• GoHome Professional
interfon pala cena do 2000 eura/m2 do 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • interfon pala cena do 2000 eura/m2 do 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - interfon pala cena do 2000 eura/m2 do 90 m2

  • Za upit "interfon pala cena do 2000 eura/m2 do 90 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 1.780 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 179.500 € na 168.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 168.900 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 189.000 €
06.02.2026 - 179.500 €
15.05.2026 - 168.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan četverosoban stan u maloj zgradi, novoj, na početku Izletničke. Stan je 104m2, visoko prizemlje u odlično sagarđenoj, izolovanoj zgradi. Unutrašnjost stana od kvalitetnog i luksuznog materijala, španska keramika, stolarija dve boje, gipsani radovi, izolacija 10-30cm, podno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
05.04.2026 - 129.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3. 0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj banji, koji se nalazi u kompleksu Energoprojektovih zgrada crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan i poseduje veliki potencijal....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'interfon pala cena do 2000 eura/m2 do 90 m2'
68.000 €
68.000 €
138.000 €
 
-9%

Promena cene sa 182.000 € na 166.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 166.500 €, 90,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 182.000 €
12.04.2026 - 166.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 4.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Jedinstven stan, sa dodatnom terasom od 50m2. Krakteristike stambenog prostora:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Slobodana Jovanovića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Lipar Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1993 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 170.000 € na 157.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Žarkovo, 157.000 €, 84,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan stan od 50 m² na drugom spratu kuće, sa odvojenim ulazom – idealan za miran porodični život ili izdavanje. U prizemlju se nalazi garaža (uknjižena na 18 m², stvarno veća), trenutno adaptirana u manji stan, sa mogućnošću korišćenja kao garaža, lokal ili dodatna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 195.000 € na 175.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 220.000 €
20.03.2026 - 210.000 €
01.04.2026 - 205.000 €
24.04.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 127.000 €
14.11.2025 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3. 0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 127.000 €
16.11.2025 - 123.000 €
10.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Pere Čodanovića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 82.000 € na 76.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 68,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 82.000 €
15.04.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo 2.5 soban stan u naselju Gaj u Barajevu. Stan je uknjižen i zgrada ima upotrebnu dozvolu. Stan se nalazi na prelepoj poziciji i ima otvoren pogled ka prirodi i okolnim brdima. Preko puta stana je autobuska stanica, blizina prodavnice, obdaništa i dečijih....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 125.000 €
24.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Prvomajska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
27.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2. 5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 83.000 €
17.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Terasa Interfon Podrum Cara Lazara Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-34%

Promena cene sa 168.807 € na 112.036 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.036 €, 51,35 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 151.295 €
30.01.2026 - 148.184 €
04.02.2026 - 155.240 €
23.02.2026 - 154.740 €
09.03.2026 - 155.240 €
03.04.2026 - 154.740 €
22.04.2026 - 168.807 €
17.05.2026 - 112.036 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 648 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 110.000 €
13.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan u centru naselja Mirijevo, na odličnoj lokaciji u blizini prodavnica, parka, vrtića, škola i autobuskih stanica. Stan se nalazi u suterenu zgrade, ali nije ukopan ni sa jedne strane, što omogućava prijatan boravak. Raspored prostorija čine hodnik, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
28.04.2026 - 120.000 €
19.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 95.000 € na 88.500 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 95.000 €
15.04.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan površine 50m2 u zgradi izgrađenoj 2024. godine u širem centru grada, u blizini škole, marketa, pijace, apoteke, vrtića,na par minuta od samog centra grada. Stan je na petom spratu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan ima ulaz, izdvojenu kuhinju, dnevnu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.000 €
17.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 108.000 € na 90.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 108.000 €
27.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon, internet, odmah useljiv, uknjizen kao poslovni prostor na 45 m2. U Centru grada u pesackoj zoni, u trznom centru City Passage na Obilicevom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 75.000 € na 71.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Tesla, 71.000 €, 36,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo,Tesla, jednoiposoban, 36m2, 1/2, TA. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum, biciklana. Stan je delimično renoviran, pvc stolarija, kompletno nov pod, laminat, pločice. Grejanje na TA peći. Starija zgrada, debeli....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 72.000 € na 69.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 69.000 €, 35,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 72.000 €
25.03.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen stan na prestižnoj lokaciji, u blizini hotela Mona, u samom srcu Zlatibora. Stan je po strukturi jednoiposoban, a sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na sedmom spratu. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
13.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor - Sloboda 2. 0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten je i malo korišćen. Zgrada ima lift i svoj parking. Uknjižen na 33m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Verica Simović 060/30-37-997....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
10.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sloboda Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
11.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Sloboda 2.0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten je i malo korišćen. Zgrada ima lift i svoj parking. Uknjižen na 33m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Verica Simović 060/30-37-997....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 24)

<< <1> >>