• GoHome Professional
indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja do 230000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja do 230000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja do 230000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja do 230000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 227.374 €, 52,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobrodošli u luksuznu nekretninu u srcu Beograda, savršenu za one koji traže savremen urban životni stil! Ovaj stan, nov na tržištu, odlične gradnje i modernog stila, nudi 52 kvadratna metra pažljivo dizajniranog prostora. Ima jednu spavaću sobu i moderno kupatilo sa tuš kabinom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 225.321 €, 77,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 225.000 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Tipično zlatiborsko selo u oazi netaknute prirode, Rudine su pravi izbor za one koji na Zlatibor žele da pobegnu od buke, zagađenog vazduha i urbane sredine. Selo se nalazi u neposrednoj blizini Zlatibora, na samo 6 kilometara od centra u pravcu prema Sirogojnu. Ono što karakteriše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 227.733 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Manja, luksuzna zgrada koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo lux trosoban dupleks u novogradnji na top lokaciji kod Olimpa. Nalazi se u prizemlju i prvom spratu. Ukupna površina stana iznosi 65 m2. Dokumentacija je uredna, moguća je kupovina na kredit. Navešćemo samo neke od karakteristika gradnje: - Rehau PVC šestokomorni prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična prilika u novogradnji – useljenje već u maju 2026. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u prizemlju nove zgrade, na atraktivnoj lokaciji koja garantuje dugoročnu vrednost. Savršen izbor za porodični život ili sigurnu investiciju. Parking mesto dostupno uz doplatu od 29.000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 219.900 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetan 2,5-soban stan površine 60 m² u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo, Tetovska ulica, opština Voždovac. Zgrada se završava u mesecu Maju 2026. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi sa 4 sprata, dok....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetan 2,5-soban stan površine 60 m2 u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu - Lekino brdo, Tetovska ulica. Zgrada se završava u mesecu junu 2026. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi sa 4 sprata, dok se ispod stana nalazi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3.0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine 60m2, smešten na visokom prizemlju moderne zgrade, sa planiranim završetkom radova u junu 2026. godine. Stan je funkcionalno projektovan i poseduje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja do 230000 eura (520)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>