• GoHome Professional
interfon najnovije do 1500 eura/m2 280 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • interfon najnovije do 1500 eura/m2 280 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - interfon najnovije do 1500 eura/m2 280 m2

  • Za upit "interfon najnovije do 1500 eura/m2 280 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Z.Stanica, 485.000 €, 300,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Interfon Telefon Kablovska Internet Klima Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 470.710 €, 300,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Veliko nam je zadovoljstvo da smo u mogućnosti da vam ponudimo kuću vrhunskih karakterstika u smilu, kvlaiteta gradnje, strukture, sadržaja i lokacije. Nekretnina koju treba svakako videti ali u najkraćem, poseduje: tri sobe, veliku dnvnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, bazen, dvorište,....

 
 
 
  Apartman, UŽICE, 434.000 €, 280,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČAN KOMPLEKS OD OSAM APARTMANA U SRCU DRINSKOG KRAJA 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor Ugostiteljski objekat....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 300.000 €, 283,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodično stambena zgrada u osnovi površine 157 m2. Legalizovana i uknjižena kuća, P+Pk na 2.6 ara od 10 ari, korisne površine 283 m2. Katastarska opština Vrčin, na Avali. Nova, uredna i očuvana, prodaje se sa stvarima po potrebi. Na placu se nalaze dve ostave, garaža i kotlarnica,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 430.000 €, 273,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 273 m2, 2 lodje (12 m2 i 7 m2) i 2 manje terase, na placu od 0.74 ari, VPR + I + II + PTK, toplotne pumpe, interfon, brzo useljiva, uknjizena na 156 m2 korisne povrsine, uknjizena garaza od 18 m2,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 205.000 €, 273,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se polunameštena porodična kuća površine 273m2 u mirnom delu naselja Bresnica. Kuća poseduje prelepo uredjeno dvorište površine 4,25a. U prizemlju kuće nalazi se kuhinja sa dnevnom sobom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i hodnik. Na spratu kuće, koji je izdvojen....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 265.000 €, 288,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuča od čvrstog materija , veoma kvalitetno građena za svoje potrebe. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 290.000 €, 290,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Materijal: Čvrst Parcela: 544m² Nus prostorija: DA Izolacija: Demit fasada Stolarija: PVC Garaža: DA Spratnost: Suteren+Prizemlje+Potkrovlje Grejanje: Podno na gas Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksna linija: DA | CATV: DA Terasa: 2 terase Pod: Laminat, Pločice....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 360.000 €, 293,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u centru grada, a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća sa bazenom na placu od 2,2 ara, sa 2 lokala koji gledaju na ulicu od 31m2....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 340.000 €, 265,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća na Ledinama – 265 m², 3 odvojena stana + mogućnost još jednog Na prodaju kuća u mirnoj ulici na Ledinama, površine 265 m², na placu od 2 ara. Objekat se sastoji od tri sprata, a svaki sprat ima zaseban, kompletno namešten stan sa spavaćom sobom, kuhinjom, kupatilom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • interfon do 1500 eura/m2 280 m2 (45)
  • interfon najnovije do 1500 eura/m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>