• GoHome Professional
kablovska što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 dana do 330000 eura 90 m2

  • Za upit "kablovska što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 dana do 330000 eura 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 275.000 € na 292.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 292.500 €, 87,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 275.000 €
01.05.2026 - 292.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo moderno naselje "Gornja Varoš" je smešteno u mirnom delu Zemuna, idealno za sve koji traže mirno i sigurno mesto za život. Udaljeno je 10 minuta od centra Zemuna i zemunskog keja, 15 minuta od centra grada. U neposrednoj blizini su i autobuska stajališta gradskog prevoza....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 38.000 € na 41.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 41.500 €, 95,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 38.000 €
01.05.2026 - 41.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2. Na samom izlasku iz grada, na ograđenom placu, površine 1674 m2, nalazi se kuća, na tri nivoa, koja u prizemlju, pored garaže i radionice, ima i veliki dnevni boravak,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 42.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 103.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, 115.000 €, 93,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 103.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan 93 m² – prizemlje – odlična lokacija Na prodaju komforan troiposoban stan na prizemlju, ukupne površine 93 m² (korisna 87 m²). Stan je kompletno renoviran i nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u blizini osnovne škole, marketa i centra. Raspored: predsoblje dnevni boravak....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 112.000 € na 137.700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RUMA, 137.700 €, 93,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 112.000 €
06.05.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi nova, prizemna kuća, sagrađena 2016. godine. Ima 93m2 i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom, tri spavaće sobe i kupatila. Ne zahteva ulaganja, svuda pvc stolarija, na podovima laminat i keramika, kvalitetno građena kuća, iznad ploča tako....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 155.000 € na 165.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 155.000 €
03.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan na samom početku Mirijeva. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji, blizu osnovne i srednje škole, u blizini je i apoteka, prodavnica, autobuska stanica. Stan se nalazi na trećem spratu vrlo uredne zgrade stare 10 godina. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 150.000 € na 169.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 169.200 €, 94,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 169.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux stan u naselju Margita, nova gradnja. Kompletno opremljen belom tehnikom i namestajem. Svetao i funkcionalan. Hodnik, kuhinja, trpezarija i dnevna soba su jedna celina. Iz dnevne sobe i manje spavace se izlazi na veliku terasu. Velika spavaca soba ima posebnu prostoriju predvidjenu....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 190.000 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 205.000 €, 87,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.07.2024 - 193.400 €
11.08.2024 - 189.900 €
04.12.2024 - 169.900 €
03.08.2025 - 185.000 €
14.09.2025 - 190.000 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je fenomenalan četvorosoban stan u Zemunu, ulici Rade Končara. Sastoji se iz dva nivoa-prizemlje, u kom se nalaze predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, toalet, ostava. i gornji sprat-dugačak hodnik, tri spavaće sobe, kupatilo i prostrana terasa. Stan....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 190.000 € na 205.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 87,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan, dupleks, uknjižen bez tereta. U prizemlju su dnevni boravak, kuhinja, toalet i ostava. Na spratu su tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Stan se nalazi u stambenom delu Zemuna sa odličnom saobraćajnom povezanošću sa drugim delovima grada. U neposrednoj....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 206.450 € na 215.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 215.000 €, 86,03 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2024 - 127.300 €
07.02.2025 - 134.905 €
07.04.2025 - 139.260 €
18.05.2025 - 126.214 €
13.07.2025 - 189.266 €
08.03.2026 - 206.450 €
01.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna gradnja i oprema. Stan je sa prelepim pogledom i velikom terasom. Mogućnost kupovine na kredit. Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Useljenje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 dana do 330000 eura 90 m2 (46)
  • kablovska što jeftiniji zadnjih 14 dana do 330000 eura 90 m2 (10)
  • kablovska što jeftiniji porasla cena do 330000 eura 90 m2 (5)
  • kablovska što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 dana do 330000 eura (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)