• GoHome Professional
jednosoban stan 4.sprat parking do 280000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosoban stan 4.sprat parking do 280000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosoban stan 4.sprat parking do 280000 eura

  • Za upit "jednosoban stan 4.sprat parking do 280000 eura" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.525 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 169.900 €, 46,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan 1.0 ( stan je imao odvojenu spavaću sobu, moze da se vrati u prvobitno stanje) koji se nalazi na 4. spratu/ 5 u odlično održavanoj zgradi sa liftom, iz 2005. godine, u najlepšem delu ulice Sime Igumanova, na Vračaru. U zgradi postoji mogućnost iznajmljivanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 161.068 €, 59,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo u ponudi jednosoban stan 37m2 u Zemunskim kapijama, u lepom novoizgradjenom kompleksu Radjen po principu open space: dnevni deo, spavaci blok, odvojena kuhinja, trpezarijski deo, kupatilo, terasa Centralno grejanje Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi od 7 spratova Moguća kupovine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosoban stan 4.sprat parking do 280000 eura'
129.540 €
129.540 €
124.170 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten i potpuno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini parka Čair. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 43m2+5m2 terasa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 1.0 stan, 39 m² – Julino Brdo Odličan jednoiposoban potencijal! Stan je lako adaptibilan u 1.5, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita za mlade. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa 6 spratova, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna prilika za kupovinu stana u centralnom delu Banovog brda. Na par koraka od tržnog centra Ada mall, opštine, pozorišta, prodavnice, pekara, škole, vrtića. Iz stana se pruža pogled ka Adi Ciganliji. Stan je površine 32m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Tražite stan koji kombinuje praktičnost, komfor i odličnu lokaciju u Novom Sadu? Ovaj jednosoban stan od 30 m² na Bulevar Evrope je pravi izbor za vas! Nalazi se na 4. spratu moderne novogradnje sa liftom, potpuno je namešten i odmah useljiv – spreman za život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 88.400 €, 29,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti sprat od pet u zgradi sa liftom. Ekskluzivna prodaja naše agencije. Ulica mala i ušuškana a stan dodatno pozicioniran ka dvorištu. Ulica Aleksandra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.500 €, 31,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Cara Dušana, Adamovićevo naselje. Jednosoban stan 31m2. IV sprat, redovna etaža-nije poslednji sprat. Stan bez ulaganja, uknjižen. Lokacija koja svima odgovara zbog dostupnosti svih sadržaja za svakodnevni život, uključujući i zelenilo i parking. Odličan kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053661, SATELIT, JEDNOSOBAN STAN, 24M2 <span style="font-size:12.0pt; line-height:107%;font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:="" bold"=""> <span style="font-size:12.0pt;line-height:107%; font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">U....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 44.000 €, 40,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu. -Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, kupatilo, hodnik i jednu sobu.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 41.900 €, 44,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, koji se nalazi u najkvalitetnijoj zgradi starije gradnje-žute fasadne cigle, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne posedje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>