• GoHome Professional
indomio do 250 m2 pala cena parking što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 250 m2 pala cena parking što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 250 m2 pala cena parking što jeftiniji do 946 eura renovirano Najnovije

  • Za upit "indomio do 250 m2 pala cena parking što jeftiniji do 946 eura renovirano najnovije" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 898 eura (malo jeftiniji)
    • 993 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 550 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
29.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namesten i opremljen Lux renoviran stan za izdavanje, preko puta Instituta za majku i dete. Opticki internet, velika kuhinja, CG + inverter klima, prvi sprat, terasa koja gleda ka parku. Parking ispred zgrade za stanare, nije zoniran. Mesečne režije 60eura. Fully furnished....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno renoviran stan. Opremljen, sva bela tehnika, klimaSvetao, dvostrano orijentisan, I-Z. Mesečni troškovi oko 14.000 din. Uključena topla voda. zgrada i prilaz uredni, slobodan parking svuda oko zgrade. Kod okretnice trolejbusa na Banjici. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 250 m2 pala cena parking što jeftiniji do 946 eura renovirano najnovije'
700 €
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, sa terase se pruža prelep otvoren pogled. Oko zgrade postoji puno slobodnog parking prostora. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 700 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 800 €
16.11.2025 - 700 €
18.03.2026 - 800 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran i namešten stan u mirnoj voždovačkoj ulici kraj stadiona Sindjelić. Hodnik duž koga su ormani, open space- kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, 2 spavaće sobe( od kojih je jedna trenutno nameštena kao radna), mali balkon.. Postoji mogućnost dodavanja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>