR/0, čvrsto gorivo, parking, asfaltni put. Kuća u Ripnju na 150m od samog centra, nalazi se na placu od 18a koji je deljiv na dva dela. Širina placa do ulice je 47m2. Plac je u blagom padu, sa mogućnošću izgradnje stambenog objekta PR+1 ukupno 200m2.....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska do 110000 eura 60 m2 (730)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>