• GoHome Professional
indomio do 250 m2 pala cena parking što skuplji po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 250 m2 pala cena parking što skuplji po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 250 m2 pala cena parking što skuplji podrum do 9 eura/m2

  • Za upit "indomio do 250 m2 pala cena parking što skuplji podrum do 9 eura/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 8 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 8 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 9 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 802 eura
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, PARAĆIN, 350 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 450 €
01.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno opremljen stan u jednoj od najlepših zgrada u Paraćinu. Zgrada je poznata kao jedna od onih koje se nalaze u samom centru, a istovremeno u potpuno mirnom delu. Stan poseduje sve što je potrebno za udoban život. Nalazi se na drugom spratu, poseduje svoje parking mesto....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.500 € na 1.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 1.500 €
04.03.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na duži vremenski period u centru Žarkova na odličnoj lokaciji multifunkcijsku kuću sa placem od 3,5 ari i parkingom, pogodnu kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Sama kuća je dobro projektovana i vrlo je funkcionalna, sastoji se od PR+PARTERA+SPRATA+POTKROVLJA....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 850 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostrana prizemna kuća površine 150m² na placu od 7 ari u mirnom i zelenom delu Miljakovca 3, idealna za porodičan život. Kuća je novije gradnje i renovirana, sa funkcionalnim rasporedom i dovoljno prostora za komforan svakodnevni život. Izdaje se polunameštena, što ostavlja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 250 m2 pala cena parking što skuplji podrum do 9 eura/m2'
330 €
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vitanovačka Odličan trosoban stan od 70m2 sa 2 mokra čvora, sunčan i svetao jer je dvostran. Na 3 spratu od 8 sa liftom, centralnim grejanjem i dovoljno parking mesta ispred zgdade. Oprema u stanu je sva nova i do sada nekotišćena. Stan ima 3 francuska balkona. Zakupci mogu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>