• GoHome Professional
kablovska Oglasi objavljeni od poslednjeg puta par - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska Oglasi objavljeni od poslednjeg puta par - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska Oglasi objavljeni od poslednjeg puta parking

  • Za upit "kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta parking" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.510 €, 45,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA Jednoiposoban Stan od 45m2 Lokacija: ✉️ Novi Sad, Telep, Ulica Heroja Pinkija. O stanu: ✔ Površina: 45m² ✔ Tip objekta: novogradnja ✔ Dodatne prostorije: terasa Dodatne pogodnosti: mogućnost kupovine parking mesta ✔ Lift ✔ Klima uređaj ✔ Interfon i video nadzor ✔ Kablovska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Suncani breg 1,5, 43m2+T, apartman kompletno opremljen na 1.spratu u naselju Sloboda. Dnevni boravak i kuhinja su po principu open space-a, odvojena spavaca soba. Grejanje - norveski radijatori. Internet, kablovska. Parking mesto Zajednicka prostorija u zgradi za SKI opremu.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nova kuća Pr+Sp 200m plac 738m Veternik -novi deo useljivo Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Veternik novi deo Kvadratura: 200m2 Površina zemljišta: 730m2 Broj soba: 5 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 226.000 €, 151,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća 151m plac 1400m Sr. Kamenica - Popovica Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Kvadratura: 151m2 Površina zemljišta: 1400m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Jedan sprat Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 54.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Obrenovac, Draževac Kuća 5+, 161m2, (terasa 161m2), 10a, PR+1, CG, podrum, parking, garaža. Prodaje se polovina porodične kuće, na mirnoj lokaciji u blizini autobuske stanice. Kuću čine 4 sobe, 2 kupatila, 2 kuhinje i potkrovlje. Uknjiženo na 161m2 Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Nišavskom Keju. Nalazi se na prelepoj lokaciji u samom centru grada. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 42m2. Po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 208.182 €, 69,22 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 264.000 € na 364.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 364.000 €, 111,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2024 - 124.000 €
28.06.2024 - 249.000 €
25.03.2025 - 254.000 €
12.08.2025 - 259.000 €
02.12.2025 - 264.000 €
20.01.2026 - 109.890 €
23.01.2026 - 264.000 €
27.02.2026 - 364.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2009 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 242.760 € na 239.190 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 239.190 €, 67,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 231.693 €
22.02.2026 - 235.620 €
05.04.2026 - 242.760 €
08.04.2026 - 239.190 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je izuzetno kvalitetan stan u prestižnom kompleksu New Minel – Novi Beograd, koji predstavlja savršen spoj moderne gradnje, odlične lokacije i dugoročne vrednosti. ● Površina: 67m² ● Odlična pozicija u zgradi ● Otvoren pogled na Novi Beograd Stan se nalazi na odličnoj poziciji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuća sa pogledom na Avalu, nalazi se u lepoj i mirnoj ulici. Uređeno kultivisano dvorištem, bogato zelenilom, urađeno po planu i projektu arhitekte. Kuća je građena prirodnim materijalima: kamen, drvo, cigla, metal. Centralno grajanje u svim stambenim jedinicama na struju ili na čvrsto....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska parking (10598)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>