• GoHome Professional
jednosoban stan 4.sprat do 330000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosoban stan 4.sprat do 330000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosoban stan 4.sprat do 330000 eura Najnovije

  • Za upit "jednosoban stan 4.sprat do 330000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan površine 65 m², pozicioniran na odličnoj lokaciji u modernom kompleksu u izgradnji. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog prepodneva.Osnovne karakteristike stana: Površina: 65 m² Struktura: Dvoiposoban Spratnost:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban sta u izgradnji od 81m2 na 4. spratu, lift, grejanje na gas, klima, velika terasa, dva mokra čvora( kupatilo+wc), Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa PDV-om. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan 4.sprat do 330000 eura najnovije (16)
  • jednosoban stan do 330000 eura najnovije (12)
  • jednosoban stan 4.sprat do 330000 eura (73)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>