• GoHome Professional
indomio do 250 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 250 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 250 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji do 9 eura/m2 Zadnjih 7 dana opremljen

  • Za upit "indomio do 250 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji do 9 eura/m2 zadnjih 7 dana opremljen" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 8 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 659 eura
    • do 824 eura (prosečna cena)
    • do 988 eura
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 550 €
06.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Momčila Čedića, dvosoban kompleno opremljen stan u privatnoj manjoj zgradi. Ima svoj parking za dva auta, terasu, etažno grejanje i odmah je useljiv Ag. provizija 50% .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Autokomanda, Voždovac, 70 m2Izdaje se namešten i funkcionalan stan površine 70 m2 u Vitanovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, koja je uredna i dobro održavana.Stan je praktičnog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno renoviran stan. Opremljen, sva bela tehnika, klimaSvetao, dvostrano orijentisan, I-Z. Mesečni troškovi oko 14.000 din. Uključena topla voda. zgrada i prilaz uredni, slobodan parking svuda oko zgrade. Kod okretnice trolejbusa na Banjici. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 250 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji do 9 eura/m2 zadnjih 7 dana opremljen'
500 €
450 €
450 €
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 550 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten četvorosoban stan od 63 m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Nova Detelinara, u ulici Janka Čmelika. Stan se nalazi na visokom prizemlju i prilagođen je osobama sa posebnim potrebama. Stan je dvorišno orijentisan, istočne orijentacije, veoma....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 500 €, 98,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 600 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodi��na ku��a sa 350m2 dvori��ta. Sastoji od prizemlja i potkrovlja koje nije predmet izdavanja. Zakupcima se daje nakori����enje trosoban stan povr��ine 90m2, a ��ine ga: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija odvojeno, dve spava��e sobe i kupatilo sa le��e��om i tu��....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 450 € na 420 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 420 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uživajte u savršenom spoju komfora i prestižne lokacije u ovom kompletno opremljenom dvosobnom stanu od 60m2, smeštenom u mirnom i zelenom kvartu nadomak centra grada i glavne autobuske stanice. Stan je dvostrano orijentisan i nudi fenomenalan, otvoren pogled na katedralu i tvrđavu,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan iza Tehničkih fakulteta, u naselju Nikola Tesla, na visokom prizemlju, površine 86m2. Stan je vrlo komforan i lepo pozicioniran, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojenog dnevnog boravka, sa izlazom na prostranu terasu, trpezarije sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450 € na 390 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u samom centru grada, pored šetališta. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan ima dve inverter klime, a postoji mogućnost....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 300 €
10.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nova,kompletno opremljena garsonjera sa balkonom,površine 28 m2.Locirana je u Masarikovoj ulici udaljenoj par minuta od centra grada.Pozicionirana je na 3.spratu veoma lepe,kvalitetne novosagrađene zgrade sa liftom.Parking javni,zona plaćanja. Sastoji se od, višenamenske....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 270 €
10.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na uglu Dušanove ulice i Bulevara dr Zorana Đinđića, ukupne površine 38 m2.Stan je južno orijentisan, nalazi se u blizini gradske bolnice, čairskog parka i na liniji je gradskog prevoza. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>