• GoHome Professional
indomio do 250 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 250 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 250 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana što jeftiniji do 946 eura renovirano

  • Za upit "indomio do 250 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana što jeftiniji do 946 eura renovirano" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 898 eura (malo jeftiniji)
    • 993 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, potpuno renoviran dvoiposoban stan u blizini Hrama Svetog Save. Idealan za poslovni prostor sa parking mestom u dvorištu zgrade( retkost za ovaj deo grada). Struktura: ulazni hodnik, kuhinjsko- trpezarijski deo, dve dodane prostrane sobe ( 13m2) i kupatilo. Centralno grejanje....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 250 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 300 €
06.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvorišni kompletno renoviran stan površine 47m2 u centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka, manje spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, špajza i kupatila. Na podovima su laminat i pločice, prozri su PVC, a grejanje je na gas. Ima obezbeđeno parking mesto u dvorištu, kao....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac,Čelebićka ulica,1.0,40kvm,NOV nameštaj,odvojena kuhinja sa trpezarijom+1 soba+ostava+terasa, klima, cg (info stan oko 8000din), klima,renoviran i useljiv stan,parking nije zoniran, 350e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 250 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana što jeftiniji do 946 eura renovirano'
950 €
450 €
550 €
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0,37m2, EG, lift, II/VII, telefon, interfon, parking. Uknjižen. Kompletno renoviran, funkcionalan jednosoban stan od 37m2 nalazi se na 2. spratu u kvalitetno gradjenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Kuhinja je opremljena mašinom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 45, nadomak zelene pijace, doma zdravlja i šetališta na reci Savi, sa lakom dostupnošću obilja sadržaja komercijalno-uslužnog karaktera, kao i značajnog broja linija javnog prevoza. U okruženju zgrade nalazi se veći broj parking mesta, bez vremenskog ograničenja.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten, trosoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji od ogromne dnevne sobe sa kamenim zidom i modernom rasvetom, nove kuhinje sa Gorenje belom tehnikom: ugradna ploča i rerna, kombinovani frižider, mašina za sudove, dve spavaće sobe i dve....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam prelep i potpuno renoviran stan na Limanu 3. Zgrada je pozicionirana u jednom od najlepših kvartova u Novom Sadu sa mnoštvom zelenila i parking prostora. Strateška pozicija vam nudi sve od izlaza na kej do neposredne blizine pijace, škole, vrtića i najlepšeg parka u gradu.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno renoviran stan. Opremljen, sva bela tehnika, klimaSvetao, dvostrano orijentisan, I-Z. Mesečni troškovi oko 14.000 din. Uključena topla voda. zgrada i prilaz uredni, slobodan parking svuda oko zgrade. Kod okretnice trolejbusa na Banjici. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, sa terase se pruža prelep otvoren pogled. Oko zgrade postoji puno slobodnog parking prostora. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i renoviran stan površine 50 m², koji se nalazi u mirnom delu naselja Braće Jerković, opština Voždovac. Stan je smešten na visokom prizemlju u zgradi ukupne spratnosti od 5 spratova. Stan je po strukturi trosoban (3.0), kompletno namešten i spreman za useljenje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 700 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 800 €
16.11.2025 - 700 €
18.03.2026 - 800 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran i namešten stan u mirnoj voždovačkoj ulici kraj stadiona Sindjelić. Hodnik duž koga su ormani, open space- kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, 2 spavaće sobe( od kojih je jedna trenutno nameštena kao radna), mali balkon.. Postoji mogućnost dodavanja....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 750 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji – na samo 5 minuta od Vukovog spomenika. Stan je sveže okrečen, u potpunosti renoviran i opremljen nameštajem i savremenom belom tehnikom (mašina za sudove, mašina za veš, TV itd.) i poseduje sve što je potrebno za udoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>