• GoHome Professional
indomio do 250 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 250 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 250 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji do 9 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "indomio do 250 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji do 9 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 480 € na 450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 480 €
13.02.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban renoviran stan na Podbari, nenamešten sa kuhinjom i sa jednim parking mestom u dvorištu. 7 minuta peške od Zmaj Jovine ulice. Stan je pogodan za poslovni prostor. Stan je slobodan od 01.03.2026. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 800 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 1.100 €
01.02.2026 - 1.000 €
22.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 6096 NS – Stambeno - kancelarijskkancelarijski prostor sa 2 parking mesta – 4 kancelarije, 2 nivoa – cca.100m2 ul. Jovana Hranilovića Donji nivo: prijemni deo + kancelarija Gornji nivo: 3 kancelarije + kuhinja Prostor se nudi namešten u viđenom stanju, ili se ,po potrebi,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 1.000 €
17.04.2026 - 900 €
01.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Srpski Izdaje se prostran i funkcionalan stan od 100m² u Vinogradskoj ulici, Novi Beograd, pogodan za duži boravak. Stan se nalazi u prizemlju kuće, što pruža dodatni osećaj mira, privatnosti i lakog pristupa bez stepenica. Raspored je izuzetno praktičan i prilagođen većem broju osoba,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 820 €
29.03.2026 - 790 €
08.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, porodičan, funkcionalan 3.0-soban stan, kompletno namešten. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinje, trpezarije i tri lođe sa prelepim pogledom na Dunav. Mali režijski troškovi. Slobodan parking oko zgrade. Odlična....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 700 € na 670 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 670 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 700 €
03.05.2026 - 670 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Moderan, komforan i potpuno opremljen stan površine 75m², dvostrano orijentisan (istok–jugozapad) sa pogledom na dvorište. Veoma svetao i funkcionalan, sa inverter LG klimom (grejanje nije na klimu). Nalazi se u urednoj porodičnoj kući na odličnoj lokaciji na Altini, u blizini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 650 €, 73,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Osunčan, dvostrano orijentisan salonski stan pogodan za kancelarijski prostor. Sastoji se od tri velike prostorije, kuhinje, kupatila i manje prostorije za arhivu ili dodatni kabinet. Terasa gleda na mirno unutrašnje dvorište, a francuski balkon na Bregalničku ulicu. Nalazi se na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Osunčan, dvostrano orijentisan salonac. Sastoji se od dve prostrane sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i manje sobe pogod­ne za dečiji ili radni kutak. Terasa gleda na mirno unutrašnje dvorište, a francuski balkon na Bregalničku ulicu. Stan je na prvom spratu renovirane zgrade....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 680 € na 650 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 72,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 750 €
04.02.2026 - 700 €
13.02.2026 - 680 €
18.03.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Preporuka - Pregrevica - Plac 3 ara ograđen i sa kapijom, sa izlazkom do Dunava - Kuća prizemna 72 m2 i tavan (za ostavu) - Terasa 6 m2 - Lepo uređena kuća i kvalitetno nameštena sa novim stvarima - Etažno grejanje i 2 klime - Dva parking mesta do ulice i dva u dvorištu - Dvorište....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 650 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Namešten i moderan stan za izdavanje – dupleks na Banjici. U ponudi za izdavanje je uređen i očuvan stan na Banjici, u ulici Paunovoj, površine 81 m², smešten u mirnom kraju okruženom zelenilom. Stan je dupleks rasporeda. Na prvom nivou je prostran i svetao dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 250 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji do 9 eura/m2 (119)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>