• GoHome Professional
interfon pala cena do 70 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • interfon pala cena do 70 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - interfon pala cena do 70 m2 najnovije

  • Za upit "interfon pala cena do 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 163.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 163.000 €, 62,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 169.000 €
18.05.2026 - 163.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 104.500 € na 98.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 98.000 €, 55,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €
18.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 179.000 €
18.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban, svetao stan na odličnoj lokaciji u naselju Braće Jerković. Stara gradnja, održavan, renoviran pre par godina. Prostorije: Dnevni boravak, spavaća, dečija soba, odvojeno kupatilo ,toalet, kuhinja, trpezarija, pomoćna ostava, pripadajući podrum. Jednostran, jugozapadno orijentisan.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 240.000 € na 234.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 234.990 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 240.000 €
18.05.2026 - 234.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja izuzetno funkcionalnog, lepo sredjenog troiposobnog stana u najlepšem delu Banovog Brda, u parku. Verovatno da ne postoji u starogradnji bolje organizovan troiposoban stan u toj kvadraturi (71m2)u Beogradu, kakav je planski projektovan u solterima na Banovom brdu. U neposrednoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 210.000 € na 204.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.000 €, 59,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 217.000 €
30.03.2026 - 210.000 €
18.05.2026 - 204.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom uknjižene površine 59m2. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 55.000 €
18.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 149.000 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 149.000 €
18.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodara Vučića, 2/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-27m2 , ugovorna površina-27.00m2, Lep manji stan, odličnog rasporeda. Adaptibilan u 1.5, održavan, bez ulaganja, odlična lokacija: kod Ekonomske škole, na 5min hoda do Južnog bulevara, na 15min do Kalenić pijace. Odličan za život....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 70 m2 najnovije (19)
  • interfon do 70 m2 najnovije (5)
  • interfon pala cena najnovije (4)
  • interfon pala cena do 70 m2 (479)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>