• GoHome Professional
kablovska 40 m2 što manji opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska 40 m2 što manji opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska 40 m2 što manji opremljen

  • Za upit "kablovska 40 m2 što manji opremljen" pronađeno 211 nekretnina - prosečna cena 2.661 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kopaonik, useljivi novi apartmani sa ekstra pogledom, ski lift do staza u centru .. / naselje Treska, na 1600m nadmorske visine, apartmani pogodni za zimski i letnji turizam, komplet opremljeni sa nameštajem i tehnikom, kablovska, internet, wi-fi, televizor, kuhinja, frižider, hidromasažna....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 166.500 €, 37,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 37,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 37m2 kompletno opremljen iza hotela Sheraton. Terasa sa dvorišne strane sa pogledom prema Fruškoj gori. Fantastična lokacija u mirnoj ulici . U neposrednoj blizini škola, autobuska stanica, supermarketi, teretana, zdravstvene institucije, Bulevar....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kablovska 40 m2 što manji opremljen'
120.000 €
120.000 €
99.330 €
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 139.900 €, 37,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U parkovskom okruženju ulice Otona Župančiča, u Paviljonima, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je savršena, u blizini su Institut za majku i dete, Dom zdravlja, pijaca, vrtić,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 72.000 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno namesten apartman na Kopaoniku u kompleksu Chalet Vrhovi Kopaonika. Apartman se nalazi u blizini buduće gondole i sportskog centra za pripremu sportista. Apartman je veoma funkcionalan površine 35m2 i sastoji se od spavaće sobe sa francuskim ležajem, singl ležaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.970 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.180 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan objekat koji se sastoji od 12 stanova različite strukture — od dvosobnih do četvorosobnih. Rok izgradnje je kraj 2026-te godine. Stanovi su opremljeni klima uređajima, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne obloge su od tarketa u sobama,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

ZLATIBOR, 37m2, JEDNOIPOSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan, jednoiposoban stan na Zlatiboru. Kompletno opremljen, u zgradi sa liftom, na lokaciji atraktivnoj za izdavanje. Vlasnička dokumentacija uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena 80.000€ + 3% posrednička....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 84.000 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov kompletno opremljen apartman 37m2 uknjizen sa vlasnickim udelom u SPA centru koji se nalazi u prizemlju zgrade. Apartman je na cetvrtom spratu, zgrada poseduje lift. Apartman se nalazi u mirnom delu Zlatibora, desetak minuta hoda do jezera. Idealan za odmor i investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.940 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.000 €, 37,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno uređen stan – Gundulićeva ulica, 37 m² Prodaje se kompletno namešten, funkcionalan stan površine 37 m², smešten u Gundulićevoj ulici. Stan se odlikuje modernim enterijerom, pažljivo osmišljenim rasporedom prostorija i spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 126.690 €, 37,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan površine 37 m², smešten u mirnoj i traženoj ulici, nadomak samog centra grada. Stan se nalazi u zgradi sa centralnim grejanjem i uknjižen je, što omogućava brzu i sigurnu kupoprodaju. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, sa pažljivo odabranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 121.950 €, 37,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji, u novoj zgradi useljenoj pre godinu dana. Stan je kompletno opremljen i izdat na duzi vremenski period. Kvalitetna zgrada od pouzdanog investitora. Po zelji buduceg kupca postoji mogucnost kupovine garaznog mesta u suterenu zgrade.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 64.800 €, 37,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaja dvosobnog stana u apartmanskom kompleksu koji se nalazi u vikend naselju Kopaonika udaljen 3,8 km od najbliže žičare (Sunčana Dolina) i 6 km od centra Kopaonika, na regionalnom putu Kopaonik – Raška na nadmorskoj visini od 1350 m. Sam kompleks se odlikuje arhitekturom tradicionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – moderno opremljen jednoiposoban stan na Južnom Telepu, Novi Sad Prodaje se funkcionalan i moderno uređen stan površine 37 m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade sa svega 7 stanova, što garantuje mir i privatnost. Nalazi se u odličnoj i traženoj lokaciji – Južni....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman na Zlatiboru, ulica Panta Mijailovica, iza malog Maxija i odmaralista i sportskog kompleksa Golija. Na 2 minuta od prodavnice Pepco i Tri-O, 5-6 minuta do jezera i pesacke zone. Zgrada je nova, nedavno zavrsena, apartman 37 m2, luksuzno opremljen, neuseljavan, namestaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stanu je sve novo-opremljeno i useljivo ! U blizini se nalazi Dom zdravlja, zabavište, osnovna, i srednja škola,sajam i medicinski fakultet na par minuta hoda,3 stanice od centra grada,a uz samu zgradu je i autobuska stanica i nekoliko većih supermarketa. U dvorištu je besplatan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Novoj Detelinari, u ulici Janka Čmelika, izdaje se kompletno namešten stan površine 37 m². Nalazi se na 3. spratu održavane zgrade sa liftom i odmah je useljiv . Raspored prostorija: Dnevni boravak sa izlazom na terasu Odvojena kuhinja sa trpezarijom Hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, kompletno opremljen, jednoiposoban stan, na šestom spratu u zgradi sa liftom. U ulici Koste Racina, na Novoj Detelinari. Useljiv odmah. Cena 450€ + 450€ depozit + posrednička naknada Za više informacija, možete nas kontaktirati na 069/16-789-79 ili 063/343-200,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, kompletno opremljen stan,mirna ulica Slobodana Bajića,idealno za život.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, kuhinja, soba, kupatilo, terasa,idealno za ljude koji rade od kuće,za studente,u zgradi nema lift, mogućnost parkinga u dvorištu,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lepo opremljen stan u ulici Stevana Hristića. Parking,dosta zelenila,niski troškovi Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 84.700 €, 38,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.anatnekretnine.com

Zlatibor, Titova Vila 1.5, 38m2 (knjiženo 34m2) + terasa, prizemlje, norveški radijatori, lift. Luskuzno opremljen stan, u novogradnji "Titova Vila", u sklopu stambeno-poslovnog apartmanskog kompleksa sa SPA centrom, zatvorenim bazenom i teretanom, kao i vrhunskim restoranom. Kompleks....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.490 €, 38,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! 063/7561705 A.Š.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 139.050 €, 38,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban stan na jednoj od najprestižnijih gradskih lokacija na uglu ulica Maksima Gorkog i Stražilovske ulice na svega nekoliko minuta hoda do fakulteta,centra grada,Spensa Keja,Bulevara Oslobodjenja i svih drugih centralnih gradskih sadržaja. Stan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeni LUX objekat nalazi se u mirnom, rezidencijalnom delu Zlatibora. Stan koji se prodaje nalazi se u objektu Vila Borova, površine 38m2, u perfektnom stanju, kompletno namešten i opremljen (dva LCD TV-a, KTV, wifi, fen, sef, sudovi, posteljina, peškiri). Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.530 €, 38,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono što izdvaja ovaj projekat je privatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 146.090 €, 38,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 38,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Ovaj jednoiposoban stan se prodaje komplet namešten, bez ulaganja, i takav prestavlja idealnu priliku da uložite vaš novac. Idealnog rasporeda u svojoj kvadraturi, i moderno opremljen, ostavlja fantastičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 142.975 €, 38,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 107.870 €, 38,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.520 €, 38,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 89.000 €, 38,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja nameštenog stana u Prestige Forest Resortu, kompleksu koji pruža gostima kompletan sadržaj hotelskog tipa. Lokalizovan na samo 10-tak minuta šetnje do centra, u Naselju 25. Maj. Prelepa uredjena dnevna soba, opremljena kuhinja sa trpezarijskim stolom, spavaća soba sa francuskim....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Dorćol, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 38kvm u novoizgrađenom luksuznom kopleksu na Dorćolu. Mirna lokacija na samo par minuta od centra grada. U sastavu kompleksa postoji spa, teretana, uređeno dvorište sa raznim sadržajima, kao i pristup izolovanoj terasi sa klupama samo za stanare. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.000 €, 38,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.010 €, 38,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 117.420 €, 38,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban stan u samom centru grada(pešačka zona)Zmaj Jovina ulica.Ono sto posebno izdvaja ovaj stan je lokacija i dostupnost svih gradskih sadržaja koji se nalaze na svega nekoliko minuta hoda.Stan se nalazi na 3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 109.180 €, 38,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 38 kvadratnih metara grejne površine. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade sa pet spratova i dva lifta. Prostor je renoviran i polunamešteno opremljen sa kuhinjskim elementima. Stan ima centralno grejanje, kupatilo i francuski balkon sa dvorišne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi, komforan dvosoban stan u mirnom delu grada. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom koja se koristi tek godinu dana. Sve je potpuno novo, što se vidi i na slikama. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom, komforna spavaća soba sa plakarom i francuskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 139.050 €, 38,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban stan na jednoj od najprestižnijih gradskih lokacija na uglu ulica Maksima Gorkog i Stražilovske ulice. Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda do Fakulteta, Centra grada, Spensa, Keja, Bulevara Oslobođenja i svih drugih centralnih gradskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.850 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban stan na Telepu u mirnoj ulici u manjoj stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova.Stan se nalazi u prizemlju zgrade i po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom,spavaće sobe kupatila i terase.Grejanje je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 208)

<< <1 2 3 4 5> >>