• GoHome Professional
kablovska 40 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska 40 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska 40 m2 što manji

  • Za upit "kablovska 40 m2 što manji" pronađeno 2 008 nekretnina - prosečna cena 2.536 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Rakovica - Mile Dimić 2.0, 40m2 (terasa 2m2), 2/2, EG, klima. Odličan stan ukupne kvadrature 63m2, u blizini prodavnica, pošte, gradskog prevoza. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem, belom tehnikom. Potpuno renoviran, zamenom vodovodne instalacije i ugradnjom aluminijumske stolarije.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 1. 0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kablovska 40 m2 što manji'
155.000 €
155.000 €
58.930 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 98.050 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje, na par koraka od Cvetkove pijace. Stan je površine 37m2 i obavezna je kupovina prostrane terase od dodatnih 35m2. Cena terase po dogovoru. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je kvalitetne....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 61.050 €, 37,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2023.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Sunčani breg Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 37,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Proda je se odličan stan za dvoje koji se sastoji od hodnika,dnevne sobe,lođe,kupatila,spavaća soba,kuhinje,gardarobera.Nova stolarija,stalno topla voda.Stan se nalazi u blizini pijace,Lidla .Racuni-infostan 10000,00RSD,struja po potrošnji,održavanje zgrade 1000,00 RSD,kablovska i....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 37,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji popularnoj kako za život tako i za izdavanje. Pozovite nas i zakažite gledanje ove nekretnine. 554170 Kontakt: 021/221-5100 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.330 €, 37,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono što izdvaja ovaj projekat je privatni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na prodaju na Zlatiboru u okviru naselja Kamalj Naselje Kamalj predstavlja jedno od najlepših naselja na Zlatiboru i jednu od poslednjih zelenih oaza u blizini centra Idealno za one koji žele da uživaju u miru i tišini okruženi borovom šumom U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 2.0, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, klima, podno grejanje, parking, interfon, video nadzor Kompletno namešten, lux stan sa visokim nivoom uređenosti i komfora, izuzetno topao i prijatan. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 873 Svetao stan na Zvezdari – odlična i mirna lokacija Struktura: • Odlično iskorišćena dnevna soba sa kuhinjom • Hodnik sa prostorom za ugradni plakar • Spavaća soba • Druga spavaća soba • Kupatilo Dodatne informacije: • Etažno grejanje • Oko zgrade izobilje javnog parkinga •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Đeram - Đakovačka 2.0, TA, 37m2, 1/1. Izuzetno svetao stan na odličnoj lokaciji, nalazi se na prvom spratu zgrade iznad kog je tavanski prostor. Ne zahteva ulaganja, pre 4 godine zamenjena je elektro i vodovodna instalacija kao i PVC stolarija. Prodaje se namešten, odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 97.850 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 93.730 €, 37,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan jednosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Ovaj stan je odličnog rasporeda iz hodnika u sve prostorije, ima odvojenu kuhinju i trpezariju i komforan dnevni boravak. Dvorišna lamela, uvučena je tako da je iako u samom centru okruženo je mirom i tišinom.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 74.150 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 98.000 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Interfon i video-nadzor. Ima pripadajući podrum. Odlična pozicija stana odlična lokacija, miran kraj sa dosta zelenila. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.650 €, 37,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, 37m2, Bulevar patrijarha Pavla! Mogucnost povrata PDV-a! Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 61.150 €, 37,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 37.05m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe, kupatila i terase Ova struktura nalazi se na I i II spratu. Zgrada ispunjava sve....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 43.000 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Radničkom naselju i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na V spratu, kvalitetne starije zgrade bez lifta. Veoma je lepe strukture i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 99.190 €, 37,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 118.140 €, 37,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u srcu grada. Nalazi se u blizini svih sadržaja. Kompletno renoviran bez trunke ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt telefon: 0612440951 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijem delu Grbavice, nudimo vam odličan stan u potkrovlju. Stan je uknjižen, izuzetno funkcionalan. Podna površina stana je 65 m2. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-grbavica/499501 Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.350 €, 37,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu SU+P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 37.56m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ova struktura nalazi se u prizemlju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 126.690 €, 37,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i komforan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji – Podbara. Na prodaju kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37 m², smešten u mirnom delu Podbare, nadomak samog centra grada. Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, izolovan od gradske buke, idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 105.450 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 132.770 €, 37,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Blizina medicinskog fakulteta, sajma, banaka, ž. stanice, restorana, marketa. Izgradnja sa rokom useljenja kraj 2026. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Izuzetna investicija. Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 90.620 €, 37,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 106.710 €, 37,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553788-Najtraženija lokacija, Grbavica! kvalitetna gradnja, komforan jednosoban stan u mirnom delu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.150 €, 37,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini Oonovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 92.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u Rentgenovoj ulici u Nišu, površine 37m2 na V spratu (nije poslednji), u blizini Kliničkog centra,Medicinskog fakuteta, Parka Čair i Delta šoping centra. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar bloka, orijentisan ka jugu(dnevna soba i kuhinja sa terasom)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 134.360 €, 37,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Socijalnom! Rok izgradnje septembar 2026. Odličan odnos cene i kvaliteta! Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 76.220 €, 37,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran jednoiposoban stan površine 37m2 u mirnom delu Klise, u fazi izgradnje. Radi se o kvalitetnoj novogradnji i prodaje se u sistemu PDV-a (kupac je oslobođen plaćanja poreza na prenos apsolutnih prava). Raspored prostorija je pogodan za porodično stanovanje i sastoji....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predsestavljamo Vam apartman u izgradnji na Kopaoniku sa rokom, april 2026. Apartman je pažljivo osmišljen i projektovan kako bi zadovoljio najviše standarde udobnosti i estetike. Osim spektakularnog pogleda, apartmani se nalaze u neposrednoj blizini pešačkih staza, biciklističkih....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 108.150 €, 37,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u srcu Novog Naselja. Zgrada novije gradnje. Stan izuzetno kvalitetnog investitora. Maksimalno iskorišćen prostor stana, odličan raspored. Stan se prodaje namešten. Moguća kupovina i putem stambenog kredita. U blizini mnogobrojni sadržaji od pijace, škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 37,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, useljiv, u mirnom delu grada! Prodaje se komplet namešten sa novim stvarima. Za više informacija, pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 65.135 €, 37,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji,u blizini srednje škole, u objektu u izgradnji P+2+PK, 37,22 m2. Stan se nalazi na 1. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Objekat je izgrađen po svim aktuelnim standardima gradnje,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prepoznatljivom ambijentu organizovanog stambenog kompleksa Zemunske kapije nalazi se ovaj jednosoban stan sa lođom koja gleda na uređenu unutrašnjost naselja. Kuhinjski deo odvojen je vizuelno šankom, a kupatilo prostrano sa tuš kabinom. Zgrada poseduje dva lifta i video nadzor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 599)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>