• GoHome Professional
indomio do 250 m2 prizemlje novogradnja do 180000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 250 m2 prizemlje novogradnja do 180000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 250 m2 prizemlje novogradnja do 180000 eura zadnjih 14 dana što skuplji pala cena

  • Za upit "indomio do 250 m2 prizemlje novogradnja do 180000 eura zadnjih 14 dana što skuplji pala cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 250 m2 prizemlje novogradnja do 180000 eura zadnjih 14 dana što skuplji pala cena'
142.140 €
800 €
720 €
 
-20%

Promena cene sa 2.500 € na 2.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 2.000 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 2.500 €
01.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička banja - luksuzan petosoban stan, 150 m2, 3 parking mesta i Garaza Izdaje se prostran i luksuzno opremljen stan u Višnjičkoj banji, u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, sa prelepim otvorenim pogledom na Dunav. Nalazi se u prizemlju i građen je u kaskadnom stilu, što....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.200 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Vo��dovcu. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade i ima ukupnu povr��inu od 90m2, uz dodatnu pogodnost privatnog dvori��ta povr��ine 120m2. Stan se izdaje prazan, ��to budu��em zakupcu omogu��ava potpunu slobodu u opremanju....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 850 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 850 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan + garaža, odmah useljiv Izdaje se potpuno nov, nikada useljavan stan koji pruža savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Stan je površine 51 m², po strukturi dvosoban (2.0), pažljivo projektovan kako bi maksimalno iskoristio prostor i obezbedio prijatan boravak. Posebnu....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 650 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan dvosoban, kompletno namešten stan u zgradi u okviru naselja VILA BANJICA. Prizemlje u petospratnici, iz 2025.god. centralno grejanje sa kalorimetrima. Iz stana se izlazi na baštu od 30kvm za uživanje. U stanu zabranjeno pušenje. Pet friendly (za manje kućne....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 600 €
01.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan sa dvorištem – Banovo Brdo Izdaje se renoviran, neuseljavan i kompletno namešten prostran dvosoban stan površine 60m2. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata modernu kuhinju povezanu sa dnevnim boravkom i trpezarijom u open space konceptu, prostrano kupatilo....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 450 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, opremljen stan na Banovom Brdu, u mirnom delu Čukarice. Stan je površine 36 m², strukture 1.5, i nalazi se u prizemlju zgrade od 3 sprata. Opremljen je novim stvarima, što prostoru daje uredan i savremen izgled. Lokacija je praktična i dobro povezana, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 330 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 370 €
19.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd - Mirijevo 3 Izdaje se garsonjera ukupne površine 37m2 Stan je nov! U novoj zgradi u lepom modernom naselju Stan je kompletno namešten! Kuhinja: frižider, indukcioni šporet, sudomašina, rerna, rešo.. Kupatilo: Nov bojler i veš mašinu Besplatan parking....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>