• GoHome Professional
interfon pala cena do 2000 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • interfon pala cena do 2000 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - interfon pala cena do 2000 eura/m2 najnovije

  • Za upit "interfon pala cena do 2000 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
25.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 275.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Lux trosoban stan u novogradnji, 133 m², Vrnjačka Banja Na prodaju je uknjižen, luksuzan trosoban stan, delimično opremljen, smešten u modernoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno prostran i funkcionalno organizovan, idealan za porodično....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
13.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor - Sloboda 2. 0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten je i malo korišćen. Zgrada ima lift i svoj parking. Uknjižen na 33m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Verica Simović 060/30-37-997....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 108.000 € na 90.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 108.000 €
27.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon, internet, odmah useljiv, uknjizen kao poslovni prostor na 45 m2. U Centru grada u pesackoj zoni, u trznom centru City Passage na Obilicevom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 319.000 € na 290.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 290.000 €, 145,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 319.000 €
20.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo, Centar, 145 m2, 4.0, 3/4, duplex, LUX. Donji nivo 101 m2: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i toalet, dve terase. Gornji nivo 45 m2: Dnevni boravak, spavaća soba, ostava, kupatilo. Kvalitetna novogradnja iz 2021 god. Drvo aluminijum stolarija,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 75.000 € na 71.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Tesla, 71.000 €, 36,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo,Tesla, jednoiposoban, 36m2, 1/2, TA. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum, biciklana. Stan je delimično renoviran, pvc stolarija, kompletno nov pod, laminat, pločice. Grejanje na TA peći. Starija zgrada, debeli....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 72.000 € na 69.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 69.000 €, 35,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 72.000 €
25.03.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan na prestižnoj lokaciji, u blizini hotela Mona, u samom srcu Zlatibora. Stan je po strukturi jednoiposoban, a sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na sedmom spratu. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 125.000 €
24.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Prvomajska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 195.000 € na 175.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 220.000 €
20.03.2026 - 210.000 €
01.04.2026 - 205.000 €
24.04.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • interfon pala cena do 2000 eura/m2 (102)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>