• GoHome Professional
indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja najnovije što jeftiniji do 864 eura pala cena

  • Za upit "indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja najnovije što jeftiniji do 864 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 820 eura (malo jeftiniji)
    • 907 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 750 € na 720 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novogradnji na Voždovcu, u ulici Kralja Vladimira, u blizini Bioskopa Voždovac. Stan površine 40 m2 nalazi se u prizemlju moderne zgrade i predstavlja idealan izbor za one koji žele kombinaciju komfora i privatnog spoljnog prostora.Stan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 330 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 370 €
19.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd - Mirijevo 3 Izdaje se garsonjera ukupne površine 37m2 Stan je nov! U novoj zgradi u lepom modernom naselju Stan je kompletno namešten! Kuhinja: frižider, indukcioni šporet, sudomašina, rerna, rešo.. Kupatilo: Nov bojler i veš mašinu Besplatan parking....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 450 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, opremljen stan na Banovom Brdu, u mirnom delu Čukarice. Stan je površine 36 m², strukture 1.5, i nalazi se u prizemlju zgrade od 3 sprata. Opremljen je novim stvarima, što prostoru daje uredan i savremen izgled. Lokacija je praktična i dobro povezana, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 550 €
02.01.2026 - 500 €
29.03.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan jednoiposoban stan u novogradnji sa parking mestom na Julinom brdu. Dnevna soba je izuzetno svetla i veoma funkcionalno organizovana. Stan se izdaje kompletno namešten, spreman za useljenje. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa četiri sprata i obuhvata predsoblje,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 500 €
29.03.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, NOV, DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA JULINOM BRDU, POVOLJNO ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena:450 EURA Lokacija: Beograd, Čukarica, Julino brdo Površina: 47 m2 Struktura: Dvosoban stan, koji se sastoji od: - openspace dnevnog boravaka sa trpezarijom; - kuhinje; - Spavaće....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 850 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 850 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan + garaža, odmah useljiv Izdaje se potpuno nov, nikada useljavan stan koji pruža savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Stan je površine 51 m², po strukturi dvosoban (2.0), pažljivo projektovan kako bi maksimalno iskoristio prostor i obezbedio prijatan boravak. Posebnu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 950 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
22.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje na Vidikovcu - 83m2 Lokacija : Beograd - Rakovica - Vidikovac Detalji nekretnine Tip : Stan Površina : 83m2 Broj soba : 3.0 Tip objekta : Novogradnja Stanje objekta : Luksuzan Nameštenost : Potpuno namešten Grejanje : Gas Sprat : Prizemlje (PR)....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja što jeftiniji do 864 eura pala cena (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>