• GoHome Professional
kablovska što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 dana barem 80 m2

  • Za upit "kablovska što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 dana barem 80 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.825 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • klima
    • podno grejanje
    • opremljen
    • 3.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+35%

Promena cene sa 260.000 € na 349.900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 349.900 €, 315,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 260.000 €
11.05.2026 - 349.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća 315m Pr+1 Novi Sad Slavujeva ulica plac 560m Lokacija: Adice (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Slavujeva Kvadratura: 315m2 Površina zemljišta: 560m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gas Dodatne informacije....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 455.510 € na 465.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 548.900 €
10.04.2026 - 451.000 €
12.04.2026 - 455.510 €
03.05.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 110m2(dve terase 3,2m2 i 7,4m2), CG, lift, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 96m2 korisne površine. Prodaje se izuzetan petosoban dupleks od 110m2 u centru Beograda. Stan (dupleks) se nalazi na 3 spratu kvalitetno odradjene nadogradnje iz 1997. godine. Stan je useljen 2001.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 175.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.07.2025 - 175.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
21.12.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 2.0, 80m2 (lođa 8m2), 1/4, CG, parking, podrum. Odličan, svetao, funkcionalan dvosoban stan. Zgrada od fasadne cigle, Energoprojekat gradnje (odlična toplotna izolacija). Slobodan parking ispred zgrade. Nalazi se u mirnom delu ulice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kablovska što jeftiniji porasla cena zadnjih 14 dana barem 80 m2'
185.000 €
250.000 €
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>