• GoHome Professional
kablovska 40 m2 što manji pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska 40 m2 što manji pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska 40 m2 što manji pogodan

  • Za upit "kablovska 40 m2 što manji pogodan" pronađeno 56 nekretnina - prosečna cena 2.384 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 152.440 €, 37,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PEŠAČKA ZONA! Predstavljamo vam jednoiposoban stan na fenomenalnoj lokaciji , pogodan kako za zivot tako i za izdavanje stan na dan! Pozicija stana je perfektna jer je na par minuta hoda Dunavski park, Riblja pijaca, marketi, autobuske linije. Stan je svetao, dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 43.000 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Radničkom naselju i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na V spratu, kvalitetne starije zgrade bez lifta. Veoma je lepe strukture i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kablovska 40 m2 što manji pogodan'
110.520 €
105.450 €
98.650 €
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 76.220 €, 37,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran jednoiposoban stan površine 37m2 u mirnom delu Klise, u fazi izgradnje. Radi se o kvalitetnoj novogradnji i prodaje se u sistemu PDV-a (kupac je oslobođen plaćanja poreza na prenos apsolutnih prava). Raspored prostorija je pogodan za porodično stanovanje i sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 100.000 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan u blizini centra grada. Pogodan za život i za izdavanje, u blizini su marketi, vrtići, škole. Odličan raspored, prostrana dnevna soba, kuhinja je odvojena od dnevne sobe, što predstavlja retkost. Dvorišno je orjentisan. . Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno renoviran , jednoiposoban stan u mirnom delu grada. U pitanju je legalizovana nadogradnja iza Betanije, tako da je pogodan za studente medicinskog fakulteta, koji je u blizini. U stanu je sve novo ! Od pločica, nameštaja, kuhinje, tuš kabine, klime, bele tehnike,....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 84.700 €, 38,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.anatnekretnine.com

Zlatibor, Titova Vila 1.5, 38m2 (knjiženo 34m2) + terasa, prizemlje, norveški radijatori, lift. Luskuzno opremljen stan, u novogradnji "Titova Vila", u sklopu stambeno-poslovnog apartmanskog kompleksa sa SPA centrom, zatvorenim bazenom i teretanom, kao i vrhunskim restoranom. Kompleks....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 114.000 €, 38,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan – Zmaj Jovina ulica, 38m², uknjižen U ponudi je jednosoban stan površine 38m², koji se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najatraktivnijih ulica u centru grada – Zmaj Jovinoj. Karakteristike: Površina: 38m² Lokacija: Zmaj Jovina Sprat: 3. sprat (zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 38,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban salonski stan na fenomenalnoj lokaciji u najužem Centru grada, pogodan za izdavanje stan na dan! Pozicija stana je perfektna jer je na par minuta hoda Dunavski park, Riblja pijaca, marketi, autobuske linije, pešačka zona grada, a na minut hoda je Kej....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.400 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten dvosoban stan u suterenu novije zgrade u centru grada, pogodan za izdavanje. Nisu potrebna ulaganja u stan koji se sastoji od manjeg ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je dobro osvetljen, hidro i termo izolovan,....

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 97.850 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Palić-Fantastičan Apartman 38 m2 za Uživanje i za Probrane Kupce -065/385 8880 Prodajemo u srcu Palića Uknjižen Apartman 38 m2 u Vili na Izuzetnoj TOP-TOP LOKACIJIApartman je Dvosoban u prizemlju,Ekskluzivno Namešten bez ikakvog ulaganja i nalazi se u Vili koja je neposredno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.600 €, 38,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosobni stanovi u izgradnji – Telep, useljenje mart 2026. U ponudi dvosobni stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u novosadskom naselju Telep. Stanovi su pažljivo projektovani sa ciljem da pruže maksimalnu funkcionalnost, udobnost i kvalitet života. Osnovne informacije: Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 109.180 €, 38,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 38 kvadratnih metara grejne površine. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade sa pet spratova i dva lifta. Prostor je renoviran i polunamešteno opremljen sa kuhinjskim elementima. Stan ima centralno grejanje, kupatilo i francuski balkon sa dvorišne....

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan-apartman u neposrednoj blizini Palićkog jezera. U pitanju je kompletno namešten apartman, pogodan za izdavanje. Stan poseduje dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo. Poseduje svu prateću opremu neophodnu za visoko kotiranje na booking-u. Kompleks poseduje recepciju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 1.0 stan, 39 m² – Julino Brdo Odličan jednoiposoban potencijal! Stan je lako adaptibilan u 1.5, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita za mlade. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa 6 spratova, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 39 m² u mirnom delu Zemun Polja – odlična prilika za život ili investiciju! Raspored: Ulazni hodnik, Kupatilo sa prirodnom ventilacijom, Odvojena spavaća soba, Dnevni boravak sa kuhinjom, Terasa sa izlazom iz dnevnog boravka. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u prizemlju, idealan za starije osobe, porodice sa decom ili kao praktična investicija za izdavanje. Stan je funkcionalno raspoređen i odmah useljiv. Struktura i raspored: Odvojena spavaća soba Dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 121.540 €, 39,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se savrsen jednoiposoban stan u sirem centru grada. Uknjizen, useljiv odmah po isplati. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Odlicna prilika da resite svoje stambeno pitanje. Novija zgrada, stara svega par godina. Prvoklasna oprema, renomirani investitor gradio zgradu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan na prvom spratu, smešten u dvorištu zgrade, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stan je u odličnom stanju, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, sem osnovnih higijenih. Prostor je funkcionalan i pogodan za brzo useljenje, a lociran je u blizini centra grada, sa lako dostupnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan, pogodno za jednu osobu ili za dvoje. Ljubimci dozvoljeni. Sve sto je potrebno za zivot - ima u stanu. Cena: 450e + racuni Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.700 €, 40,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 43 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,lepe orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 40,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu nadomak centra grada. U pitanju je dvorišni stan 40m2,stan je održavan,svetao,pogodan za porodičan život. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, kuhinjom,trpezarijom i dnevnim boravkom sa ostavom. Obe spavace sobe su komforne i prozračne. Lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 118.450 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 40m2. Dodatno terasa oko 3m2. Idealna lokacija kod Izvšnog veća, retko u ponudi. Stan se prodaje komplet namešten. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Pogodan i za komercijalne svrhe. Renoviran je i postoji mogučnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 53.000 €, 40,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 40m2 u suturenu starije zgrade. Stan je potpuno renoviran, urađena hidro i toplotna izolacija. Sastoji se od dve potpuno odvojene prostorije, kupatila i hodnika. Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem i tehnikom. Osim stanovanja i izdavanja ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje na visokom prizemlju u starogradnji, renoviran jednoiposoban stan, površine 40m2, odmah useljiv. Klima, centralno grejanje, mesečne režije u okviru 130e. Nalazi se u oazi mira u najvibrantnijem delu grada, u jednoj od najstarijih ulica Beograda, dubokog istorijskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 26.000 €, 40,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Zelenog venca, izdaje se kompletno renoviran poslovni prostor površine 40 m². 📍 Lokacija: Centar grada 🏢 Sprat: 1/3 📐 Površina: 40 m² Struktura: Hodnik • Manja soba • Veća soba • Čajna kuhinja • Kupatilo • Ostava Karakteristike: Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Železničkoj ulici, useljiv od 01.09. Pogodan za studente. Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana 063 7445 379 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran stan od 40 m2 na Limanu 3. Stan se nalazi na devetom spratu zgrade sa liftom i sastoji se od funkcionalnog rasporeda sa svetlim prostorijama sa predivnim pogledom na Frusku goru. Pogodan je za pojedinca ili par. Cena zakupa je 400 evra mesečno. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idaje se stan kod Delte 40m2 u ulici Branka Krsmanovica 9. Stan je odmah useljiv, pogodan za 2-3 osobe. Mogucnost dogovora oko cene. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan od 40m2, u blizini Pravnog fakulteta . Atraktivno i moderno opremljen. Udoban za stanovanje jedne ili dve osobe. Pogodno za studente, samce ili parove. Mali troskovi u stanu. Etazno grejanje. Cena 350e plus depozit u visini kirije. Stan je slobodan od 01.10.2025. Kontakt....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na prizemlju, u Milmari Resortu na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 41 m2, sa odvojenom spavacom sobom, terasom, komforan i prostoran. Odlično je orijentisan i osvetljen, nov, udoban i moderno opremljen. Pogodan je za izdavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na teritoriji opštine Zvezdara – Mirijevo I. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 96.550 €, 41,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na Novoj Detelinari. U pitanju je dvosoban stan na petom spratu bez lifta u novogradnji. Stan se sastoji iz prostranog i svetlog dnevnog boravka sa trpezarijom,kupatilom,spavacom sobom,kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i ostavom (ima kosine koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.100 €, 41,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban namešten stan u tek useljenoj zgradi na Telepu. Stan je jako svetao, nameštan sa stilom. pogodan za život ali i kao investicija za život. Za više informacija pozovite... Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.360 €, 41,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u samom srcu Novog sada,neposredno u blizini pešačke zone,marketa i svih važnih sadržaja za udoban gradski život.Funkcionalan raspored prostorija čini ga pogodan kako za život tako i za izdavanje. Pozovite za više informacija. AGENCIJSKA ŠIFRA: 553614 KONTAKT....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.250 €, 41,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 41 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u prizemlju kvalitetno građene zgrade,dvorišne orijentacije u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan život..Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 123.600 €, 41,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

***- Dve stambene jedinice, od kojih je jedan stan kao jednosoban od 19 m2, drugi dvosoban, od 31 m2. Ukupno imaju oko 50 m2. U dvorištu ima i garaža. U prirodi ima mnogo više kvadrata. Poseduju i tavanski prostor. Pogodan prostor za firmu ili neku ordinaciju. Dolazi u obzir i zamena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 56)

<< <1 2> >>