• GoHome Professional
kablovska što skuplji 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska što skuplji 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska što skuplji 40 m2

  • Za upit "kablovska što skuplji 40 m2" pronađeno 1 975 nekretnina - prosečna cena 2.536 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • parking
    • renovirano
    • parket
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 278.100 €, 40,00 m2 cca 6950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Spensa, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan jednoiposoban stan koji pruža savršen spoj komfora, elegancije i vrhunske pozicije. Stan površine 40m² smešten je na 10. spratu moderne novogradnje sa liftom....

 
 
 
  Kuća, Novi Ledinci, 257.500 €, 40,00 m2 cca 6440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću u Ledincima, delimično renoviranu. Odlična! Pozovite za više informacija. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 257.500 €, 42,00 m2 cca 6130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam vikendicu sa obradivim zemljištem u Krušedolu. Za više informacija pozovite našu agenciju. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kablovska što skuplji 40 m2'
155.000 €
120.000 €
250.000 €
  Kuća, VRDNIK, 257.500 €, 43,00 m2 cca 5990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična prizemna kuća, bez ulaganja. Uz kuću ide i plac od 748m2, ukupna površina placa je 1185m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, u blizini Petrogradske ulice, u Mileševskoj imamo u ponudi za prodaju divan jednoiposoban stan. Stan se nalazi na trećem spratu šestosratnice. Zgrada ima lift i centralno grejanje i vrlo je čista i lepo održavana. Raspored prostorija u stanu je iznimno dobar, obzirom da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

1,5 Vracar , Kalenic , Milesevska , 40m2 , terasa , 3 / 6 , lift , cg , stan odlicne strukture , renoviran pre par godina , Hrastov parket , Pvc stolarija , uvozna keramika i sanitarije , visina plafona 2,75m , orijentisan ka dvoristu - istok , tih , ususkan , svetao , otvoren pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 230.000 €, 38,00 m2 cca 6050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Interfon Knez Miletina Spratnost: 6 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 38,00 m2 cca 6050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

RETKO U PONUDI! KUĆA - DUPLEX – PALILULA (Albanske Spomenice). U ponudi je kuća 1/1. Površina: 38 m² (katastar), 58 m² korisnog prostora. Prizemlje: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, predsoblje Potkrovlje: dve spavaće sobe Kvalitetna gradnja: zidana, termoizolacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 39,00 m2 cca 5770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan za prodaju u centru Vračara, Beograd, nalazi se na svega 150 metara od Hrama Svetog Save, u novogradnji luksuznog standarda. ▶ Ovaj moderni i sofisticirani stan sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe povezane sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. ▶ Ceo stan je opremljen po meri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 216.300 €, 43,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 stan u NOVOM SADU, VETERNIK površine 140m2. Stan se u završnoj fazi izgradnje. Vrhunski raspored prostorija, orijentisan na sve strane sveta. Retko u ponudi. Izvrsna funkcionalnost. Pet odvojenih spavaćih soba, tri mokra čvora. Objekat odlično povezan sa glavnom saobraćajnicom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 214.200 €, 43,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u ulici Bulevar Mihajla Pupina u odlično održavanoj zgradi sa dva remontovana lifta u parkovskom okruženju i neposrednoj blizini Starog Merkatora, doma zdravlja, pijace, škole, vrtića, brojnih supermarketa i Dunavskog keja. Po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 205.000 €, 41,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa dvosoban stan od 41,42m2 u luksuznoj novogradnji. Na prvom spratu od šest, sa centralnim grejanjem na toplotne pumpe. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem, i prodaje se sa svim nameštajem. Sastoji se od predsoblja, kuhinje, dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 205.000 €, 42,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, neuseljavan, kompletno namešten, funkcionalan i svetao jednoiposoban stan, na jednoj od boljih lokacija u gradu, na Banovom brdu u mirnoj i tihoj Karpoševoj ulici, u blizini Ade Ciganlije i Košutnjaka. Luksuzan stan površine 42m², nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar - Južni bulevar 2.0, 43m2 (terasa 8m2), 6/8, CG, lift, interfon, ostava. Stan je kumpletno renoviran, voda , struja, kanalizacija, podovi, parket, kompletno kupatilo. Nalazi se u vrlo održavanoj zgradi. Stanu pripada ostava. U blizini stana je škola i kompletna infrastruktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 190.000 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, jednoiposoban stan površine 43 m², smešten u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Crveni Krst, u ulici Svetolika Rankovića, na lokaciji koja pruža sve pogodnosti urbanog života, u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, pijace, škole, vrtići, parkovi, kafići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 190.000 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, na izuzetnoj lokaciji u centru Beograda, izolovan od gradske buke. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba i kupatilo. Kompletno renoviran, prodaje se sa novim nameštajem i belom tehnikom. Odmah useljiv. UknjiženAgencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 42,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se trenutno rekonstruše i spaja dva lokala. Nakon završetka radova, u stanu će biti postavljene pločice, što ga čini pogodnim i za stambene i za poslovne svrhe. Grejanje je na struju, a prostor je savršen za različite vrste delatnosti. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 185.000 €, 38,00 m2 cca 4870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru. Stan se nalazi u delu Krunskog venca i površine je 38m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od osam spratova. Zgrada je starije gradnje, redovno održavana i sa liftom. Po strukturi se sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 184.500 €, 41,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 182.030 €, 42,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531777 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 182.030 €, 42,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 182.010 €, 43,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana. Vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, a grejanje je centralno na kalorimetre. U cenu je uračunat PDV. Ne propustite ovu priliku i pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 181.830 €, 42,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u centralnoj zoni Novog sada. Ispred stana zelena površina na od 22m2 na korišćenje. Terasa, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 181.830 €, 42,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 181.000 €, 41,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Belvilu uknjizen 1/1. Stan se prodaje kljuc u ruke sa kompletnim namestajem i belom tehnikom. Za sve dodatne informacije možete kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 606689686 , +381(0) 638211760 , Agencijska provizija za kupca 2%. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 180.550 €, 42,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 60, 180.000 €, 42,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 60, Tošin Bunar, New Minel novogradnja, jednoiposoban stan od 42m2. Nalazi se na trećem spratu od sedam i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zapadno je orijentisan i okrenut ka unutrašnjoj strani kompleksa što garantuje mir i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 177.999 €, 41,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 177.999 €, 42,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan (1.0) u luksuznoj novogradnji, izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta. Stan je površine 42 m² i nalazi se na petom spratu zgrade. Sastoji se od ulaznog dela sa garderoberom , prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, urađenog po principu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 173.140 €, 41,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana, vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, u cenu je uračunat PDV, grejanje je centralno na kalorimetre. Ne propustite ovu priliku i pozovite Vašeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 173.000 €, 41,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan od41m2 na Vračaru, na Čuburi Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi od tri sprata, u mirnoj ulici Pozicija stana je jugo-zapad Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, soavaća soba, kupatilo, terasa Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 172.000 €, 43,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji – Blok 23, Novi Beograd Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan od 43 m², smešten na 6. spratu od ukupno 10 spratova u održavanoj zgradi sa liftom, u Bloku 23 – jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Cena: 172.000 EUR Stan se odlikuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 170.580 €, 41,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine +60 dana, vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, u cenu je uračunat PDV, grejanje je centralno na kalorimetre. Ne propustite ovu priliku i pozovite Vašeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 170.000 €, 40,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Perfektna lokacija! Na par koraka od Bulevara Kralja Aleksandra. Funkcionalan, sa 1 spavaćom sobom, dvostrano orijentisan. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i belom tehnikom. Uselite se samo sa koferom! Odlična investicija za izdavanje. Stanu pripada i podrum od 10m2. Uknjižen 1/1.Odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 39,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan dvostrano orijentisan dvosoban stan od 39m². Sa terasom ukupna površina je 46m². Nalazi se u kvalitetnoj zgradi novije gradnje na odličnoj lokaciji. Stan je odmah useljiv i sa odličnim je rasporedom. Svaki kutak odiše komforom i praktičnošću. Garažno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.500 €, 38,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban duplex smešten u srcu grada, na odličnoj lokaciji koja omogućava brzi pristup svim važnim sadržajima - od prodavnica, kafića, restorana, do javnog prevoza. Sa svojih 38m2 uknjižene, a čak 52m2 korisne površine, ovaj stan pruža mnogo više prostora nego što bi....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 166.500 €, 37,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 166.470 €, 42,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u lepoj zgradi novogradnje,dobra lokacija,luksuzno namešten,centralno grejanje po potrošnji. Uz stan ide i parking mesto samo za vlasnika na otvorenom. Prodaje se stan sa nameštajem. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanjurija-gagarina/ Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najlepših naselja, u rezidencijalnom delu Dedinja, u blizini Belog dvora i američke ambasade, nalazi se ovaj luksuzan jednosoban stan. Smešten je u mirnom i zelenilom okruženom kraju, u novoj zgradi iz 2024.godine. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan jednosoban stan od 43m2, na prizemlju male zgrade rezidencijalnog tipa, nadomak Belog dvora na Dedinju. Prostorije : veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava. Stan je kompletno opremljen nameštajem i Bosh tehnikom. Zgrada....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 41,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu vikend kuću na jednoj od najatraktivnijih lokacija, Popovici! Kuća je novije gradnje i kompletno je renovirana pre 2 godine! Nalazi se na samo par minuta od glavnog puta i autobuskog stajališta. Pozicija vikendice je idealna, okružena je zelenilom i sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 566)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>